0 oy
609 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (3,888 puan) tarafından
Bakıyorum oğluma ama karar veremedim kızlar, siz neler aldınız fikir olur bana da 

30 Cevaplar

+1 oy
(5,575 puan) tarafından
Bi şey anlamadım maalesef :-(:-( her şey almış başını gidiyor 
(3,579 puan) tarafından
Aynen  bende :(  bı LCW dan kıza tulum aldım indirimle uyku tulumu
(5,575 puan) tarafından
Bayramda çıkmiycaz büyük ihtimalle bir yere bayrama uygun kıyafeti de var almadım bende sıkışık bir dönemden geçiyoruz kurban bayramında alırım inşallah
(3,888 puan) tarafından
Orası öyle çok pahalı ama eşim tarafında sürekli birileri geliyor bizde akrabalara gidicez mecbur alcam
(5,575 puan) tarafından
Giidp gelme varsa alınır tabi bizde çok olmaz bu bayram taziyemiz var o yüzden rahatım
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bayramlık deyince değişik oluyorum her bayram da bunu yaşıyorum ben hıc bır zaman bayramlık almadım ya ne bılım çok çok küçükken almıstık bır belki en son ortaokulda falan sıradan bir gün gibi geliyor artık üzülüyorum bende hıc bu heyecan yok burda herkes elbıse paylaşıyo falan heves ediyorum bende alayım diye ama nerde gıyecem nereye gıdecem kımsemız yok burda bızim kızıma tek alacam sanırım ya o bayram heyecanını yaşasın vala gıdecek kimse olmayınca elbıseyı de evde gıyıp ne yapayım diyorum bakıyorumda mıllet hep bayramlık almıs ne güzel ya
(958 puan) tarafından
Hayatımda hiç bayramlık almadım bende çocukluğumuzda da almadık bayramlar hep sıradan günler gibi geçerdi evlendim eşim tarafı da çok farklı değil hala bayramlık almışlığım yok
tarafından
Aynı işte eşimin tarafı sever bayramlık falan alırlar çocuklarına görümceler onlar hep akrabalar var ziyaret edıyorlsr bizim kimsemiz yok burda ya çocuk mutlu olsun dıye AVM'ye falan götürecez bayramın ne olduğunu bilmiyor heves etmıs baba bayram gelince elbıse al aha bayram geldi falan diyor
(3,888 puan) tarafından
Benm de hiç hevesim yok ama mecbur alınacak
(7,230 puan) tarafından
Niye canım ya giydir elbisesini öpsün elinizi aile içinde bayramlasin şeker ver babası para versin böyle böyle oğrenir o heyecan onun içinde olsun en azından sonrada yine AVM ye gider babasının verdiği parayla dondurma filan alır o sevinci yasasin
tarafından
Öyle yapacam işte bayram kutlaması falan kendı aramızda olacak zaten hatta babası para verır bende diyorum toka falan alayım çok sever böyle kutu yapayım doldurayım içini bayram hediyesi olarak çok mutlu olur o heyecanı yaşasın istiyorum büyüdü herşeyin farkında en kötüsü eşim alır karakola gıdet orda bayramlasır asker abılerıyle farklı bir gün özel bir gün olduğunu hisseder
0 oy
(7,230 puan) tarafından
Anam aldı ya sağ olsun kot pantolon üzerine badi yelegimiz var uzerinede yumos yumos soğuk olursa giydiricem ayakkabısında babası aldı 
(3,888 puan) tarafından
Ne güzel güle güle giysin
(7,230 puan) tarafından
İnş canım
0 oy
(712 puan) tarafından
3lu takım içinde badi üstüne gömlek altına pantolon. Ayakkabıları var zaten 
(3,888 puan) tarafından
Bende ayakkabı aldım ama üst alınacak
(712 puan) tarafından
Kız mi erkek mi bütçeni bilmiyorum ama ebebek olsun civil olsun güzel oluyor eşyaları tam çocuğun yaşına göre kıyafetler oluyor.  Bu sıralar indirim de var sanırsam.
0 oy
tarafından
Kot salopet ve içine de iki tane bady spor ayakkabı aldım balıma 
(3,888 puan) tarafından
Güle güle giysin balın canm
tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
0 oy
(6,946 puan) tarafından
Üç yaşında kızıma elbise altına bady üç aylık oğlumun da vardı almadım. 
(3,888 puan) tarafından
Güle güle giysinler
0 oy
tarafından
Büyük oğlan eşofman takımı aldı pantolon sevmiyo 

Kızım iki pantolon iki tişört aldı LCW den pantolonlar ucuzdu çünkü

3 numara oğlum pantolon tişört ayakkabı

4 numaram en küçüğumede bahçıvan kotu tişört hirka alındı

Hepsinin toplamı 2260 tl tuttu 
(48,502 puan) tarafından
kiz ceylan Allah acilarini gostermesin ,dort cocuk zor degil mi isteyrek mi oldu son numara
(3,888 puan) tarafından
Yaa baya bi tutmuş seninki
tarafından
Valla isteyerek oldu ikboş 3.yu hiç istemedim eşim istedi 4üde o istemedi ben 8 yıl sonra istedim aslında bende istemiyordum baktım Zeynep im anne keşke kız kardeşim olsa deyince dedim belki kız olur ama nasip Hamza oldu
Sedacım 4 çocukken olunca öyle oluyor napalim halbuki en uygun hangisiyse ona yöneldim
(3,888 puan) tarafından
Canları sağolsun yeter ki canım, hersey ateş pahasi normal Allah yardımcımız olsun
0 oy
(1,086 puan) tarafından

