0 oy
358 göst.
Aile kategorisinde (3,853 puan) tarafından

Ozur diliyorum oncelikle.neresi oldugunu tam soyleye bilmek icin bi resim ekliyorum isaretlediyim yerimde sislik var ne ola bilirki gecici normal biseymi basina gelen varmi? 23 haftalik hamileyim 

imageno

6 Cevaplar

0 oy
(1,161 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Nohut gibiyse sivilce olabiliyor bende öyle sivilce oluyor hep sıkınca iltihap çıkıyor içinden 
(3,853 puan) tarafından
Yok acimiyor kuzum.sivilce gibi kucukde digil elimle dokundugumda kas birikmis gibi derinin altinda zeytin gibi olur buyukluyu elle dokunuldugunda .disardan pek yukari dogru susmemis ama elle basildiginda ve ya aynada baktinda belki oluyor sol ve sag tarafda farklilik
-Reklam-
0 oy
(5,575 puan) tarafından
Nasıl Bi şişlik sivilce olabilir mi acaba yeni oluşuyor dur 
(3,853 puan) tarafından
Yok kuzum sivilce gibi digil buyuk elimle dokundugumda birkmis kas gibi nasil anlatayim bilmiyirum buyuk birazda
(5,575 puan) tarafından
Bendede hamilelikte oluyor Du Bi hafta falan şişilk oluyır Du daha sonra sivilce gibi oluyor Du yani fındık büyüklüğünde oluyır Du ve çok ağrıyor Du

Bi doktora git istersen
(3,853 puan) tarafından
Agrim yok zeytin birazda ondan buyuk .elle dokundugunda farki anliyorsun uste dogru cok sis digil a aynada bakildiginda sag ve solda farlilik gore biliyorum.elle dogundugumda kas birikmis gibi hiss veriyor
(5,575 puan) tarafından
İstersen bir doktora görün ne olur ne olmaz
0 oy
(826 puan) tarafından

Kıl dönmesi olabilir mi ?

Bunun gerçeğini atan olmuş buraya :D

(826 puan) tarafından
Evet ya acilmam var mı demiss de atmış hatta :D ben görmedim ama eskilerden çok gören var
(5,575 puan) tarafından
Ohaa gerçekten oha millet kudurmuş
(826 puan) tarafından
En tuhaf post nedir diye soranların yorumlarında görmüştüm ben çok.  :))) çok da gören olmuş
(7,121 puan) tarafından
Ama animasyon atilmasida yanlış bence o da namehrem sonuçta
(3,853 puan) tarafından
Tamam kuzum silerim
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Bartholin kisti canm araştır bak hamilelikte olur intibaptan dolayı Ağrı'da yapar hatta şuan ağrı yoksa şükret Dr onu enjektör ile boşalıyor intihabi Dr spyle kuzum 
(3,853 puan) tarafından
Netden bi bakayim neymis o hic duymadim sagokasin kuzum
0 oy
(3,577 puan) tarafından
Yan dönmüş beyaz sakallı dede sandım :D tövbe ya
(3,853 puan) tarafından
Allah seni napmasin kiz :))))))))

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 416 göst.
6 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Lamia (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 16 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hilay (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 67 göst.
8 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sebebine (349 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 403 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mina (2,604 puan) tarafından soruldu

378,294 soru

11,322,867 cevap

34,773 kullanıcı

...