0 oy
62 göst.
Diğer kategorisinde (1,264 puan) tarafından
Surekli agliyi bu yuzden sadece emiyo

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sadece emiyorsa 1 hafta normal diye biliyorum 
(1,264 puan) tarafından
Bnde ole biliyim vslla
tarafından
Masajlar var yotubeden yada Dr sayfalarindan bakıp yapabilirsin
(1,264 puan) tarafından
Yapiyom kuzum kizimdan biliyom ne yaptysam olmadi yapmadin
-Reklam-
0 oy
(350 puan) tarafından
bir hafta normal canim ondan sonrasi tehlikeli benim kizim bir haftadan sonra yaomadi yine doktor lavman yapti ondan sonra duzeldi
(1,264 puan) tarafından
Tmm cnm
0 oy
(238 puan) tarafından
Ağlaması kakadan olduğuna eminsen mesajlar var onları yap benim kızım da 75 günlük ve 1 aydır bu sorunumuz var hangi doktora gidersem gideyim çözüm bulamadım asla kakasını kendi kendine yapmiyor ben makatina vazelin sürüyorum parmağım ile makatina bastırıyorm o şekilde yapıyor bazen böyle bile yapamadiginda zeytinyağ ya da vazelin ile bebegin makatina kulak çubuğu ile masaj yapıp çıkarmasına yardım ediyorum eğer ki bir gün bile yapmasın benim kızım çok bağırıyor ve asla susmuyor dk başı emmek isyemeleri sebebide ağrısını hafifletmek için benim kızım üstelik çok gazlı bir bebek sürekli emincede çok gaz olmaya başlıyor ve asla durmuyor çok zor bir süreç iki buçuk aylık olduk ama çözüm bulamadık imsalalh sizinki de geçici bir süreçtir doktor bize 3 4 ayını doldurunca geçebilir dedi eğer geçmezse tekrar gidicez Rabbım hepimizin yardımcısı olsun 
(1,264 puan) tarafından
Aminn kuzumm ama onu yapmanda syrekli alislnk yapar cocuk kendi yapamaz benim kizimda oyleydi kolikti oglumda ole

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 57 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 75 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
24 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 983 göst.