Ben kızıma bundan aldım 

image

(3,152 puan) tarafından
Bu sayfadan mi aldin
(1,086 puan) tarafından
Yok cnm magazadan aldım
(3,888 puan) tarafından
Çok sevimli ama ben tuvalet eğitimi vermeye çalışıyorum oğluma olmaz benimkine :)
(1,086 puan) tarafından
Bunu he m kız giyor hem erkek
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Ben almıycam bu bayram canım kayınpederim emekli oldu da emeklilik hediyesi alcakmış :) 
(3,888 puan) tarafından
Ne güzel canım iyi düşünmüş kayınbederin:)
0 oy
(1,311 puan) tarafından

image

doğum gününde giydirdim bide bayramda da giydircem nasipse
(3,888 puan) tarafından
Yazlık giydirmistkm doğum gününde havalar serin gidiyo giydiremem ben ya
(5,406 puan) tarafından
Aynından siyah bizde de var =) 1 yaşında giydi şimdi olmuyor ☺
0 oy
(3,152 puan) tarafından
Valla ne ben ne eşim nede kızıma almadım ya. Olan temizleri giyelim dedik 
(3,888 puan) tarafından
Olsun canım oda güzel
0 oy
tarafından
İki oğlum var 

İkisinede pantolon aldım ama bir hata yaptım çocukların telaşından mağazada üstlerine kısa kollu aldım :) 

Neyse artık üşürlerse hava serin olursa uzun kollu hırka giydiririm 
(3,888 puan) tarafından
Serin olcak gibi canım, ben daha bisey alamadım bile ya
tarafından
Ya inşallah serin olmaz doğrusu bir yere gitmiycez anneme gidicez evin içinde olucaz
0 oy
(995 puan) tarafından
Hiç birşey alamadım maalesef kızımın ayakkabısı küçük geliyor ona ayakkabı alınacak sadece 
(3,888 puan) tarafından
Bende ayakkabı aldım ama bisey alamadım bu gidişle de alamıcam
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Ben özellikle bayram die almıyorum hic çünkü evde mutlaka yeni kıyafetleri hediye gelenler falan oluyor 
(3,888 puan) tarafından
Ne güzel karar verip almak daha zor ya
(1,627 puan) tarafından
Hele ki erkek çocuğuna:)
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Bişey almadım Ocak ayında düğün için bı takım almıştım bı kere giydirdim duruyo dolapta onu giydircem 
(3,888 puan) tarafından
Bizimde var düğün mecbur alınacak artık biseyler
0 oy
tarafından
Smokin gibi Bi takim aldim altında Bi ayakkabi almıştık ama uyumsuz oldu biraz belki onu giydirmem
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Henuz almadık e bebeğe girelim dedik dün eşimle kız kıyafeti çok ama erkeğe göre hiçbir şey bulamadım bulduklarımda aşırı pahalıydı

Burda bir bebek mağazası var oraya bakacağı bakalım 
(3,888 puan) tarafından
Evet hersey aşırı pahalı malesefki
(632 puan) tarafından
Evet ebebekte ben de yegenime zar zor buldum erkek bebek kiyafeti tamamen kiz icin cikarmis bu sebe sanki
(5,108 puan) tarafından
Evet öyle gerçekten dün internetten sipariş ettim artık bayrama yetişir inşallah
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Geçen ay 3 tane pantolon aldım 2 si daha duruyor. Lcw de kot solopet gördüm onu alsam mı karar veremedim.bakcaz duruma gore
(3,888 puan) tarafından
Lcw bende baktım netten ama bide gidip mağazaya mi baksam diyorum karar veremedim
(4,651 puan) tarafından
Bende öyle.netten baktım. Bi de mağaza ya gidimm diyorum
0 oy
(413 puan) tarafından
Biz hicbisey almadık esim almışız diyo çocuklar istoyo Bende almak istiyorum bayram sonuçta herkes yeni kıyafet giyecek bizin çocuklar eski olmaz yani uzulurler
(3,888 puan) tarafından
Bizde kendimize almadık ama oğluma almaya çalışıyorum canm
0 oy
tarafından
Ben de karar veremedim. LCW gittim bu gün güzel birşey bulamadım. İnternet üzerinden bakıcam. Bir de bayramda tatile gidicez o yüzden istanbula göre alsam diğer şehirlere uymuyor oraya göre alsam İstanbul da sadece bir kaç kez giyebilir. O yüzden çok kararsızım 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 449 göst.
30 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 444 göst.
26 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yalandunya34 (487 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 171 göst.
0 oy
11 cevap 257 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,364 puan) tarafından soruldu

378,347 soru

11,324,565 cevap

34,775 kullanıcı

...