0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Kayseri Memorial hastanesi gidip doğum ücreti hakkında bilgisi olan var mı?

5 Cevaplar

0 oy
(123 puan) tarafından
Ben memoriala gidiyorum ama doğum ücretini haftaya konuşcaz bende merak ediyorum hangi doktora gidiyorsun1
(123 puan) tarafından
Olur yazarım inşallah bu arada bayram bitimindeki haftayaymış randevum ama doktordan doktora değişiyor diye biliyorum fiyatlar
(5 puan) tarafından
Siz hangi doktora gidiyorsunuz
(5 puan) tarafından
Benim durum karışık biraz bu ikinci doğmum ilk normaldi buna doktorlar sezeryan olma olasılığı çok yüksek diyorlar ben de normal istiyorum bürsürü doktor gezdik fiyat düşünmüyoruz artık bilgili doktor arıyoruz   ama aşşa yukarı hastanedeki doktorlar 3-5 bin oynuyodur
(123 puan) tarafından
Özgüç altun benimki size neye göre sezaryen diyorlar
(5 puan) tarafından
Bebeğin eşi rahim ağzındaymiş 5 hafta daha bekliycez yukarı kayarsa bi sıkıntı yok kaymazsa mecvur sezeryan dedi ilk hastsneye gittim dünden beri aşşada ama
-Reklam-
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Sayad abdullayave 13.500 dedi ülkü bozkurt 15 bin küsur dedi bende Tekden de Gülcan yazıcıya gidiyorum memnunum 9 bin onunki de 
(5 puan) tarafından
Bu doğumların içinde ne var onu biliyomusunuz çünkü ben ilkini Erciyes kartalda doğum yaptım onların doğum paketinde hiç bişey yok yani sadece doktor ilgili ne ebesi ne hemsiresi doğum yaptıktan sonra doğru düzgün yüzüne bile bakmıyolar
(1,939 puan) tarafından
Bunlar doğum paketi değilmiş öyle dediler
(2,693 puan) tarafından
Gülcan yazıcı.nasil?
(1,939 puan) tarafından
Ben memnunum güler yüzlü ilgili her an ulaşabiliyorum.kendisine doktordan öte benxe
(2,693 puan) tarafından
Bende doktor arayışındayim bakalım belki oraya da giderim
0 oy
(2,121 puan) tarafından
Bu sene 12 dediler nisanda güncelleme gelebilir demişlerdi muayene ücretleri de 540 640 doktora göre değişiyor. Sağlıkçı iseniz yüzde 10 sağlıklı indirimi uygulanıyor
0 oy
(7,281 puan) tarafından
Hastaneyi arayıp sorsana illa gidip sormaya gerek yok canım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 178 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 137 göst.
7 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Alphavva (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 192 göst.