0 oy
536 göst.
Diğer kategorisinde (1,310 puan) tarafından

Fantom dikey süpürge geldi fakat kalitesiz bulduk. Çalıştırmadım bilerek geri almazlar diye. Böyle sanki bi düşse kırılacak gibi duruyor. Dikte durmuyor bir yere yaslamak gerekiyor. Onu iade edip fakiri alalım diyoruz. Yanlış mı yapıyoruz bilemedim. Kafam karıştı

image

image

24 Cevaplar

+3 oy
(3,505 puan) tarafından
Yerinde olsam degistirmezdim annemde ablamda Fantom kullanıyor ve çok memnunlar ayrıca çekim gücü de gayet iyi ucu üçgen olanlar ozellikle fakir iyi değil bence değişme 
(4,181 puan) tarafından
Aynı fikirdeyim yılardır kullanıyorum cok memnunum. Arnıcanin aldım üçgen hıc bir şeye yaramadı
(790 puan) tarafından
Kim demiş fakir iyi değil diye ben kullanıyorum alttakinin aynısını 3 senedir çekim kuvveti harika elim ayağım o benim
-Reklam-
+1 oy
(2,537 puan) tarafından
Annemin fakir vardı ağız kısmı üçgen olduğu için her yere güzel girip temizlemiyor benim 3 yıldır kullandığım Fantom çok iyi diye annem de Fantom aldı ikimiz de büyük süpürgemizi kullanmıyoruz sürekli bu elimizde. Hafif oluşu sizi yanıltmasın çok iyi çekimi var.
(1,310 puan) tarafından
Mesela fakirin çekim gücü 800w. Fantomun 500 w. Bir de dik durmuyor. Yani bir yere yaslamak lazım
(2,537 puan) tarafından
Kapı arkasına falan koyarsınız fakirden daha güzel çekiyor ikisini de kullandı annem
0 oy
(4,287 puan) tarafından
Cekim gücü cok iyi lakin dedigin gibi sürekli mandali kırılıyor benim bazanin altında uyuyor suan
0 oy
tarafından
Bunlarla dip köşe süpüremezsin ucu çıkmıyor dar yerleri temizleyemezsin bence kullanışsız sesleri çok seslerine kıyasla çekimleri az 
(4,181 puan) tarafından
2 yerden uclri çıkıyor cnm
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Bende fantom var bi calistir evi supur ve toz torbasina bak o zaman nasil guzel oldugunu goruceksn alttan motorlular assagi agirlik yaptigi icin daha cabuk kiriliyor ve koltuklarin altina girmiyor
0 oy
(315 puan) tarafından
Canım Fantom bende var çok güzel süpürüyor öyle ince olduguna bakma üçgen çok kullanışsız Fantom çok iyi hergun dip köşe yapıyorum evi 
(1,754 puan) tarafından
Bu dikey mi çekimi nasıl
0 oy
(1,972 puan) tarafından
Ay sakın değiştirip de alttakini alayım falan deme. Öyle kalitesiz değil. Defalarca düştü benim çok şükür hiçbir şey de olmadı. Gayet güzel çekiyor. Kolay da temizleniyor.
(1,310 puan) tarafından
Gittim fakiri aldım. O zaman iade edeyim. Fantomu da göndermeyim.
(1,972 puan) tarafından
Annem aldı asla kullanamadı. Onun arzumdu. Ben 3,5 senedir fantom kullanıyorum 180 tlye almıştım.  Defalarca düştü çok şükür bir şey olmadı. Gayet güzel çekiyor.  Temizlemesi de çok kolay.
(1,310 puan) tarafından
Canım kullandım herşey güzel ok ama halıya yapışıyor. Resmen kolum koptu. Yani halıyı süpürmesi çok zormuş. Seninde öyle mi
(1,972 puan) tarafından
Evet çekişi çok iyi. Hepsinde değil ama bazen benim ince halı ve yolluklarda da yapıyor canım
0 oy
(3,536 puan) tarafından
Kiz o oyle duruyor ama canavar gibi anamda vardi kirmizisi elimiz ayagimizdi resmen
(1,310 puan) tarafından
Çok iyi yorumlar geldi.o zaman göndermeyim fantomu
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Valla benimde böyle bir süpergeye ihtiyacım vardı robot var bende ama birde böyle bişey lazımdı büyük Süpürge pratik olmuyor diye en son Dyson v15 aldık uzun zamandır düşünüyorduk en sonunda aldık ondan önce bir ara Philips kullandık dikey Süpürge ama onda da herşey fırçaya takılıyordu hiç memnun değildik sattık sağlam bir şey al uzun süre gitsin bekle gerekirse canım biraz daha
