0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (1,075 puan) tarafından
Çıldiracgm artk  bu konuda saygiszlık yapacgm en son ya çocugum babaannesigile gitse eline hemen telefon veriyorlar geldiginde gece korkuyor kac kez uyardm babası da görüyor biliyor ama yok anlayan eden bıktm bu meseleden kavga ediyrz surekli cocugum da oyle telefon bilmeyen çocuk simdi telefon diye cıldıriyr vermeyince vs  .Nasıl asacgm ben bu sorunu vallaha bilemiyrm artk ya siz de yasyrmsnz böyle bi durum   patlcm bir gün artk 

5 Cevaplar

+2 oy
(826 puan) tarafından
Babaannesigile sen olmadan gitmeyecek, senle gittiğinde de sen iş güç değil sadece cocugunla ilgileneceksin kimse de telefon veremeyecek canım.  Neden bu kadar stres oluyorsun ki 
(826 puan) tarafından
:)) yani iyiydi rahmetli . Keşke yaşasaydı.  Yokluğu zor her açıdan
(8,908 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin Bi gelinin kaynanasi için iyi şeyler söylemesi herkese nasip olmaz :))))
(1,075 puan) tarafından
Arkadasim ben tek mi gönderiyrm babasiyla gidiyor çocuk bir ikincisi ben yanında oldugumda  sürekli gözüm önünde zaten ki ben varken ya da firsatını bulunca gizliden izlettigini biliyorum ücüncüsü basına gelmemis demek ki ne yaparsak nasıl söylersek anlamayan insanlar demek ki bi cözüm bulamamism ki bu kadar stres yapiyrm???
(826 puan) tarafından
Öyle valla genelde de rahmetlilerin arkasından iyi konuşuluyor.  İyi olduklarindan mi yoksa arkadan konuşmak istemediklerinden mi artık:D
(826 puan) tarafından
Canım sana tek gönderme yazmadık ki sen olmadan gitmesin yani babasiyla gönderince annesine hayir diyemiyor demek ki. Senin dediğini de yapamiyor bunun cozumunu kocanla bulamadığına göre kendin çozeceksin. Sen varken telefon verdiklerinde hayır alışıyor ben istemiyorum diyip elinden alınca ,seni sandalyeye bağlayıp çocuğun eline 404 le telefon yapistirmiyorlarsa cozum bu işte.  Yanında olmak ve hayır demek
-Reklam-
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Bişey mi yapıyorlar acaba çocuğa ya da telefondan korkunç birşeyler mi açıyorlar 
(1,075 puan) tarafından
Ya veriyorlar eline teli youtube ögrenmis oradan aciyor e alttan da ne cıkarsa demek ki korktugunseyler de cıkiyor
(7,447 puan) tarafından
Vermicekler o zaman bir zahmet ya çocuk Korkuyor ya da göndermeyeceksin tek
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Tek göndermeyeceksin yanında verdiklerinde sert bi şekilde konuşacaksın olup bitecek 
(1,075 puan) tarafından
Yok canm istedigin kadar sert konus ne yaparsn yap anlamiyorlar babasiyla gitti bir de dusun o da söyledi kaz kez yok
(6,441 puan) tarafından
Vallaha gönderme canım en iyisi öyle bak ben kızıma bi konuda bağırdım k.peder işte benim yanımda bağıramazsın da vuramazsınızda vuran var sanki bende döndüm ağaç yaşken eğilir 5sene sonra belki sen olmayacaksın şımarık çocukla başa çıkamam dedim son oldu
0 oy
(612 puan) tarafından
Böyle konularda eş desteği olmadan gerçekten çok zor. Allah yardımcın olsun. Mümkün olduğunca çocuğunu tek göndermemeye çalış..başka ne yapılabilir bilemiyorum 
(1,075 puan) tarafından
Yanında babasiyla gidiyorlar bir de gerizakali söyluyor ama dinleyen yok ki
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Valla açar telefonu söylerdim böyle böyle benim bu hayatta evladımdan daha değerli bi şey yok diye 
(1,075 puan) tarafından
Kendimi zor zaptediyrm en son patlicm zaten babası da söylüyor ama yok anlayan dinleyen

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 59 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Merveyirmibeş (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
23 Nisan 2022 Aile kategorisinde 12345678 (135 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 258 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Merve33soyturk (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 109 göst.
14 Haziran 2021 Aile kategorisinde Obir_annee044 (389 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,536 cevap

34,831 kullanıcı

...