0 oy
337 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Kızlar abiyemi nisandayken aldım tam oturuyor üzere ve çok hoş diğer elbiselerde öyle ama abiyeyi toplasan ancak 3 defa giymisimdir ve çok temiz çok yeni diğerlerinde fazlaliktan sarıçam ama satabilirsem daha önce dolaptan alışveriş falan yapmadım nasıl olur bilmiyorum bilgi verirmisiniz 

Elbiselerin hepsi üzere oturuyor 38-40 bedene uygundur ben bol almışım biraz 

image

image

image

image

image

image

image

Fiyatlara ne koyabiliriz sizce

8 Cevaplar

+3 oy
(5,594 puan) tarafından
Çaktırmadan elbiselerin reklamını da burda yapayım dedin :-):-) belki alıcı çıkar yersen 
tarafından
Yok kız tamamen fiyat sormak için birde uygulama hakkında bilgi almak icin
(5,594 puan) tarafından
Hahahahh valla bana öyle geldi bütün elbiselerini buraya atınca :-):-) gerek varmıydı hepsini atmaya

Birisi almak istediği zaman zaten satış işlemini alıcı yapıyor sen girip kargo kodu alıyor sun istediğin kargo firmasına o kod ile kargo şubesine giidp gönderiyor sun

Para dolap uygulamasında duruyor ürün alıcının eline geçince 3 gün süresi oluyor onaylamak için onayladığı zaman para senin hesabına yatıyor onaylamasa da otomatik olarak 3 gün sonra hesabına yatıyor yine
tarafından
Burda goruyorumda elbiseleri atıyorlar arkadaşlarda şu kadar eder falan diye yorum yapiyolar o yüzden koydum hepsini aklımın ucundan bile geçmedi dediğin
Teşekkür ederim canım anladim
(5,594 puan) tarafından
Hakkını helal et o zaman ben yanlış anladım :-)

Rica ederim ne demek
tarafından
Yok kız önemli değil:)
-Reklam-
0 oy
(4,662 puan) tarafından
İkinci el olduğu için aldığın fiyatın altında koy bunlar günlük gibi bayaz hariç 
tarafından
Evet öyle ama birisi tamam alıyorum dese mesela nasıl saticam yada para nasıl gelcek
(4,662 puan) tarafından
Himmm onu bilmiyom kuzu hiç ne aldimne sattım
0 oy
tarafından
Ya ilk başta dolap uygulaması iyiydi en azından kargo ücretleri azdı hizmet bedeli yoktu alıcılar için şuan diyelim ki sen elbiseni 50 tl ye satcan alıcıya 85 tl den fazlaya maal oluyor o yüzden kimse fazla almıyor artık istiyorlar ki 15 tl ye olsun bu kıyafetler 
tarafından
Elbiseler yeni ama giymiyorum o yüzden dedim
tarafından
INSALLAH satilir
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Siyah ve beyaz 200 250 diğerleri 85 100 arası olabilir uygulama hakkında bilgim yok canım 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Uyarı ne alaka :) Elbiseler güzelmiş ama ederi hakkında bilgim yok 
tarafından
Teşekkür ederim gerçekten fikir sormak için attım butasida bir sohbet platformu ben burda satıyorum alan var mı diye sormadım ama bazı arkadaşlar yanlış anladı fiyatida aldigimin altında makul fiyatlara koymaya karar verdim üstelik kargo ucretinide ben karşılayacak yeterki elden çıksın bu elbiseler
0 oy
(355 puan) tarafından
dolap, letgo da sat ama ucuzu verme sakın
0 oy
(1,865 puan) tarafından
En kolay üçüncü gider açık olaydım alırdım mesela :) çok yüksek koyma ikinci el uygulama olduğu için kimse yüksek fiyatlı bir şey almak istemiyor. Beyazı 300 ile aç mesela pazarlık payı vardır de. Siyah anca 200 bence. Digerleri de 100 150 arası anca.
tarafından
Beyazı 250 koydum siyahi 150
tarafından
3. 80 100 arası koydum
(1,865 puan) tarafından
Aynen canım. Giymiyorsan dolap bekleyeceğine paraya dönsünn.
0 oy
(2,724 puan) tarafından
Hesabım Dielfa dönüş yapıyorum takip edin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 181 göst.
0 oy
1 cevap 114 göst.
0 oy
4 cevap 226 göst.
0 oy
23 cevap 511 göst.
26 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Moonsun (60 puan) tarafından soruldu

379,003 soru

11,344,658 cevap

34,809 kullanıcı

...