+1 oy
941 göst.
Aile kategorisinde (384 puan) tarafından
Kaynim askerde kayinpederim  bahsediyo ben bisey demedim bi tane kiz kardesim var  kaynimda cok iyi kocamdan bile iyi diyebilirim  sizce sorun olurmu 

32 Cevaplar

+9 oy
tarafından
Valla iyi olursa Allahtan kotu olursa senden bılırler, kardesın ne yapsa kocangıl senı suclar, kaynın ne yapsa annengıl senı suclar aman dıyım
tarafından
Ay çok haklı bı yorum + kardeşe bile kefil olunmaz .
-Reklam-
+2 oy
(1,911 puan) tarafından

Önemli olan kayınvaliden nasıl :D

(826 puan) tarafından
Aklimdaki soru :D
0 oy
tarafından
Öyle çok evlilikler oluyor neden olmasın :)
0 oy
(8,860 puan) tarafından
Kayın olarak iyidir ama eş olarak nasıl olacak acaba o var. Nasip kısmet bu işler ama ben hiç karışmak istemem bu tarz işlere
0 oy
(49 puan) tarafından

Olur neden olmasin elin kizi eltin olacagini kardesin olsun daha iyi :D

0 oy
(7,376 puan) tarafından
İki eltim kardeş hiç bir sıkıntıları yok. 
0 oy
(4,157 puan) tarafından
Niye olsun ki teyzemin iki kizi iki kardes ile evliydi ikisi de severek evlendiler. Buyuk olanin esi vefat etti kuzenimin biri 23 yasinda dul kaldi. 33 yasinda tekrar evlendi.  Kardesinin esi  yani eski kayni biraz zor kabullendi bu durumu yengesi hemde baldizi oluo ya kustu konusmak istemedi falan sonra kabullendi. Hayat devam ediyor.
(12,947 puan) tarafından
Annenin evlenmesinden ziyade amcanın densiz yaklaşımı travma yaratmış çocukta vefat eden eş kadın olsaydı bu sabi ortada mi kalacak diye senesi geçmeden evlendirirdi abisini ama
(4,157 puan) tarafından
Aynn herkes oyle dedi zaten.  Oyle oyle ikna oldu zamanla alisti birazda.  Onun icin de zor abisinin esini baska adamla gormek ama hayat devam edio birde hadi yasli olsa de ki evlenmesin. 23 yasinda dul kalmis bircok kisi 23 yasinda laylaylon geziyor yani
(12,947 puan) tarafından
Zordur tabi hadi yabancı olsa ayda yılda bir görürsün böyle gözünün önünde abinin yerinde başka biri Rabbim kimseye göstermesin
(7,189 puan) tarafından
Ayyy ya çok üzüldüm su hikâyeye :( bende eşim için bunu çok düşünürdüm ben ölsem başkası ile evlense bana baktığı gibi beni sevdiği gibi bir başka kadını sevse diye düşünür üzülür gözlerim dolardı . Demek ki o adamda benim gibi bir manyak ama aradan on yıl gecmis ve kimsenin hayatına müdahale edemez ne hakla küçücük bir çocuğu bu şekilde bunalıma sürükler :/
(4,157 puan) tarafından
Aynn. Bide onlar cocukluktan ortaokuldan beri sevgililermis ayni sokakta oturuyorlar. Oglanin kalbinde rahatsizlik varmis. Teyzemler vermek istemiyolar kuzenimi hic kac kere dayim gorustu.   Vermeyiz ayrilin falan olsek ayrilmayiz hasta degilim falan filan bitin dil doktuler. O zaman rapor istedi tyzemler madem hasta degilsin  kanitla gibisinden. Cunku herkes biliyordu sayili gun yasiyo diye mahallede. Neyse gitmis sahte rapor almis  oyle ikna etmis evlenmeye teyzemler vermiyolardi yani kuzenimi. Bile bile kizin basini yakacak diye.
Olumu de bir okadar garip oldu tatildelerdi ailecek yuzmus yuzmus sinra hizla denizden cikmis uzanmis kuma. Enisteme bos bos bakiomus. Enistem hayirdir oglum noldu falan demis baba goruyomusun demis neyi oglum demis enistem. Goruyomusun demis sinra bakma bakma hosver demis orda gitmis. Allah rahmet eylesin. Bunlar evlilerken de iste olenin kardesiyle dul kalan kuzenimin kardesi sevgili olmuslar o donem ama gizli. Kardesinin baldiziyla sevgili oldugunu bilmeden öldü
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Benim amcamla teyzem evli çok güzel bişey bence :) mesela o yüzden biz çok daha iyiyiz, kuzenlerimle daha kardeş gibiyiz 
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Benim halamın iki kızı eltiler ve hiç problem olmadı 
0 oy
(1,719 puan) tarafından
Amcamla teyzem evli 

Bence kişiliğe bağlı teyzem anneme hertürlü eltilik yapıyor annem hoşnut değil bu durumdan 

İki kızımı aynı eve vermem diyor 

gerisini bilemicem

Dediğim gibi herkes aynı değil
0 oy
tarafından
Hayırlısı olsun inşallah canim neden olmasın hem yabancıdan daha iyi senin için de kardeşin içinde benim iki tane halam var öyle ettiler çok güzel anlaşırlar torun torba sahibi oldular şimdi gerçeği de 
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Benim babamin kuzenleri kardeslerle evli yani 2 kardes 2 kardesle bir sıkıntı olmaz 
0 oy
(1,002 puan) tarafından
Ben istemezdim şahsen 
(384 puan) tarafından
Kız pakize sacini boyadinmi komsunun
(7,706 puan) tarafından
Bende merak ettim ☺️
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Benim komşum var onlarda iki kardeş iki kardeşi aldı ikisndede 3. 4 çocuk var masallahhh olan var yani
0 oy
(3,348 puan) tarafından
İşi varsa düzgün biriyse cimri değilse sinirli  değilse niye olmasın  ki yabancı biriyle elti olacağına    kardeşinle  ol
0 oy
(398 puan) tarafından

Aman sonra eltim şöyle dedi eltim böyle yaptı faln diye gelirsin buraya post açarsın bilemedim:wassat:

0 oy
(12,588 puan) tarafından
Benim kız kardeşimi çok istediler kaynıma zaten kardeşim yok dedı bende olmaz dedım
0 oy
tarafından
Benim annemle teyzem eltiler toplamda 5 eltiler ikisi bizimkiler işte birbirlerini çok tutarlar iyi yani 35 senedir iyiler en azından 
0 oy
(998 puan) tarafından
Tanıdığımız var o şekilde bir sorunları yok kayınvaliden nasıl peki 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Eşimii eltimin bir akrabasıyla evlendirmek istemişler önermişler  

Eşimin cevabı aynı evden 2. Kız Ocak kurutur olmuş:) 

İşin şakası kardeşliği gecer bu muhabbet aranızı bozmayın derim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 169 göst.
17 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ecrinsu (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 127 göst.
17 Ocak 2024 Moda kategorisinde Gzd123 (0 puan) tarafından soruldu

379,200 soru

11,351,136 cevap

34,822 kullanıcı

...