0 oy
180 göst.
Aile kategorisinde (105 puan) tarafından
Ya ben bu kaynanadan nasıl kurtulurum iş yapıyorum yine aynı ne yapıyorsam yine aynı sen iş yapmıyon bişi yapmıyon ben sana bakamam bilmem ne ayrı eve çıkmak istiyorum ama eşim istemiyor sürekli bu kadın üstüme geliyor konuşuyor dayanamıyorum yapamıyorum artık ne yapacam ben böyle ya 

7 Cevaplar

0 oy
(5,734 puan) tarafından
Evini ayıramıyorsan takmayacaksın kafaya yapabildiğini kadarını yapacak sın oturacak sın yerine istediği kadar söylesin görmezden gelmek en iyisi 
(9 puan) tarafından
Hep takan biriyim cane takmasam olmaz
(5,734 puan) tarafından
İşte takma kafana olan sana olur öyle sen üzerine düşeni yap gerisini boş ver
-Reklam-
0 oy
(2,537 puan) tarafından

Bizden size tek tavsiye eşinizi ikna etmeniz olur. Kavgayla değil de tatlı dille. Mesela ilişkiden girin evimiz ayrı olsa senin ne için ne güzel giyinirim kocacığım vs :D diye yapıcı olarak ilerlerseniz daha güzel yol alırsınız 

(5,734 puan) tarafından
Uhhhuuuuu çok akıllıca bir fikir :-D
(2,297 puan) tarafından
Ben heo diyorum aklına girmiş gibi ;)))
(9 puan) tarafından
Dinlemez ki çıkmıyor ya kira diye
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Ayrilamiyorsan salicaksin bacim takma kafana kendi kendine konuşup dursun hiç cevap bile verme
(9 puan) tarafından
Öyle de olmuyor işte canım
0 oy
(516 puan) tarafından
Bu erkekler bir taraflarına güvenemiyorlarsa evlenmesinler yaa ne demek çıkamam sen onun anasini cekmek zorunda değilsin kendisi ise gidiyor aksama kadar sen bas basasin kocanin isine geliyordur bence yükü azaldigi icin kurtulmak istiyorsan kocani işleyeceksin.
(9 puan) tarafından
Yani çok haklısın da bilmiyorum knk istemiyor ayrı ev
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Ya elinden geldiğince yap işini bırak kıymet bilmiyorsa farkına varır zaten yada eşini ikna etmeye çalış ki erkekler de anlamıyor da neyse
(9 puan) tarafından
Yapıyorum zaten yine aynı başka napim
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Niye birlikte oturmayı kabul ettin. Maalesef bunun çözümü ev ayırmak. Başka.yolu yok bana göre.  
(9 puan) tarafından
Ya bende istiyorum evimin ayrı olmasını ama eşim çıkmıyor kira diye
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Ben yapamıyorsam sen yap de :D
(9 puan) tarafından
Yani benden bekliyor hep bilmem kaç elim var

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 59 göst.
23 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 147 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 45 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 193 göst.
26 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu

381,188 soru

11,411,686 cevap

34,954 kullanıcı

...