0 oy
65 göst.
Aile kategorisinde (271 puan) tarafından
Kizlar suan igne kullanan varmi ucret oduyormusunuz ve zararlari varmi 

2 Cevaplar

0 oy
(1,319 puan) tarafından
Ben aylık iğne yaptırıyordm fiyatı 175 lira ilk çocuğumdan sonra yaptrmştm hiç bir sorun olmadı bende çok iyiydi sonra ikinciye hamile kaldm doğumdan sonra tekrar yaptırmaya başladım 8-9 ay falan oldu geçen ay adet dönemim uzadı doktora gittim  uzun süre aynı ilacı kullanınca olabiliyor bir iki ay vurdurma sonra yine başlayabilirsin dedi . Üç aylık olanı kesinlikle önermiyorlar doktorlar aylık da hafif yan etki olabilirmiş oda kişiden kişiye değişirmiş ama 3 aylık hormonları alt üst ediyor demişti bizim hemşire 
(271 puan) tarafından
Adetin kacinci gunu yaptiriyorsun ve direk eczanedenmi aliyosun yazdirmadan
(271 puan) tarafından
Ben spiral vardi cikarttirdim hic igne kullanmadim insallah adet kanamasini uzatmaz birde zaten en fazla 1 sene kullanmayi dusunuyorum
(1,319 puan) tarafından
İlk yaptırdığın sefer de adetli olman gerekiyor adetin 3. Günü yaptırman gerekiyor. Mesela ilk yaptırdığında ayın 15'i  mi ondan sonraki seferler de hep ayın 15'inde yaptiracaksn illa adetli olman gerekmez
(1,319 puan) tarafından
Canm bende spiral kullandım bana yaramadı adet dönemim çok kötü düzensiz oldu . İğne iki çocuktan sonra da kullandm memnundum aslında doktorun dediği gibi bir iki ay ara verip tekrar devam ederim . Her korunma ilacının Etkisi kişiden kişiye değişiyor inşallah sende bir sorun olmaz . Eczandeye gidip aylık iğne istiyorsun direk yazdırma falan olmuyor
-Reklam-
0 oy
(163 puan) tarafından
hepsinin zararı kişiye göre değişiyo, birinin memnun olduğundan başkası memnun değil. bi kadın doğum dr.unun videosunu izledim. her korunma yöntemi herkese uygun değildir mutlaka kendi dr.unuza danışın diyordu. bide emzirenler için yöntemleri saydı içinde sadece 3 aylık iğne vardı, aylık iğneyi hiç söylemedi bile. ben de doğumdan sonra takibini yapan dr uma sorucam bana uyarsa 3 aylık iğne mantıklı geldi inş onay verir. diğer yöntemlerin hiç biri içime sinmiyo nedense. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 189 göst.
0 oy
0 cevap 27 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde Papatya000 (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde Papatya000 (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
10 Haziran 2023 Aile kategorisinde Yarali (121 puan) tarafından soruldu