0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından
Burdaki postlarım az çok biliyorsunuz kaynanamı gram sevmiyorum ve hepte ne kadr haklıyım sevemediğim için diyorm eltim yemeğe çağırdı bnde kek yaptm aldım gittim ezana kalmış 10 dk sofrayı kurmaya yetişemedi baya kalabalık çağırmış 2 dayısı dayısının gelinleri teyzesi biz kaynanam faln baya kalabalıktık 1 masa açmış hazırda ama yetmezdi o kimseye gelenlerde ufak çocuğu var diye bnde yer sofrası serdm oraya salata fln koydum kaynanam mutfağa geldi bir işide doğru yapın ne diye 2  sofrayı salona açıyorsunz kim açtı eltmde seher yetmez diye açtı dedi bir kaç kişi mutlaka yedi bir kısmı masada abır kısmı yerde kalabalıktık napalm yani bu kadın takdir edeceği yerde insanın moralını yerle bir ediyor hep, bizm evlermz yürüme mesafesi eşim işe gitti bnde yürüyerek giderim dedm kaynanam kalktı demiyor gidelim diye bile karanlık tek gitme fşan da yolda da çocuğun kolunu öyle bir sıkıyor ki çocuk elinden kaçtı, ikramiyeyi alınca zatn 1 torunu var 1000 TL verecem dedi yold gelirken aldn mı bayramlık dedi aldn dedm. 250 ye tkn dedm iyi ozmn 500 verecem deid bnde verme dedim gerek yok dedm bir dediği laf diğerini tutmuyor bnde eşime söyledm her şeyi yanlış anlıyorum ama yinede sanalda söylemek istedim dedim çok bozuldum kırıldım demd herkesn içinde bağırdı becerikz dediği için oda bir araya gelmeyin dedi uzun sürede sustu tlfnda, 

3 Cevaplar

0 oy
(398 puan) tarafından
Ne kadar karışık yazmışsın hiç bir şey anlamadım 
(2,804 puan) tarafından
Kısaca, eltm bir masa açmış 6 7 kişilik ama biz baya kalabalıktık ve çocuklar da olunca sığamazdık bende yer sofrasıda serdim millet rahat oturup yesin diye kaynanam ne diye derdiniz Bi işi beceremiyorsunuz diye mutfakta söylendi eltim eltimin ablası yengesi GD lan vardı onların yanında bunu yapması zoruma gitti
(398 puan) tarafından
Ayıp etmiş gerçekten
-Reklam-
0 oy
(557 puan) tarafından
Benm kaynana insanların içinde beni rezil etmeye ve laf sokmaya bayılır aşırı bir zevk veriyor herhlde Çarşamba günü misafirler var işte kız kardeşleri anneis erkek kardeşleri onların aile ve çocukları gelinler bsyabir 60 kişilik tam işte herkes otutuyoe ya bnde içeri girdim üst kattan. İndim çocuklar uyandı iki oğlan var bnde aşırı yaramazlar işte eşimin kuzenin karısı dedi nerdesn sen senin yapmak gerek sen gelinsin sakayala karışık benm kaynanam da dedi ki  KİK SEVİN Mİ FİYR O KALKANA KADAR YAPANA KADAR MİLLET AC KALİR DEDİ  hiç bozuntuya vermedim gülüp geçtim ama zoruma gitti orucluyum da o gün ne bir şey yedim nede çay içtim kayananm dedi neden yemiyim dedim karnım ağrıyor flan işte su ile açtım orucu eve gittim yemek yedim hayır anlamıyorum bnm ztn çocuklarım var yani onun üç kızı var bna mi muhtaç yani
(2,804 puan) tarafından
Al bende de okadar valla nefret ediyorm bir araya gelemten
tarafından
Ya kızlar sormuş işte ne oldu neden yemiyorsun diye fırsatı gelmişken söylesenize. Geldiğine pişman ettin. Misafir yanında hep laf sokuyorsun. Oruç oruç bütün iştahım gitti senin yüzünden diye. Sonra da as suratını. Bak bakalım bir daha yapabiliyor mu. Eğer siz tepki koymazsanız kendini haklı görüp yapmaya devam eder.
(2,804 puan) tarafından
Eşime söyledim bende dedm ki hep ben yanlış anlıyorum diyorsun böyle yaptı dedim  aramzda hal edin dedi bnde insanların içinde bu şekilde konuşmasımı lamz illaki rencide edecek snra da dedi siz bşdaha bir araya gelmeyin ya sırf bu yüzden çağrılan hiç bir davete gitmedim ben buda kaynım küsmesin diye gittim
0 oy
(612 puan) tarafından
Cnm benzer durum.Butun hafta calistim oruclu oruclu aksam cocukla ilgilen iftar hazirla temizlik derken cok yoruluyodum dun yani cumartesi ben cocugu uyutmaya gittigimde eşim bir iyilik yapmis iftar yemegini hazirlamis sonra da kaynanama övündü nasil becerikli diye kaynanamda demeseye oohh gelinde koca karı gibi yatsın.Git te kinlenme

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 82 göst.
17 Aralık 2023 Aile kategorisinde sweetlady (612 puan) tarafından soruldu

379,120 soru

11,348,888 cevap

34,813 kullanıcı

...