0 oy
509 göst.
Aile kategorisinde (1,082 puan) tarafından
Kızlar 2 sene olacak evleneli bi ilk sevgililer gününde güller almıştı bide geçen sene doğum günümde tek bi gül ile çanta cüzdan almıştı.  Onun dışında eşim çiçek almaz asla :))) arkadaşm atmis bir sürü güller buketler belli bi sevgililik dönemleri de oldu. Acaba diyorm nerde hata yapıyorm:)) ya bari sevgililer gününde ya da evlilik yıl dönümümuzde al yok almıyor çok para diye. Sizin eşinizde boyle mi yanlz olmadığımı bileyim lütfen  :))

64 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hiç almadı ilk sene gümüş tektaş ve bi kac defa bileklik yüzük tarzı şeyler aldi artık oda yoğğğ
-Reklam-
0 oy
(234 puan) tarafından

2 haftada bir alır gelir :) bazen gül bazen papatya bazen karışık hep degisiyor bazen kıyafet bazen telefon dün ayakkabı ve sevgili kombini almış gelmiş

(1,082 puan) tarafından
Bacım sen aşmışsn yaaa olayı:)))
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Belirli gün ve haftalar sadece :) onun harici bana sürprizi görüp sevdiğim ama o an almadığım şeyler oluyor genelde peynir bile olabilir agshsh
(1,082 puan) tarafından
Ahahahhaha. Bizimki de her dediğimi alir eve ama işte bana almıyor:)
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Alalı iki sene oldu oda 3 tene cicek getirmişti kalbimi kırdığı için 
(1,082 puan) tarafından
En azından telafi etmeye çalışmış
(1,086 puan) tarafından
İlk ve son :)
0 oy
(7,281 puan) tarafından

En son 8 Mart'ta aldı :D onuda iş yerinde müşterilere dağıtmış elinde kalmış öyle :woot:hahaha

(1,082 puan) tarafından
Ahahahahahhaha ayp beee :))
0 oy
(618 puan) tarafından

Daha hiç alamadik:D

(1,082 puan) tarafından
Bu üzdü:(
0 oy
(5,955 puan) tarafından
Alirdi ozel gun olmasada basim agriyo uyucam askim derdim esim yolda olurdu 2 saat 3 saat gecmez cicek gelirdi  ama yazik çöp oluyor yolma dedim cicek güzel ama bakmiyorum evde kuruyo çöp oluyor onun yerine dysonlar airfryerler geliyo:))) 
(1,082 puan) tarafından
Dyson alsinds çiçek almasada okur:))
(5,955 puan) tarafından
Darısı basina canım benim onlar tamam:))
0 oy
(826 puan) tarafından
Aklına estikçe.  2023 de 2 kez aldi henüz . 
(1,082 puan) tarafından
Ne güzel  :)
0 oy
(413 puan) tarafından
9 senedir evliz bir kere bile çiçek gül vs.almadi bana 
(1,082 puan) tarafından
Çok ayıp etmiş ama insan bi kere de olsa alir
(7,940 puan) tarafından
Sen bensin bende 9 yıldır evliyim bir kere bile almadi
(413 puan) tarafından
Gelin çiçeğim canlı istemiştim onuda yapmadı çiçek siz gelin oldum
0 oy
(3,835 puan) tarafından
Özel günlerde hedıye alır ama özellikle cicek olmaz. İstemede, nişanlıyken anneler gununde, ilk evlendıgımız sene sevgililer gununde, bı de gecen doğum gunumde aldı. 3 sene oluyor tanısalı. Özel gun olmadam hedıye almaz ama benımki de :) bi gecen çanta almış ilk defa. 
(1,082 puan) tarafından
Benimkide bi doğum günümde iste :))
0 oy
(340 puan) tarafından
24 Ağustos 2021 de evlendik (eşimin doğum günü ) 

