0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (1,018 puan) tarafından
18. Haftadayim ikinci hamileliğim erkek bebek bekliyorum nasipse ama hala hareket hissetmiyorum ya normal mi acaba 

7 Cevaplar

0 oy
(55 puan) tarafından
Ben 16 haftamda hissetmiştim ikinci bebeğimi bekle biraz daha 20 haftana kadar
(1,018 puan) tarafından
Ya aslında bazen pıt diye tekme gibi bişey oluyo ama çok nadir kızımı 15. Haftada hissetmistim
(1,408 puan) tarafından
Tamam işte o pıt pıt atıyor
-Reklam-
0 oy
(981 puan) tarafından
Normal benimde erkek ilk gebelik 18+3te ilk tekmesini atti 22 23 e kadar hissetmeyen var kendinizi darlamayin
(1,018 puan) tarafından
İlkini 15 haftada hissettim ikinci daha erken olur dediler ondan biraz tedirginim
(981 puan) tarafından
Her bebek baska tam tersi seyleri yaşayabilirsiniz okuyoruz burda kadinlar anlatiyo tecrubelerini
(1,018 puan) tarafından
Bende o yüzden yazdım buraya insan içi rahat etsin istiyo aslında daha hani çok bı haftada değilim ama ilkini erken hissedince tedirgin oluyorum bazen
(981 puan) tarafından
Tabiki kiyaslama yaparsaniz tutmayabilir yapmayin o yuzden.benjmde kaynanam tutturdu erkek olsa kipirdanirdi.nasil hala hissetmedin falan demeye.12.haftadan sonra hergun bekledim oyle.ama iste insan bilmediginin cahiliymis burda okuya okuya cevreden gebe arkadaslara sorarak ogreniyosun her gebelik baska her kadinin belirtisi baska.onunki oyle olmus benimkide ayni olur diye beklersek cok bekleriz.hamilelik uzun ve degisik bi surec bi gunum bi gunumu tutmuyo.bazen enerjim hic yok baygin gibiyim.bazen hamile gibi bile degilim.cocuk hareket etmeyince ödum kopuyo burdaki olumsuz seyelri okudugum icin ya bisey olduysa diye takiyorum.hareket edince kemiklerim sizliyo midem bulaniyo buyudu artik.cok degisik bi surec ya bidaha hamile kalir miyim bilmiyorum kismet :)
(1,018 puan) tarafından
Evet benimde korkum o bişey mi oldu diye geliyo hemen insanın aklına ister istemez hep.olumsuz düşünüyoruz hep acabalar var aklımızda hayırlısıyla kucağımıza alırız inşallah
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Tatlı şeyler ye uzan ayaklarini hafif yükselt hissedersin aslında haftan iyi 
(1,018 puan) tarafından
Denedim çok olmuyo malesef ya ilk gebeligimde erken hissettim ama bunda daha bişey yok
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Ben kızımı doğana kadar fazla hissetmedim sanki yokmuş gibi
(1,018 puan) tarafından
Şaşırdım canm sağ sağlım doğmuş ya gerisi önemli değil
(1,541 puan) tarafından
9 ay oldu mu kaldı mi korkarak geçti canım
(1,018 puan) tarafından
Çok zor olmuş gerçekten şuan çok iyi anlıyorum
(1,541 puan) tarafından
Şimdi 11 aylık oldu biraz huysal biraz yaramaz
(1,018 puan) tarafından
Maşallah ömrü güzel olsun benimde kızım pek hareket etmezdi şimdi iki yaşına girecek 22 aylik ama saniye durmuyo
0 oy
(173 puan) tarafından
Ben 21 de hissetmiştim( erkek)
(1,018 puan) tarafından
Kimi erkek daha erken olur der bünye meselesi ama işte annelik şimdiden basliyo korkuyoruz
0 oy
(216 puan) tarafından
Psikolojik biraz düşünme bence ben hiç umursamıyorum hissediyorum hareketlerini erken olmasına rağmen bence takma ikinci bide Sağlık sorunu yoksa boşver 
(1,018 puan) tarafından
Tabiki çok haklısın kuzum şükür bu haftaya kadar bı skinti yasamadik a.isye yinede bı endişe duymuyorum degil
0 oy
tarafından
Bn 21 girdiğim ilk gün 21+0 da hissetmiştim. Sizin de öyle olur belki herkes erken hissedecek diye bişey yok 
(1,018 puan) tarafından
Tabiki çok haklısın işte illa ki binteselli ariyo insan acabalarla gün gecmiyo arada hissediyorum ama bebek mi başka şey mi anlamıyorum yinede
tarafından
Sen içini rahat tut cnm er geç hissedcn illa ki yeter ki sağlıkla gelsin bebiş

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 168 göst.
25 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 144 göst.
0 oy
18 cevap 778 göst.
20 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kbramm27 (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 198 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,359 puan) tarafından soruldu

379,630 soru

11,364,334 cevap

34,841 kullanıcı

...