0 oy
351 göst.
Diğer kategorisinde (406 puan) tarafından
Kizlar 1 bebeğim kız 17aylik şuan 14 haftalık hamileyim plasenta previa çıktı bu bebeğim erkek olsun çok istiyorum benm için dua edermiisniz 

14 Cevaplar

+3 oy
(3,457 puan) tarafından
Kız  ya da erkek ne fark  ediyor  bin tane kızım  olsa da  çok şükür derim  bin tane oğlum olsa da  yeterki  hayirli evlat olsun duanı da asla erkek bebek üzerine  kısıtlama Rabbim  öyle bir yerden vururki o dua için  pişman olursun
-Reklam-
+2 oy
(9,247 puan) tarafından
Sen kendin dua et erkek olup sakat olmasın. Hayırlısını dilemeyi ögren bi
+1 oy
(1,893 puan) tarafından
Çok yanlış bir dua bu dua değil beddua olur nerden biliyorsun erkek çocuğun senin için hayırlı olacağını hadi sağlıklı olmasını geçtim ki ilk onu istemen lazım ayrıca kimin gelecekten ne haberi var belki bir sürü sorun çıkaracak sana belki keşke dedirtecek. Böyle bir dua etme hayırlı evlat olsun de sağlıklı olsun de. Benim de bir oğlum var çok istedim ikinci kız olsun diye ama erkek napayım şimdi ah vah edemem ki demek ki benim için bu hayırlıymış
(406 puan) tarafından
İnsan kız evladı tadinca erkek evladı da tatmak istiyor cnm tabikide en başta sağlıkla vaktinde doğması
(1,893 puan) tarafından
Evet illa ki ne yoksa onu ister insan ama sen yine de erkek olsun diye dua etme hayırlı evlat olsun sağlıklı olsun de
(406 puan) tarafından
Amin inşallah tabikide hayırlı evlat olsun sağlıkla gelsin
+1 oy
(659 puan) tarafından
Herkesin gönlünde erkek yada kız olsun vardır. Benimde bı kızım var bunuda erkek olsun istiyodum. Ama öncelikle sağlıklı hayırlı olsun diye dua ettim. Bendede plasenta previa vardı bunu öğrenince zaten düzelsin diye dua ettim. Sende erkek olsun diye dua istemek yerine düzelsin plasenta yukarı çıksın diye dua istemelisin. Benim ablamın çocuğu bu yüzde  engelli doğdu. Doktorlar rahmini alabiliriz seni yada cocugudw kaybedebiliriz demişlerdi. Çok şükür rahmi alinmadi ikiside yaşiyo ama oğlu yedi yaşında engelli su an. 
(406 puan) tarafından
Allah korusun çok korkuyorum böyle okuyunca inşallah benmde düzelir dikkat ediyorum zaten sürekli kızımı kucağıma fln almiyorum
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Ilk sirada sağlık sonra erkek bebek olsun de canim önemli olan saglikli ve hayirli evlat olması..

Rabbim.gönlüne göre versin inşallah 
(406 puan) tarafından
Amin cnm teşekkürler
0 oy
(472 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin canım inşallah Cinsiyeti belli değil mi ki daha
(406 puan) tarafından
İnşallah cnm onmli olan sağlıkla vaktinde doğsun işte insan erkek evladı da tatmak istiyor
(472 puan) tarafından
Haklısın canım Rabbim hayırlısını versin inşallah ama kızlarda genelde yanılma oluyor içini ferah tut acaksın öğrenirseniz bana da haber verin ben de merak ettim ama inşallah erkeklerin♡♡
(406 puan) tarafından
İşte özelde baktılar bacak arası kordon vardı şimdi 24unde devlete gidicem burda bakalım Dr gorucekmi cnm tabikide söylerim artık kızsa da kız zaten tuplerini baglaticam nasip değilmiş derim :)
(472 puan) tarafından
Yok canım zaten tam bu 14 haftalık 16 haftalık da belli oluyor Ben de 14 haftalık da öğrendim
(406 puan) tarafından
Evet belli olur bakalım hayrlisi
0 oy
(48,759 puan) tarafından
hayirli ve saglikli olsun umarim gönlüne gore olur
(406 puan) tarafından
Amin cnm sağol inşallah
0 oy
(7,636 puan) tarafından
Cinsiyeti bellidir artık zaten saglıkla gelsin hayırlı evlat olsun.
(406 puan) tarafından
Aynen kordondan gözükmedi belkide erkek olsa çoktan belli olurdu napalim sağlıkla gelsin minik
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Oncelikle saglikli hayirli evlat olsun sonrada rabbim gonlunden geceni nasip etsin canim 
(406 puan) tarafından
Amin tabikide insallah
0 oy
(3,597 puan) tarafından
Sağlıklı olsun diye dua etmemizi isteseydin keşke plesanta previa çıktı diyorsun erkek olsun diyorsun kız erkek ne fark eder ki evlat sevgisi cinsiyete mi bağlı 
(406 puan) tarafından
Aynen en başta vaktinde sağlıkla doğması insan kızı tadinca erkegide tatmak istiyor bunda kötü birsey yok bence
(3,597 puan) tarafından
Kötü birşey olduğuni söylemiyorum şu an cinsiyetten önce sağlıklı doğması senin aniden kanaman olabilir çocuğu kaybedebilirsin biliyorsun demi
(406 puan) tarafından
Aynen Allah korusun ya
(3,597 puan) tarafından
Bencede Allah korusun sağlıklı hayırlı evladın olsun inşallah
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin inşallah 
(406 puan) tarafından
Amin inşallah cnm
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Sağlıklı ve hayırlısı olsun diye dua istesen daha doğru olur benim iki oğlum var ve iyi ki de var 
0 oy
(13,939 puan) tarafından
Rabbim kadir gecesinin hürmetine sağlikli ve hayirli bir erkek evlat nasip etsin inşallah canim. 
(406 puan) tarafından
Amin tabikide insallah
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Bu postu bebegim kiz olsun istiyorum diye acsaydin kimse birsey demezdi ama simdi herkes linclemeye gelmis Allah gonlune gore versin
(406 puan) tarafından
Aynen dimi valla açtığına pişman oldum
(892 puan) tarafından
Aynen ben de şuan onu yazacaktım yazmışsın . tabiki hersyin başı sağlık ve hayırlı bir evlat olması.o zman hep bir kızım olsun diye dua edenler de cinsiyetci davranıyor ayrım yapiyo . Rabbim herkese iki meyveden De tattirsin kız kardeismin 3 kızı var haklı olarak duasında hayrlı sağlıklı erkek evlat istedi e benmde iki oğlan  bende şimdi sağlıklı Hayırlı güzel bir kızım olsun isteirm eğer çocuk düşünürsem .tabiki öncelikle Allah kimsenin kucağını boş birakmasin ama bize isteyin diyen bir Rabbimiz var .(1784)- Hz. Enes (radıyallâhu anh) anlatıyor: "Resûlullah (aleyhissalâtu vesselâm) buyurdular ki: "Sizden herkes, ihtiyaçlarının tamamını Rabbinden istesin, hatta kopan ayakkabı bağına varıncaya kadar istesin." [Tirmizî, Daavât 149, (3607, 3608).] e şimdi niye hata kız yada erkek istemek

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 89 göst.
0 oy
11 cevap 125 göst.
17 Ekim 2021 Aile kategorisinde Zilan (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 147 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,399 puan) tarafından soruldu

381,463 soru

11,420,586 cevap

34,975 kullanıcı