0 oy
599 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oglum 4 yasinda esim 2.cocugu istemiyor mus uzun yillar kendisi karar verince olcakmis ikna olmuyoda benim dusuncemin onemi yok onun icin kalbimi kiriyo onunla iliskiye girmek istemiyorum artik icimden gelmiyo gunah mi bu beni hic dinlemiyo kendimi kullaniyo gibi hissediyorum degersiz

12 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Ilıskı sadece cocuk ıcın olmaz kı canım, kullanılıyor gıbı hıssetmen yersız yani, bana göre her ıkı taraf ıstemedıkce cocuk asla dusunulmemelı cunku hıcbır cocuk gonulsuz dunyaya gelmeyı ıstemez, cocuk ıstemıyor dıye kırılmana da gerek yok kendınce sebeplerı vardır, suan maddı manevı bır baska sorumluluk ıstemıyordur
tarafından
Dusunmem asla zorlada baba yapcak halim yok:) hem bebegin gunahi ne yuvam yikilir
(4,145 puan) tarafından
Birda biri kim hatirlamikm ikinci cck icin kendini yirtiodi . Esi prezervatife bosalinca siringayla cekip siringayla icine enjekte edip. Kazayla kaldim diye kakalayacakdi kocasina:))hatirlamiorum nick neydi:)

Ben olsem ikinciyi yapmam asla diyordum kesinlikle de istemiyodum bana gore silahi alip kafama sıkmak la ayni sey ikinci cocugi bile isteye yapmaya karar vermek.
 Benim esim kus kadar beyniyle akli sira beni benden habersiz hamile brakmaya calisiodu. İceriye kacti tutamadim falan bikac ayda bir. Ya tutarsa diyerekten. Ertesi sabah anliodum zaten meninin fazlasi cikinca.hemen kosa kosa ertesi gunu hapi aliyordum hamile kalma ihtimalim olmuodu. En sin pazar gunune denk geldi. Nobetci eczaneye gtmeye usendim bi seferden bisey olmaz ya  falan dedim. Sak gadanak hamile kalmisim o ay. Bilsem hamile kalcagiminkirk kat kilit vururdum seyime:)).  
Benim esim beni benden izinsiz hamile brakmis oldu sanirim sende esinden izinsiz hamile kalmaya calisip aaaa kazayla olmus  diye kakalamaya caliscan bir onceki postta oyle dusundurdu bana:)

Biraz acik acik yazdim kusurabakma
tarafından
Esimden gizli hamile kalmam asla yillar gecsede kul hakki bu o bebekten ne hayir gelirki imtihan olur ben kazayla nasil hamile kaliniyo merak etmistim guzel korunursan 2 yontemle hamile kalinmaz ki oyuzden :))
tarafından
Sallaamaaaa onlar beee 100ü yazıyosa 1i dıgru oyle sey mı olur :D gerı cekılme vs ıle korunup cocuklar arası kucuk ve ıstemıyor dıye laf ederız sanıp yalan soyluyolar
(4,145 puan) tarafından
Kadinin biri oyle yazmisti:)) tabiki okadar kolaydegildir yav hamile kalmak:) sirinhayla. Havayla temas eden mazeme. Olur bence bozulur:))
-Reklam-
+1 oy
(8,873 puan) tarafından
Eğer sadece esin calisiyorsa maddi olarak 2.cocuga yetememekten korkuyor sonuçta çocuk demek maddiyat demek dogumu hastanesi ilacı maması bezi vs bunlar hep maddi sorumluluk bunun için eşine kizmamalisin aksine ne mutlu ki ona bakabilecegi kadar çocuk yapıyor 
(8,873 puan) tarafından
Uslubu evet kötü ve yanlış ne yazık ki al karşına konuş istemiyorsan istemiyorum de fakat anneligimle vurma beni diye sen istiyorsun çocuk fakat unutma esin çalıştığı sürece onun dediği olur çocuk konusunda çünkü bakmakla yükümlü olan estir
tarafından
Haklisiniz oluruna biraktim zaten artik bisey demiyorum ona
(8,873 puan) tarafından
2.cocuk konusunu Bi süre açma ve sakin kazayla hamile kalayım deme Allah korusun tümden soğur uzaklaşır senden hatta boşanmaya kadar bile gider 2 cocukla ortada kalirsin hem sana hem çocuklarına yazık olur
tarafından
Kazayla hamile kalmam dikkat ediyoruz 2 yontemle bide:) isteyerek hamile kalmak istiyorum ben allah korusun kazayla olmasin ya hayirli zamanda olsun insallah sagolun cevap verdiginiz icin
(8,873 puan) tarafından
İnşallah cnm hayırlısı neyse o olsun
+1 oy
(5,406 puan) tarafından
Çocuk karşılıklı karar verilerek yapılır bence eşini güzelce ikna etmeye çalış, aceleci olma 
tarafından
Onun keyfini beklemekten sıkıldim ya 2 senedir bekliyorum icim buruk neden bilmiyorum oluruna biraktim zaten cocuk bile demiyorum artik
(5,406 puan) tarafından
Nasıl korunuyorsunuz
tarafından
Prezervatif+geri cekilme:)
(5,406 puan) tarafından
Ooo garantici, benim bir arkadaşta usandi senin gibi prezervatifi delmisti hamile kaldı =)))
tarafından
Kul hakki olur oyle o bebekten hayir gelmez diye dusunuyorum ya hayirli zamanda olsun hersey
0 oy
(1,052 puan) tarafından

