0 oy
70 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,080 puan) tarafından
Doona marka bebek arabasını bilenler kullananlar var mı nasıl bir araba öneriyor musunuz arkadaşlar kaç yasa kadar kullanabildiniz pratik ve hafif mi?

Aşırı pahalı v3 küçük olduğu için kafam çok karışıyor tam istediğim fonksiyonlarda ama pahalı ve küçük ve tam ikna olamıyorum. Mükemmel olduğuna inansam dişimi sıkıp alacacagim ama kullanan varsa yorumlarına ihtiyacım var

Muadili varsa bilen yazabilirse sevinirim 

3 Cevaplar

0 oy
(36 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kizimda ve oglumda kullandim.Araba cok guzel araba koltugu ve puset oluyor.Ama 6.aydan sonra kullanilmiyor.Belki 8 ay kullanilir.Büyüdükce rahatsiz oluyorlar
(2,080 puan) tarafından
Işte kafamda oturmayan şey bu sanırım almam artık kesin olarak bu yorumdan sonra aidjs
-Reklam-
0 oy
(135 puan) tarafından
Bir bebek arabasının ömrü 3 yıl taş çatlasın 3 yıl 2 yaşından sonra inan oturtamiyirsun bile. Ve ben bu 2 yıl için o kadar para vermem açıkçası. Daha uygun fiyatlı alırım bir daha çocuğum olduhunda onu atar veya kullanilir gibiyse satar yenisini alırım. Yani benim fikrim bu
(2,080 puan) tarafından
Ben de acaba Allah nasip ederse tum çocuklarım için kullanabileceğim ömürlük bi şey olur mu acaba diye de
O kadar para vermek gervekten mantıksız olabilir işin sonunda
0 oy
(3,352 puan) tarafından

Ovv fiyat ne öyle bence 7-8 aylık olunca durmaz çocuk

2017 de o fiyata millet cazır cazır şahin alıyordu :D

(2,080 puan) tarafından
Gerçekten hayret bir şey ya çok fazla reklamını be övgüsünü görünce aşırı kafam.karisti sanki başka bir şey alsam memnun olamayacak dibi ama çok küçük dediginiz gibj
(3,352 puan) tarafından
Canım benim çift taraflı içine puset takılan normal arabalar da var hatta link atayım bak
https://ty.gl/cb857zwnpl
(2,080 puan) tarafından
Tek elle açıp kapanan hafif olma özellikleri var mı acaba

İlgili bir soru bulunamadı

380,051 soru

11,377,003 cevap

34,863 kullanıcı

...