0 oy
330 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
15 aylik kızım bugun uyurken yataktan düştü cok korktum cok. Babamlar şehir dışındaydi abimi de arayamadim kizimi aldığım gibu hastaneye koştum taksiyle gittim saat 11bucuk falandi sonda iste tomografi felan cekildi hastane telinden eşimi aradim baban nerde dedi bende sehir disinda dedim yapacağım birsey yok dedi telefonu kapattı sonra hastaneyi arayip onlardan bilgi aldi. Kaynim geldi hastaneye cok şükür bir sorun yok. Kizlar simdi boyle zamanlarda esimi aramali mıyım nasil olacak ariyorum zaten gelen giden yok abisini gönderiyor boyle zamanlarda kimi arayacağım boşanırken babaligindan da mi boşanıyor erkekler lutfen biri birsey söylesin cunku ben artik anlamakta zorluk cekiyorum 

7 Cevaplar

+1 oy
(6,512 puan) tarafından
Sende bu yaptıklarını mahkemede delil olarak kullan al donuna kadar bari öyle babalık yapsın 
-Reklam-
0 oy
(265 puan) tarafından
Bosanmissiniz  hiç hir şekilde arama umursamıyor umursasa  kardeşi yerine kendi koşa koşa gelirdi 
0 oy
tarafından
Baban nerde ne demek babanın mi çocuğu o çocuk sorumluluğunu almıyorsa neden çocuk yapmış sordun mu bunu hiç 
tarafından
Ben kızlarımla birlikte   babam gilde yaşıyorum esimle bosanma davamiz var babam çocukları cook sahip çıktı
tarafından
Ne fark eder çocuk ikinizin çocuğu bosandiniz diye çocuklardan da vazgeçmiyorsunuz ya ama ben olsam aramazdim
tarafından
Sonra da aramazsam aramadınız diyecekler
0 oy
(8,908 puan) tarafından
Madem böyle Bi karekteri var ne olursa olsun bidaha arama 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Öncelikle geçmiş olsun,  evladın şuan nasıl?

Bence araman hata değil onun yaptığı öküzlük..

Eşten boşanınca babalığı da mı bitiyormuş, haber vermenden doğal bir şey yok. Tavrını gözlemle ona göre aramayı kesersin hem daha sonra da sana çocuklarımı benden soğuttun vs diyemez. Zor gününde babalığını yapmayacaksa  kalıbına tüküreyim..
tarafından
Cok şükür iyiyiz elhamdülillah gecenin 00.45 tramvaya binip eve geldik.. cok teşekkür ederim yatak yüksek olunca korktum yanağında morarma oldu ama cok sukur hafif atlattık. Bu saatten sonra sergileneceği davranışlar zerre canimi acitmaz zaten çocuğum dogdugundan beri babamin evinde toplasan 1ay babasiyla yaşamamıştır. Baştan sona ben hatalı bile olsam bunun çocuklarımla hicbir ilgisi yok bugun alisveriste yapmış bayramlik almis 10aydir ilkkez kizlara birşey aliyor.. maksat ceremesini ben çekeyim sen istedin boşanmayı sen sonuçlarına katlan diyor yaptığı tavir tamemen bu..
0 oy
(2,871 puan) tarafından
Hayır hata değil

Senin eski kocan biraz dangalak kafa

Mesala benim eşim

Diğer çocuklarına bişey olursa 

Saat umrunda değil koşar gider 

İki eli kanda olsa bile gider 

Ben bu durumda seviniyorum

Çünkü babalık nedir iyi bilir 

Aynı şeyi benim oğlum içinde yapar
0 oy
tarafından
Aramicaksın bile polis ifade almak isterse o zaman söylersin dilinin ucuyla yoksa böyle şeylerde söyleme sana karşı kullanır boşanma davasında bakamiyor vs diye abisini gondermis bende şehir disindaydim bilmem ne der mahkemede geçer zaten 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 82 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde denizimsi (6,320 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,118 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 182 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 377 göst.