Canm benimki de katiyen istemiyo 

Adetim 11 gün geçti 

Ve ben test yaptm silik çizgi çıktı 

Son postuma bak 

Çocuğum küçük henüz Rabbim hakkımızda hayırlısı ni versn inşallah 

tarafından
Hsyirlisi olsun artik kazayla olmus yapcak bisey yok
0 oy
(45 puan) tarafından
Aynı ben bende istiyorum ama benimki yanaşmıyor ben ilk bebeğimi kaybettim 2. Çok zorlukla sürekli kontrolle oldu hep hastanelerdeydim 2 yaşında oldu kardeşi olsun çok istiyorum ama o yanaşmıyor yine aynılarını olacak sana birsey olacak diye ne bileyim offf.
0 oy
(1,546 puan) tarafından
Benim eşim hiç istemiyorum diyor bir tane kızım var bir yaşında ilerde de istemiyorum diyor ben napayım o xaman :)
tarafından
Benimkide kesin olur demiyo zaten keyfine kalmis 4 yasinda oglum.bebek olup dogasiya 5 yasinda olcak tabi hemen hamile kalirsam allah biliyo daha kac yasini beklicez ki
(1,546 puan) tarafından
Benim kendi evim başka ev alcak durumumuz yok evim küçük çocuk odam yok şuan yaosam bile ikinyatak sığacak kadar bile değil çocuk odam eşimde nereye yatircaz nasıl olcak diyor maddiyat nasıl yapcaz diyor vs vs
0 oy
(7,372 puan) tarafından
Bence bi süre bişey deme çocuk konusunda 
0 oy
(6,914 puan) tarafından
Canım bak bu bi sorumluluk sen kendini 2inci kez anne olmaya hazır hissedebilirsin ama eşin hazır hissetmiyo belliki bu büyük bi sorumluluk sen istedin diye çocuk yapmak zorunda değil şahsen benim bi oğlum var 2inci çocuk istemiyorum belki ilerde fikrim değişir ama şuan eşim 2inci çocuk derse yapmam yani ben hazır değilim çünkü ama bunun için ilişkiye girmek istemiyorum derse işin rengi değişir hiç doğru değil ilişki başka bi konu çocuk başka bi konu o ihtiyaç birbirinizin ihtiyacını karşılamak zorundasınız yani ben doğru bulmadım yaptığını 
0 oy
tarafından
Istemiyorsa vardır haklı bir sebebi demekki bence her iki tarafta isteyince olmalı çocuk 
0 oy
tarafından
esin istiyor ve sen reddediyorsan gunah diye biliyorum canim
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Eşinde hazır olması istemesi gerekiyor.Tek taraflı istemek olmaz 
0 oy
(123 puan) tarafından
Yani istemiyorsa neden zorluyorsun anlamadım istemeyen bir eşim olsa asla çocuk düşünmezdim bende ne ısrar edicem çocukta çocuk diye kendimi o duruma düşürmek istemem şahsen

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 440 göst.
0 oy
18 cevap 665 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gulogra (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 792 göst.
27 Kasım 2023 Aile kategorisinde Sumeyyey (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,075 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu