0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde (79 puan) tarafından
Hamileliğim boyunca canım toprak kum çekiyor inşaat yerinden geçerken vampirin kan kokusu aldığı gibi alıyorum o çimento kum kokuları anlatırken bile ağzımın suyu akıyor kafamda sürekli onları yerken hayal kuruyorum kaşık kaşık kan ilacı aliyorum demir ilacı falan ama çok düzenli değil ve hamileliğimin 8 ayı iyice arttı gözüm dönüyor temiz kum bulsam gerçekten gözden cıkardim artık yiyecegim

12 Cevaplar

0 oy
(8,002 puan) tarafından

Benimde sabundu köpük yapardım sürekli dakikalarca sabun küçük olana kdr Allah'ım o köpük kokusu beni benden alırdı 2.3 kez köpük yedim ama azıcık :D

(79 puan) tarafından
Ayy o olmadı huylanırım bende köpükten :))
(79 puan) tarafından
Bende oğlumda kapodokyanin kil süsü vardı onu yemiştim bilsem saklardim birazını :))
(8,002 puan) tarafından
Ama var ya o köpüğün kokusu tadı inanılmazdi rüyalarıma giriyordu
(4,309 puan) tarafından
Okadar guzel dunya nimetleri var kiz onlari yiyin tas toprak kopuk sabun da ne ola ki:)))) su hamilelik ne garip sey. :))ayy sunu girdum canim cekti aserdim olayina asla inanmiyorum ama biyle tas toprak kul mül sabin cif mif yemek isteyen kisilerin hakkaten aserdigini dusunuyorum inaniyorum. Cunku normal bi insan boyle bisey yapmaz:)
(8,002 puan) tarafından
Kız yedim valla hemde 2.3 kez ama az az ölmiyim diye:))) eşim ilk duyduğunda ağzı açık kaldı sen delirmişsin gerçekten yedin mi dedi
-Reklam-
0 oy
(6,515 puan) tarafından

Kız öyle anlatmışsın ki ağzım sulandı hfhfjjnssh:D

(79 puan) tarafından
Ahahah bide beni düşün oğluma hamileyken kapodokyanin kil yapımı vardı oturdum onu yedim bu sefer bulamiyorumda
0 oy
(7,282 puan) tarafından
Ayyy test ver canım çok mu düştü acaba bende bı ara cif yemek istiyodum ağzim sulaniyodu kokladikca seninki demirdende benimki manyakliktan di sanırım :)))
(7,282 puan) tarafından
Ayyy nasıl kız güzel mi koktuğu gibimi :)))
(6,515 puan) tarafından
Yok kız zehir gibi sjsjsj
(7,282 puan) tarafından
Uff nasilda güzeldi hayalimde :))
(6,515 puan) tarafından
Demi yemek istiyorsun hayalinde çok güzel yiyince zehir gibi kokusu mükemmel hala
(7,282 puan) tarafından
Ben yemedim ama kokusu enfes ya
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Kan değerin düşük canim galiba bende severim hamileyken kıl yiyenler duymuştum kil ye canim 
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Benimde cnm cif istemişti Allhm kokusu beni deli ediyordu valla insan bazen saçma sapan şeyler aşeriyor :D
0 oy
(7,245 puan) tarafından
Ay benim canım çekti yutkundum valla yani sağlıksız ama aktarlarda kil satiliyo toprak bi onu al da ye belki iyi gelir az bişey 
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Allahım öyle bir anlatmışsın ki düşünemiyorum seni biz bırada itahlanıyorsak☺️☺️☺️
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Demir eksikliği vardır canım bi kan ver doktor gereken takviyeyi yapar sana
0 oy
(3,911 puan) tarafından
Ben kil yerdim ama sonra oğlumu düşünüp bıraktım yemeği, şimdi kanım düşük ara ara yine yiyorum bak canım çekti yine 
0 oy
(954 puan) tarafından
Ben sktarcıdan yenilebilir kil sipariş verdim yedim hem de çok kez. Demir eksikliğinden herhalde
0 oy
(85 puan) tarafından
Ayni dert bendede var çamur toprak yemek istiyorum  demir eksikliğinden oluyormus 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 90 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eymir (834 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 80 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Sv tht (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 518 göst.
4 Mart 2021 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 591 göst.