0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde (755 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlarım canlarım benim kızımın cildi aşırı hassas yani kızımda öyle. Bir  yerine birşey değse dökülse  hemen temizleme isteği duyuyor daha 1.5 yaşında.  Annemlere geldik özlediler haliyle 2 ay oldu o konu ayrı ama böyle  kızımı eziyet edercesine ısırmalar  kollarını ayaklarını ısırma tükürükle öpme  gibi aşırıya kaçan eylemlerde bulunuyor annem . Babam kıyamaz öpmeye fln. Anneme yapma etme desemde sen karışma diyor yanlış anlamayın ama böyle durumda ben sürekli banyo yaptırmak zorunda kalıyorum kızımı yolsa her yeri yaraya kesiyo sivilce oluyor.  Böyle yapınca da gelesim de gelmiyor sizce ben mi abartıyorum ya
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
(1,569 puan) tarafından
O ne öyle ya vıcık vıcık öpmek anneni uyar düzgün Bi dille hoşlanmadığını sürekli belirirt 
(755 puan) tarafından
Belirtiyorum asko ama pek umrumda da değil gibi
-Reklam-
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Ayyy benim takıntım var öyle tükürüklü öpmeye, nefret ediyorum resmen.
(755 puan) tarafından
Bende sevmiyorum ayriyeten hassas kızım hemen sivilce oluyo
0 oy
(6,512 puan) tarafından
2 aydır görmüyormuş canım birakda sevsinler mendili ıslat sil sonra bide belliki atopik bir cildi var onun için gece yatmadan zeytinyağı sür yada su bazlı bir nemlendirici sür 
(755 puan) tarafından
Öpünce sildiğimde yada yıkandığında da bana bozuluyor annem
(6,512 puan) tarafından
Eee onada kırılmasın artık anlat konuş anne böyleyken böyle de anlar bence
0 oy
(58 puan) tarafından
Bende çok öperim evlat sonuçta ama canını acıtarak öpmek falan o asla yapılmaması lazim
(755 puan) tarafından
Işte anlatamıyorum
0 oy
(583 puan) tarafından

Valla aşko kusko Tükürükle ıslak öpmeyi bilmem de seviyor ki candan öpüyor seviyor bazıları çok soğuk hiç öpmeseydi sevmeseydi bu post tam tersi olurdu. Zaten sürekli gitmiyorsunz kırma bence öptükten sonra hemen götür yıka kurut nolack ki:)

(755 puan) tarafından
Annem bozuluyor bu seferde işte sevsinler yoksa ama böyle ıslak öpünce yara oluyor sivilce oliyor
(583 puan) tarafından
Anlıyorum durumu annene anlatsan yanlış anlar mı ki? Sonuçta oda insan anlar yani bence söyle anne op sev ama ıslak opme kızımın yüzü alerjik ıslak olduğunda hep yara tahriş oluyor de bence  anlar
0 oy
tarafından
Hayır sen abartmıyorsun. Anne böyle yaparsan bir daha gelemeyebilirim de. Yada babana söyle o annenle konuşsun. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 268 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (755 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 369 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (755 puan) tarafından soruldu
+2 oy
4 cevap 194 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (755 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.