0 oy
120 göst.
Aile kategorisinde (486 puan) tarafından
Rüyada hurma satan bir adam vardı hurmalar karpuz büyüklüğündeydi adama dedim param az acaba bana 20 liralık verirmisin yok dedi böyle tekli satıyoruz orda küçük bir hurma vardı onu ısırdım aşağıya doğru gittim baktım bir kadın eşya satıyor yanına gittim birsey alliyordum ama neydi bilmiyordum kadın nasıl güzel biriydi nur yüzlü üstünde de böyle siyah uzun bir kaban vardı bana dedi kızım git sana muska yapmışlar bir imama git dua et üstünden gitsin tekrar bana gel ben sana güzel bir dua edecem artık kimse sana muska yapamiycak kabanı bana giydirdi tamM dedim yukarıya doğru geldim bir den bir kadın sen neden o kadının yanına gittin onlar la düşmanız kan borcumuz var diye korktum dedim seni de onu da tanimiyorum  sonra birden hurma satan adam aklıma geldim ya dedim ısirdiğım hurmanin parasını vermedim adama gittim adam dedi helal hoş olsun çok değişik bir rüyaydı acaba anlamı ne 

6 Cevaplar

0 oy
(2,581 puan) tarafından
Allah hayira çıkarsın canım 
-Reklam-
0 oy
(66 puan) tarafından
Tüylerim ürperdi valla bizim üstümüzde vardı basimdan geçti ama  okuyunca ürperdim ya Rabbim hayra çevirsin hayatını bilmediğim için rüyanı yorumlayamam ama nesnelerden yola çıkarsak  hurma bereket huzur uzun ömür demek diğer kısmını bilemem böyle rüyalar ya şeytani huzursuz olman için yada ciddi manada uyaricida olabiliyor 
(66 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Arkadasinin evinde bulmuşsunuz onun ağırlığı üstünde oku hep olurmu muhtemelen ondan fa etkilenmissin
(583 puan) tarafından
Arkadaşınin evinde olduğunu nerden biliyorsunuz canım öyle bişey yazmamış
(66 puan) tarafından
Önceki postlarında paylaşmış
(583 puan) tarafından
Anladım
0 oy
(3,769 puan) tarafından
İnternet baksana riya tabirine bnde merak ettim
0 oy
(413 puan) tarafından
 Korktum kız bir an tüylerim urperdi hayr olur inşallah 

Sende 8sterswn Bi imama git rüyanı anlat bakalım ne dicwk
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Gece rüya anlatılmaz
(486 puan) tarafından
Önceki gün görmüştüm canim
0 oy
(583 puan) tarafından
Hayra vesile olsun inşallah. Bı an dizi şeridi gibi geçti gözümde okurken hani Samanyolu dizileri olurdu ya Salih ak sakallı dede vs :D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 164 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
3 Şubat 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 2,652 göst.