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Kalitesiz göründüğüne bakma çok güzel çekiyor alttaki iyi değil ucu geniş olduğu için koltuk altları gibi yerlere girmiyor ben çok memnunum fantomdan 
(1,310 puan) tarafından
O zaman göndermeyim cnm. Bi de gittim fakiri aldım. İptal ediö siparişi o zaman
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Sakın değiştirme ben de aynısının siyahını kullanıyorum pratic XL. 2 yıldır çarpmadığım yeri kalmadı defalarca da düştü maşallah canavar gibi hala hele bu aralar bebeğim yerden yere çarpıyor ama kırılmadı şükür. Sadece dik durmuyor onu da duvara yaslayıver artık ☺
(1,310 puan) tarafından
Allahım nasıl kararsız kaldım. :(((((( gittim diğerini aldım şimdi trendyoldan . fantom içinde iade kodu aldım. Oooffffff
(1,032 puan) tarafından
Müşteri hizmetlerini arayıp düzeltebilirsin bence. Ben senin diğer postuna da yazmıştım. İkisini de kullandım. Üçgen başlıklı olan fakir değil arzum du benimki. Öyle berbat bişey ki asla kullanamadım hem çok ağır ve hantal hem de üçgen olduğu için rahat süpürülmüyor kenarlar köşeler. Anneme verdim onu. Fantomu da hamileyken aldım hem hafif hem çekişi güzel. Bunun aynısı, rengi siyah benimkinin. 200tl ye almıştım ben, şimdi uçmuş fiyatı. Bide ben çok hoyrat kullanırım yani çarparım düşürürüm sürekli eşyalarıma hiç özenli davranamam biraz sakarım. Ona rağmen 2 senedir bana dayandı. Şimdi de oğluma dayanıyor ☺ hem toz torbası da yok, parçalarını da söküp yıkıyorum miss. Tabi bi dyson olamaz ama yoklukta bal katık ☺ bence kesinlikle fantommmm
(1,310 puan) tarafından
Şimdi fakiri iptal ediyorum cnm. Fantomu kullanıcam o zaman. Bu kadar güzel yorumlar geleceğini düşünmedim. Çok teşekkür ederim detaylı yorumun için :)
(1,032 puan) tarafından
Ne demek canım benim komşum olsan dene diye veririm bile ☺ bi müslümanın işi görülsün yeter ki ❤ inşallah sen de memnun kalırsın güzel günlerde kullan
0 oy
(985 puan) tarafından
Benim ki üstteki model annesinde alttakinden arnica kardeşim geçen gün süpürürken o ince aparatı kırdı ve 150₺ ama fantom o kadar pahalı değil parçaları ben pazar dan aldım mesela içindeki toz torbasını elim ayağım oldu arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine aldım parçalarını yıka koy leğene sabaha kadar beklesin ama alttakinde öyle bir şansın yok
(1,310 puan) tarafından
Parçaları nasıl yıkanıyor? Yani motor dışında süpürge ucu borular falan mı?
(985 puan) tarafından
Evet canım ben kokuyorum leğene sabaha kadar çıkıyor ne varsa en son bitane diş fırçasıyla kalan yerleri sürtüyorum mis gibi oluyor
(1,310 puan) tarafından
Anladım. Şimdi artık kullandım. Evet çekişi de güzel ama halıda çok zor süpürüyor. Yani ileri geri yaparken çok zorlandım. Sizin de öyle mi?
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ben kullaniyorum cokta memnunum cocuklu evde cok ise yarıyor değistirme bence . Fantom cok eski bir marka motoru cok iyi bakma sen  disina
(1,310 puan) tarafından
Hımmm tamam cnm
0 oy
(985 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızım yeni yürümeye başladı elinde bişeyler döktü mü hemen çalıştırıyorum ayrıca ben salonda aynayla konsol arasına koydum sıkıştırdım sürekli elimde olduğu için sağlam koy kırılabilir takma aparatı yok çünkü
(985 puan) tarafından
Şifonyerle konsol arasına olacaktı düzeltiyim de hem kolay pratik temizlenmesi hemde pazar da bile var toz torbası iki arkadaşım tavsiye etti zamanında A101 den 190₺ ye almıştım iyi ki almışım
(1,310 puan) tarafından