Hemen gebe kaldım 14 Şubat 2022 de bı kutu içinde bı kaç gül bı kaç pamuk küçük çikolatalar ve frencpress olan bı kutu alıp göndermişti eve :D 1 Mart doğum günüm hiç bişey yapmadj 8 Haziran'da oğlumu kucağıma aldım gorumceme internetten çiçek siparişi verdirip göndertmiş içinde yazanı bile bilmiyordu :D evlilik yıl dönümümüzde bişey yapmadı ve bu yıl ki sevgililer gününde ve doğum günümde yine bişey yapmadı hatta doğum günümde gece 12.30 a kadar arkadaşlarıyla oturdu 24 haftalık gebeyim bakalım bu doğumda ne yapacak:D
(1,082 puan) tarafından
Eşiniz ne iş yapiyor.  Yani neden kendi getirmiyor da gorumcenz getiriyor
(340 puan) tarafından
Görümcem getirmedi internetten çiçek sepetinden sipariş vermiş:D eşimin dükkanı var demir üretimi yapıyorlar
(340 puan) tarafından
Eşim doğumda yanımdaydi bı ara çalışanlara baklava almak için oturduğumuz ilçeye dönmüştü doğum sonrası ama gece eşim vardı yanımda :D görümcem doğumuma gelmedi evindeydi :D
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ay ben sevmem asla hemde .almasın kızarım
0 oy
(6,165 puan) tarafından
En son kadınlar gününde almıştı gül sevmem papatya alır sürekli çok severim ☺️
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Hiç almaz bende istemem onun yerine başka bi şey alsın daha iyi 
0 oy
(12,973 puan) tarafından

Özel günler de hediye alır arada gül alır beklemediğim anda:)

2 doğumum da da güzel çiçek almıştı :)

0 oy
tarafından
Canm ben gereksiz buluyorum ya . Güle vereceği parayla bı kıyafet hı yiyecek alsa daha iyi . 
0 oy
(1,032 puan) tarafından
En son hamileyken almıştı ☺ bence çok gereksiz. 2 güne kuruyup gidecek bi sürü para vermesin boşuna ☺ onun yerine yemeğe götürsün gezmeye götürsün altın falan alsın ☺☺☺
(1,032 puan) tarafından
Evet konuştuk kuzum, sen beni nerde oturuyor sanıyorsun? ☺ deprem bölgesinde mi?
(7,121 puan) tarafından
Kız yok ya :):) o ayrı bir kafa . Ben dedim ki deprem olmuş dedim sonra elif de bayagidir göremedim hesap sildirmis sanırım dedim . O da seni deprem bölgesindesin sanmış sana yazmış direk :)
(1,032 puan) tarafından
Hahaha manyak ☺☺☺ ben dedim Ayşenur benim denizlide olduğumu biliyor aslında, o da dedi ki belki karıştırmıştır ☺
(7,121 puan) tarafından
Shhshshs deliriyorum şuan
(1,032 puan) tarafından
☺☺☺☺☺☺☺☺
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Kasabada oturuyorum hiç almaz ama benim için çok ekiyor çiçek tohumu falan alır eker 
(413 puan) tarafından
Çok iyi ya:):):) sNa tohumdan geliyo iste
0 oy
tarafından
Ben hiç çiçek istemedim ne sevgiliyken ne de evliliğimizde. İstemede de çiçek istemedim ama adet böyle dediler çiçek sepetinde en ucuz çiçek hangisi ise onu aldırdım. Çiçek bitki filan sevmiyorum hepsi dalında daha güzel olduğunu düşünüyorum. Doğum günümde de daha çok işe yarayan şeyler alır genelde. 
0 oy
(915 puan) tarafından
Her özel günde doğum günü sevgililer günü yıl dönümu her zaman alır alma derim gene alır  öle romantik de değildir yani ama sağolsun güldürür yüzümü 

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 962 göst.
16 Ocak 2023 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 321 göst.
21 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mina gozde (2,671 puan) tarafından soruldu
+1 oy
40 cevap 516 göst.
0 oy
4 cevap 100 göst.
21 Aralık 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Anne adayiiii (259 puan) tarafından soruldu

379,246 soru

11,351,997 cevap

34,822 kullanıcı

...