0 oy
415 göst.
Diğer kategorisinde (1,088 puan) tarafından
Biz Ankara'da kaynanamgil Çorum'dalar ama çok sık görüşürüz öyle aylarca falan ayrı kalmayız ayda 3 4 kes gelirler. Ben eşimde her tatilinde illa gidecek yanlarına gitsin karışmam ama ben gitmek istemiyorum. Sen git biz alisle evde kalalım diyorum sensiz gitmem diyor. Ben gelmek istemiyorum evde sakınce kafa dinlemek istiyorum cocugumla başbaşa tatil yapmak istiyorum diyorum. Tamam  orda sizi dışarı çıkarırım  ailecek vakit geçiririz diyor ben usteleyince tamam  gitmiyorum diye trip atıyor. Ya ailesine gitmek istemesinde sorun yok gitsin banane. Ayrıca kaynanam kayinbabam da pınarı da al gel sürekli ailecek çağırıyorlar. Geçen burdakar hafta sonu bize gekin dediler ben eşim gelsin ben 2 gün için yol cekmeyelim dedim. Yok o zaman siz gelmiyorsanız tek de gelmesin dedi. Yani ben anneme giderken eşimi illa gel diye zorlamıyorum. Bir defa teklif ediyorum istemiyorsa tamam deyip gidiyorum. Onlar neden illa her defasında bizi de çağırıyorlar.ben hiç gitmeyim demiyorim illaki gidilir ama ozleyince gidilir ben hiç özlemiyorum ki yani ozlemeye fırsat kalmıyor. 

6 Cevaplar

0 oy
(4,661 puan) tarafından
Demek ki sende eşine kendi ailen için ısrar etmen gerekiyor
(1,088 puan) tarafından
Neden ısrar edeyim ki ayrica o yokken ben daha rahatım babamgil de istediğim gibi geziyorum istediğim yere gidiyorum
(4,661 puan) tarafından
Seni daha iyi anlaması için olabilir mi ? Eşin gelmeyecektir emin ol
-Reklam-
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Evet sen de eşine ısrar et sensiz ömür billah gitmem de :)))
(1,088 puan) tarafından
Gitme o zaman der. Gel berabsr dizi izleyelim.***** yapayım da der
(1,037 puan) tarafından
İşte sen ısrar edeceksin illa gidelim beraber gidelim diyeceksin onun sana yaptığını sen ona yapacaksın ki seni zorla annesinin evine götürmekten vazgeçsin
0 oy
(692 puan) tarafından
Yuh ya o kadar yol zırt pırt çekilir mi 

Bu kadar kiymetlilerdi evlendirmeseydi bebesin kocan ailesi kim farkında değil 

Bu arada canım Çorum kalpkalpkalp
0 oy
(135 puan) tarafından
E gitsen nolacak demekki değer verip seviyorlar. Buldunuzda bunuyorsunuz valla 
0 oy
(981 puan) tarafından
Karisini cocugunu yalniz birakmak istemiyo demekki aileside oyle tembihliyosa cok guzel.bu isi ayda bire dusurseniz cok rahat edersiniz.cocugun okulu yok mu odevdir kurstur etkinliktir ayda bir gitsen sende sıkılmazsın onlarda cok hasretlik cekmez.benim ailem ankarada ben ta canakkaledeyim.bir bucuk senede uc kere gidebildim simdi dogumdan sonra yine bi sure gidemem
0 oy
(645 puan) tarafından
Ben gidelim diye ısrar ediyorum sen gitmeym diyorsun ayda bir de gitsek razıyım tatilde evde oturalım dese daha kötü ya git değişiklik olur(ailelerle aynı şehirde olmamıza rağmen kimseye gitmiyoruz onlar da küstü gelmiyorlar)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 170 göst.
0 oy
9 cevap 80 göst.
4 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Esmeee (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 0852 (733 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 123 göst.

380,041 soru