+1 oy
147 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,733 puan) tarafından
Kızlar annem doğumda geldi çok yardımcı oldu. Allah razı olsun eli de asla boş gelmez, ilk torun çok sevdi giderken baya ağladı. Bebeğimin bayramlığını bile alıp gönderdi. Allah başımızdan eksik etmesin. Bazı şahıslar da arayıp hayırlı olsun bile demedi.

10 Cevaplar

0 oy
(1,824 puan) tarafından
Amin canım herkese hak ettiğini vercez napalım anne baba eş çocuk gerisini boşveeerr
(1,733 puan) tarafından
Valla bir türlü sevemedim eşimin ailesini.
(1,824 puan) tarafından
Nispeten iyi bir kaynanam var ama kendi ailen gibi asla olmuyor. Başta bende çok üzüldüm her şeyi taktım sonra mesafeyi ayarladım şükür şimdi 10 dk mesafe arar müsait misin diye değilsem değilim derim gelemez en temizi bu bizim için
(1,733 puan) tarafından
En iyisi
-Reklam-
0 oy
(970 puan) tarafından
amin amin kız kardesimi 1 ay vardı yolladi yanıma . gelemedi kendi ama kaynanamlar tek bı gün aramadı beni biz hilirkte oturuyoduk işinden dolayı doğuma iki ay kala taşındık o iki ay içinde bı kere nasılsın diye aramadı beni çocuk oldu sole yap böle yap aramaya.  başladı geldi gitti her Allah'ın günü eşimi görüntülü ariyolar . gına geldi yeminle konuşmak dahi istemiyodum bide semam nerdd yüzünü gorem diyo tuhaf geliyo . bunu niye anlattım bilmiyom ama anne kelimesi gerçekten çok farklı anne var anne var
(970 puan) tarafından
bizde ordayken oleydik şuan asgeri olmuş 8bucuk kocam 12 aliyodu o para nerden gelip nereye gidiyodu hiç bilmiyorduk bide  hala şu yok bu yok paso eşim borç oduyodu ya şuan çocuğumuz var kiradyiz şu bu o kadar şeye rağmen bin sukur arttiriyoruz bile çok zor cidden paranın suyu kesildi gorumcelerim düşman bana ne kadar uzak o kadar iyi Allah yardimciniz olsun
(1,733 puan) tarafından
Anam valla aynısı görümceyle arada hiç bir mevzu yok bana düşman diyom yolamiyolar ya artık o yüzden bana düşman gibi. Bizde şöyle oldu düğünde hiç kimse beş kuruş yardım etmedi. Ama düğünden sonra ee ben size yardım ettim de haftaya düğünler başlıyor bin lira gönder. İki ay sonra 60 bin gönder. Ulan bu tek başına düğün yaptı bide utanmadan para mı istiyorsun. Çok deli oldum o mevzulara eşim sigaraya başladı sessiz sessiz duruyor görsen eşimin psikolojisi bozuldu borc  yüzünden bizi düşünmeyen insanlarla niye muhattap olayım ki.
(970 puan) tarafından
yeminle aynı bizim hayatımızı anlatıyorsun
(970 puan) tarafından
neden kapattın ..
(1,733 puan) tarafından
Aa pardon
0 oy
(7,674 puan) tarafından

Evet evet. Allah annemden babamdan kardeşlerimden razı olsun. Ben onlardan razıyım. 

Her ne kadar problemlerimiz olsa da kayınvalidem ve kayınpederimden (görümce) ablalarımdan ve kayınbiraderimden de Allah razı olsun. Böyle bir postta yazayım dedim :D

0 oy
(1,089 puan) tarafından
Bazı şahıslar eşin tarafı mı jdjdjdj 

Amin inşaallah 
(1,733 puan) tarafından
Evettt
0 oy
(5,235 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun onlardan inşallah 
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Allah benımm ömrümden alsın onlara versin allahın ikisinede uzun ömürler versin
0 oy
tarafından
Çokça Amin RABBİM yokluklarını göstermesin 
0 oy
(1,196 puan) tarafından
Aminn. Sen diğer kısmı ve başka şeyleri düşünme, yavruna odaklan. Sütünde de problem olmasın inşAllah. Hiç birşey onla geçireceğin bu vakti sana geri vermez. Sağlıkla büyütün inşAllah.
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Amiiinn Allah razı olsun onlardan gerçekten benim koşulsuz şartsız sevenlerim☺️
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Amin canım amin kızım 11 aylık inanır mısın doğduğundan bu yana her şeyi annem babam alıyor bize fırsat vermiyorlar

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 534 göst.
1 Mart 2020 Diğer kategorisinde ☘LİLA☘ (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 410 göst.
0 oy
5 cevap 210 göst.
0 oy
7 cevap 579 göst.
5 Şubat 2019 Aile kategorisinde ARMES (161 puan) tarafından soruldu

378,418 soru