Şimdi artık kullandım. Evet çekişi de güzel ama halıda çok zor süpürüyor. Yani ileri geri yaparken çok zorlandım. Sizin de öyle mi?
(985 puan) tarafından
Evet iyi zaten zor süpürmesi ben seviyorum pahalıların bi defaya mahsus değişim parçası güle güle kullan
(1,310 puan) tarafından
Anlamadım cnm?
(985 puan) tarafından
Dysonn bi defa ya yönelik değişim yapıyor ücretsiz bir borusu kaç binler de onu demek istedim
0 oy
(1,754 puan) tarafından
Fantom markası iyi diye biliyorum çekişi iyimi bende düşüneyim bundan
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Aman diym he değiştirme ben kullanıyorum 2 senedir kaç kre kızm yre düşürdü bişy olmadı çekşi faln efsane zaten 
(1,310 puan) tarafından
Aynısı mı cnm?
(4,067 puan) tarafından
Evt aynısı Bn A101 den almıştm
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Fantomdan cok memnunum halıyı kaldırıyor adeta çok güçlü 
(1,310 puan) tarafından
Herkes fantom demiş. Bende mi anormallik var cnm ya. Neden bana böyle basit göründü. Sanki elimde kırılacak gibi. Sanki süpürsem bastırsam kırılacak gibi geldi anlamadım :(.
(2,726 puan) tarafından
Benim fantom kırmızı olanı oyuncak gibi  ama gerçekten çok kuvvetli 3 yıldır kullanıyorum hiç bir şeyi yok
0 oy
(169 puan) tarafından
Fakir koltuk altlarına dolap altlarına girmiyor çok pişman olursun. Ayrica uzun süredir fantom kullanıyorum normal süpürgemden bile o kadar memnun değilim Fantom benim elim ayağım resmen iyiki almışım diyorum hep.
(1,310 puan) tarafından
Herkes fantom demiş. Bende mi anormallik var cnm ya. Neden bana böyle basit göründü. Sanki elimde kırılacak gibi. Sanki süpürsem bastırsam kırılacak gibi geldi anlamadım :(
(169 puan) tarafından
Ayy ne kırılması kaç defa takk diye düşürdüm 1 buçuk yaşında ki kızım sürekli onu düşürüp duruyor ben evi süpürürken çekip düşürüyor tak tuk heryere vuruyorumm. Hırçın bi ev süpürme şeklim varda biraz yani uzun lafın kısası bakma öyle göründüğüne canavar gibi bozulacak diyr ödüm kopuyor bozulursa tekrar aynısını alicam hiç tereddüt etmeden
(1,310 puan) tarafından
Hangi modeli var cnm sende
(169 puan) tarafından
Pratic xl gri resimdekinin aynısı
0 oy
(3,826 puan) tarafından
6 senedir kullanıyorum gayet sağlam.  Evet bir yere yaslamak gerekiyor durması  için ama benim için önemli bir sorun değil o . Çekiş gücü çok iyi çok kullanışlı pratik bir süpürge bence. 
(1,310 puan) tarafından
Gittim pahalanır diye korktum fakiri aldım netten. O zaman fakiri iptal edip, fantomu vermeyim
(3,826 puan) tarafından
Bence verme çünkü gerçekten çok kullanışlı bir süpürge.  Çoğu yorumda zaten söylemişler
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Kiz bozuk gondermedikleri surece guzel cekimi.duzenli temizle.benim elim ayagim aynisini kullaniyorum.
(3,101 puan) tarafından
Kirilsa bile bak netten prcalari cok ucuz.ben motor kismini cikarip alt tarafi ogluma veriyorum oynuyor ev supuruyor heryere vuruyor catlak bile yok  bi yerinde masallah
(1,310 puan) tarafından
Senin ki xl mi cnm?
(3,101 puan) tarafından
Hayir pratic 1200
(1,310 puan) tarafından
Tamam cnm o zaman kullanıcam fantomu bende :)
(3,101 puan) tarafından
Guzel gunlerde kullan canm insallah.

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 169 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mervela (7,266 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 159 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde duygumiray (336 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde duygumiray (336 puan) tarafından soruldu