0 oy
130 göst.
Aile kategorisinde (131 puan) tarafından
Anneler bebişlere hazır nugget falan yediriyor musunuz biliyorum faydalı değil ama  ben bu şuan ilk defa yedirdim azı dişi çıkıyor bir şey yemedi onu yiyor sizler yedirir misiniz ya da ne sıklıkla yedirirsiniz kızım 20 aylık 

10 Cevaplar

0 oy
(3,148 puan) tarafından
Diş döneminde yesin yeter ki kız valla dün bende hamburger söyledim soğan halkası falan yedi 2.5 yaş ama arada bir olabilir çocuklar her şeyden mahrum mu büyüsün illaki yiyecek ama dozunda 
(131 puan) tarafından
Oh maşallah afiyet olsun isteyince insan kıyamıyor
-Reklam-
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Valla yesinler herşey mübahtır yemekle yemeyen aç dolaşan bir evladım var ya ben asla vermem diyenlerin eline vericem bak bakayım nasıl da vermem dediğini veriyorsun açlıktan ölmesin bayılmasın diye çok çektim yemek konusundan halada öyle oruç tutsa tutar o derce aç kalıyor istemediği şeyi yemez 
0 oy
(3,822 puan) tarafından
Özellikle benim oğlum nugget çok seviyor , yemek konusunda zaten büyük sıkıntı yaşıyoruz bende yediriyorum seviyor diye 
0 oy
(8,858 puan) tarafından
Yesin boğazından bişi geçsin de varsın nugget yesin. Bu diş dönemi hele çok kötü oluyo gerçekten. Çocuğun karnı sırtına yapıştı iyice 
0 oy
(11,221 puan) tarafından
Biz kendimiz bile yemiyoruz onun yerine kendin yap canım 
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Ben hiç vermedim hiç bir şey yemese kuzum yoğurt yer onu veririm. Bizimkide 20 aylık olacak. 
0 oy
(1,911 puan) tarafından
nugget bizler için bile zararlı maalesef 
0 oy
tarafından
Oğlum 2 yaşında yani mümkün oldukça vermem biz yiyince istiyor veriyorum ama her zaman değil 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Ben kendim yapıyorum seviyorlar ve yiyolar
0 oy
(5,954 puan) tarafından

Hic yedirmedim ac kalsin daha iyi içindeki tavuk olduğu kemikleri geçiriyorlar izlemiştim videosunu tiskindim kendimde yemem evime girmez öyle zaten canım

image

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 771 göst.
0 oy
6 cevap 145 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
17 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Fairy.han (5,557 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 389 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,336 puan) tarafından soruldu

378,959 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...