0 oy
71 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından
Kizlar merhaba. Bayram için memlekete gidicez valiz hazırlamaya başladım ama çocuk olunca ne koyucami şaşırdım. Süre kısa olsa daha kolay ama uzun olunca nasıl bir düzen yapicam bilemiyorum ne koysam fazla gibi geliyorm eksiltmeye kalksam az gibi kendi aracimiz yok o yüzden bir valiz bir sırt çantası diye minimum seviyeye düşürmem gerek. Çocuk için fazla eşya mi az eşya mi koyulmali 

5 Cevaplar

0 oy
(8,863 puan) tarafından
Kaç gün kalacaksınız her gün için çift kıyafet zıbın çorap. Orda yıkama imkanın olursa yıkarsın bı kere de.
(26 puan) tarafından
Öyle yaptım çift çift koydum çok oldu gibi ama napayim artık
(8,863 puan) tarafından
Valla çocuğun işi belli olmuyo fazla olsun da eksik olmasın.
-Reklam-
0 oy
(3,477 puan) tarafından
Gerekirse kendinize az ama cocuga fazla koy derim bi de mevsim gecisi hem ince hem kalin almak lazim 
(26 puan) tarafından
Zaten çocuğum esyalarini koydum ondan sonra aklıma geldi kendi esyalarimiz bir baktım doğru dürüst yer yok :)
0 oy
tarafından
Hava durumna bak orta kalınlıkta şeyler al bir hırka yada mont tamam
(26 puan) tarafından
Çok dolu gibi oldu insan herşeyi doldurmaya kalkıyor işte
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Mesela kendi çocuğunu bilirsin bir gün içinde kaç kez kıyafet degistirmen gerekiyor ona göre 1 haftalık al mesela yanına. Yıkar yikar giydirirsin.
(26 puan) tarafından
Öyle yaptım canım eksiği fazlası ile oldu artık birşeyler
0 oy
(48,634 puan) tarafından
yıllar once arkadasima gitmiştim valiz hazırlıyodu ne geregi var bu kadar esyaya deyip içinden cikarttirmistim☺️ simdi ben nerdeyse dolabini sirtlanip goturcem hep aklima o arkadasim gelir ☺️ 
(26 puan) tarafından
Sırt çantasını doldurdum bezi ıslak mendili filan derken valizde doldu bir baktım eşime kıyafet koymamisim çocuğun resmen dolabını indirmisim cikaritiyorum bu defa gözüne qz geliyor ne zor birşey ya
(48,634 puan) tarafından
ilaçlarını ates olcerini unutma

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 130 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 145 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 142 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Emine S (15,934 puan) tarafından soruldu