0 oy
92 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (732 puan) tarafından
Kızlar bugün bir müşteri geldi, iç çamaşır almaya sütyen olmazsa değiştireceğim dedi bende camasirda iade ve değişim olmadığını, bunun yasa gereği yasak olduğunu söyledim ve benim ne karaktersizligim kaldı ne gerizekalıligim ablacım dükkandan çıkarmısin sana satış yapmıyorum lütfen çık demem rağmen, bana sen esnaf olma demeye başladı başka yerlerde alıp değiştirdiğini söyledi. Camasirda değisim yasak değil mi ben bu şekilde biliyorum ve bunu yaptım diye bana çok müşteri kaybedersin diyor ben kimsede değişmeedim onda değiştirip hakka giremezdim yanlış mı düşünüyorum aşırı takıntılı birisiyim 

8 Cevaplar

0 oy
(9,579 puan) tarafından
Esnafsan böylelerine hazırlıklı olmalısın her tür insan var
(9,579 puan) tarafından
Doğru biliypsun bu arada
(732 puan) tarafından
Hazırım canm zaten ama değişim yapmıyorm diye beni parası ile satın alıyor o tavira girdi
(9,579 puan) tarafından
Milyon tane insan var bulunmaz Hint kuması mıyms
-Reklam-
0 oy
(826 puan) tarafından

Ben çamaşır aldığımda özellikle değişim var mı diye soruyorum var derlerse bırakıyorum.  :)) iğrenç yani :sick: haklı olan sensin takılma 

(732 puan) tarafından
Yani sn dene ben deneyim birimizde hastalık olsun en son alana bulaşsn, eşofman değil ki değiştireyim
0 oy
(1,408 puan) tarafından
En iyisini yapmıssın. İnsanlar anlamaz kendini de üzme böyle insanlar için 
(732 puan) tarafından
Kız o kadar sinir oldum ki bir de orucum elim ayağım titredi aglamamk için zor tuttum daha devam etse ya girisecektik yada sinirden düşüp bayılacaktm aglamayaym die
(1,408 puan) tarafından
Kuzenim çağrı merkezinde çalışıyor geçen bi adam bağlanmış bunları demiş
Bi adam.acti gorusmemi bütün aras kargo dinliyor demi dedi evet dedim dedi hepinizn a... köyüm seninde aa... koyum dedi serefsizler
(732 puan) tarafından
Ay ne iğrenç insanlar var ya insanlıktan uzaklar gerçekten
0 oy
(5,627 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın iç çamaşırı adı üstünde bence kadında sorun var 
(732 puan) tarafından
Evet kadına çık diyorm kızı sana mı soracam diyor evet bana soracaksın burası benm diyorum daha uzatıyor
(5,627 puan) tarafından
Allah böyle insanları uzak tutsun gerçekten zor
(732 puan) tarafından
Evet canm her türlü var
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Doğru yaptığın canım iç çamaşırında değişim iade vs olmaz 
(732 puan) tarafından
Evet başka yer yapıyormus eşmde toptan iyi aradı söyledi ve bir daha böyle değişen var derseler şikayet edeceğim bu sağlık
(7,447 puan) tarafından
Kesinlikle şikayet edilmeli ama senin yaptığın sonuna kadar doğru canım şüphen olmasın
(732 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Bana geçen aldığımda sutyende değişim olur ama iç çamaşırda olmaz dedi ki kucukta gelse değiştirmem ben asla 
(732 puan) tarafından
Canım ben işin içindeyim ben beğendiğim ürünü alıp olmasa içine koyar satmasını da bilirim ama kimseye yapmıyorsam bu kural bana da geçerlidir ben kendi aldığım olmasa yıkar kardeşime verim. Bir de bedeni bilmeli insan c b kullandığını bilmeli istisna olmaması
tarafından
Tabiki haklısın
0 oy
(7,945 puan) tarafından
İyi yapmışsın hem onun için hemde fabrikada yere düşüyor el değiyor tuz tutuyor diye ne alsam yıkarım çocuklarımada ne alsam yıkarım 
(732 puan) tarafından
Aynen öyle gerçekten o denesin bu denesin ne olur lackalasir orası yani
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Canım bende bilmiyordum emzirme sütyeni almıştım dar geldi değiştirmedi her yerde öyle canım bende mağazada çalıştım çok değişik insanlar geliyor kafama takama canım 
(732 puan) tarafından
Evet öyle maalesef canım bilmemek ayrı bir olay ama bu bayanın yaptığı ayrı çok zor başkası değiştiryor diye banada mecbur kılıyor
(1,541 puan) tarafından
Ya ben mağazada çalıştım ne insanlar var etiketi geri takanlar sanki biz anlamicaz yirtanlar giyip getirenler çok hırsızlık  zor mağazada çalışmak

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 99 göst.
0 oy
3 cevap 86 göst.
0 oy
4 cevap 165 göst.
4 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Cemre demurtekin (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 213 göst.
13 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,624 soru

11,364,219 cevap

34,841 kullanıcı

...