0 oy
272 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (984 puan) tarafından

Bi kaç kez daha gördüm. Bu kadını önceden de görüyordum şimdi Bi kahve çıkarmış zayıflamak için. Çok çok etkiliymiş. Bileniniz var mı

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kadını biliyorum ama ne kahvesi çıkarmış canim adini biliyor musun arastirmak lazim ve takipçisi falan az dolandırıcı olmasin normalde tiktokta baya takipçileri var oradan bir bak istersen önce 
(984 puan) tarafından
Tiktok kullanmıyorum canım
Paketin dışında Coffee time yazıyor ama bilemedim
tarafından
Baktım ama öle bir paylaşım görmedim canim ben
(4,189 puan) tarafından
Bende gecen gordum sacma sapan videolar ceken tiktikcu instgramda da paylasio.  Tiktokum yok instgram kesfetten giruyorum bende bu kadini
-Reklam-
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bunu bilmiyorum da mrs eris var burda kullanıcı o bir kahve içiyor bayagida zayıfladı . Ona bir sor derim 
(4,189 puan) tarafından
Bende 4 ay klube gttim ilk iki bucuk ay 15 kilo verdim sonra. Evde kendim alip kullandim ama mesel surekli kullanmadim normal kilima gelmistim ben. Atiyorum kesela bayramda 3 gun cok yerim bayram sonrasi hafta bikac hun shake kullanirim.  Yada mesela ramazandan oncesi gün vardi o gun asiri cok yedim o gunden sonraki iki gun shake kullandim dengeledim . O sekilde ara ara kullanim yeterli ideal kiloya gelince  ekim 1 dealmistim bir kutu shake yeni bitmek uzere. Ara ara kullandigim icin. Cay almamistim  aboo okadar olmusmu yavv
(4,189 puan) tarafından
Thermonapti bu arada? Canimi cikardi derkenz? Son. Uc bes kilo kalinca thermiyu oneriyolar genelde o bilgesel incelme sagliyor ama kilo verim olarak yavaslatiyormus oyle demisti bana sponsorum. Son verilecek birkac kilo kalinca kullancaksin bunu demisti
(826 puan) tarafından
Valla ateş pahası. Aloe çay ve 2 shake 2 aynonce 1300 3 aldım. O set ideal çok da güzel bir ömür kullanilir.  Bende hep evimde bulundurmayi düşünüyorum.  Ya ben 14 kilo verdim artık veremiyordum hala veremiyorum. Neyse bu verdi bunu kullan direnç kırar diye . Bulantı, ishal mahvoldum . Çok kötü o ya
(4,189 puan) tarafından
Fazlaca kafein iceriyor belki ondan dir.  Cayin sikistirilip hap haline getirilmis hali. İki tane thermo bir kutu cayin etken icerigine sahip o nedenle belki agir gelmistir
(826 puan) tarafından
Ya evet olabilir canım. Ben çok çay kahve tüketiyorum halbuki ama mahvoldum valla
0 oy
(618 puan) tarafından
Böyle şeyler bana hiç gerçekçi gelmiyo ya sağlık açısından çok riskli
0 oy
tarafından
Valla canım benim arkadaşım hom bitkisel de çalışıyor bende kullanıyorum kahvesini biraz pahalı ama gerçekten de faydası var zayıfladım epek normal de 78 kiloydum şuan 72 kiloyum istersen sana numarasını veriyim sor
(152 puan) tarafından
Emziren anneler içebiliyor mu?
0 oy
(3,713 puan) tarafından
Bu tür ne idüğü belli olmayan şeyleri içmeyin lütfen, karaciğer böbrek iflasına sebep olur.
0 oy
(119,343 puan) tarafından
oyle seyler ise yarasa insanlar senelerce diyetisyenlik okumazki bak benim ailemdende zayiflama icin kahve kullananlar oldu ama tabi diyetisyenle birlikde

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 30 göst.
11 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 259 göst.
29 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 253 göst.
19 Nisan 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 399 göst.
14 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,202 soru

11,382,369 cevap

34,881 kullanıcı

...