+1 oy
220 göst.
Diğer kategorisinde (221 puan) tarafından
İyi akşamlar kadir geceniz mübarek olsun .

Doğum yapalı 52 gün oldu emziriyorum . Emzirenler için koku giderici ve beyazlatıcı ne önere bilirsiniz fikir almak istedim .

7 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Nereye ?????
(221 puan) tarafından
Özel bölge yazdım ya canım
(7,121 puan) tarafından
Haaa onu görmedim ben . Bilmiyorum jel Mel kullanmiyom ben :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Özel bölge için koku gidererici bolca su her gün yıkayın 
tarafından
Ayrıca özel bolgemi de dalın şampuanla yıkıyorum bi sorun yaşamadım:d
(262 puan) tarafından
Ne biçim konuşuyorsunuz ya!!! Ne demek sizin şeyiniz filan. Ben bahsettiğiniz parfümden bahsetmiyorum. Suyla yıkamaktan bahsediyorum ki açın bakın olmadı doktora danışın. Su ve sabun ile vajinayi temizlemek doğru değil yanlıştır ve bakteri oluşumuna neden olur. Okuduğunuzu anlamıyorsunuz  bari edepli olun.
(262 puan) tarafından
Ve sizin hangi şampuanla yikadiginiz beni ilgilendirmiyor. Tıbbi bir gerçek vardır ki yikanmamasi gerektigi bu durumun ileride vajinal problemlere yol açabilecek olmasıdır. Şu da ki ph ve sabunlar ki kimyasallar bir zaman sonra vajinanin dogal dengesini bozar!!!! Eliniz de internet var araştırın biraz
tarafından
Bacım suyla yikamiyorsan kokudan insan duramaz ne konuşuyorsun sen sabun yasak su yasak sen yıkama senin için böyle iydir Allaha şükür ben özel bakımıma da önem veririm temizlik imandan gelir  ilgilendirmiyorsa benim yorumuma neden dahil oluyorsun ben ister sabunla yıkarım ister gul suyuyla sana ne hem benim vajinam kokmuyor o yüzden senin gibi interneten vajinayla ilgili araştırma yapma gereğinde bulunmuyorum

He bu arda kim en çok edepten bahs ediyorsa en edepsiz odur bana edepten bahs edeceğine işine bak
(262 puan) tarafından
nasıl okuyup anlıyorsunuz acaba!!!! Vajinanin içinin yikanmamasindan bahsediyorum. Taharetten almaktan değil. Temizlikiş Allah'a şükür her gün duşumu alan, kisisel bakimima son derece önem veren bir insanim. Siz beni tanımadan yargılıyor ve benim hakkım da kesin kanı da buluyorsunuz. Madem o kadar imanınızı dininize o kadar bağlısınız tanımadığınız insanların arkasından atıp tutmayın. Hakkım helal değil. 2. Si bayan çok bilmiş ben sana en basit yolu söyledim ama diğerini de yazmıştım doktora danışmaktan bahsetmiştim ama onu da okumamışsiniz. Tabi sizden okumayı ve araştırmayı beklemek saçma olmuş şu yazdıklarınızın dan sonra. Ben doktor bilgisi dahilinde kullanırım ne kullanirsam sizin gibi kafadan uydurma şeylerle değil hanımefendi. Şimdi kim daha iyi biliyor oturun bi düşünün. Ben  işin uzmanından öğrenmediğim hiç bir bilgiyi kimseyle paylaşmam. Melekcim sana da soyleyim. Taharet başka bisey benim söylediğim başka bisey. Banyo esnasında su ve sabunla vajinayi vücudu yıkar gibi yıkayıp, ovalamaktan bahsediyorum diyelim. Elbette taharet alırken ya da banyo yaparken suyla yıkanıyor, sonuçta bizde aman su gelmesin diye strecleyip girmiyoruz banyoya ama yukarı da ki arkadaşın şampuanla yıkıyorum demesine nazaran söyledim. Vajinayi o sekil de yıkamak hemen olmasa da sen de 10 sene sonra başkasında 5 sene sonra olur sorunlara sebep olmaya başlayabilir. Vajina kendi kendini temizleyen bir organdır, kendi salgıladığı sivi ile temizler ama su ve sabun bu sıvıyı engellediği için kurumaya ve bu kuruluğunda bir zaman sonra bakteri üremesine ve mantar, enfeksiyon gibi hastalıklara yol açabilir. Bunlar hanimefendi gibi oturduğum yerden kafamdan uydurduğum şeyler değil bizzat doktorlardan aldığım bilgilerdir ki her yerden bu basit bilgilere ulaşılabilir aslında ama dediğim gibi taharet başka biseydir, o kadar suyla elbette birsey olmaz önemli olan orayı vücut temizliği gibi özel olarak lifleyip vajina içini temizlememek gerekir, en azından her duşta yapılması tavsiye edilmez. Yanlış gordugum bilgiyi düzeltmek istedim ki ileride olur da bir sorun yaşamasın arkadaşlar diye ama böyle saldırgan ve cahil bir insanla karşılaşacağımı düşünmedim. Ben bilmediğim ya da yanlış bildiğim şeyleri öğrendiğim zaman aksine karşımdaki insana teşekkür eder o bilginin doğruluğunu bir de kendim araştırıp yanlışım varsa düzeltmek için çabalayan birisiyim. Görüyorum ki muhataba alınıp daha da cevap verilecek şahsiyet değilmiş kendileri. İstersen yağ sür bundan sonra.
0 oy
(915 puan) tarafından
Benimde renkte koyu oldu rahatsız oluyorum ilk gebeliğim de bu kadar olmadı utanıyorum valla
(221 puan) tarafından
Bendede doğumdan sonra böyle oldu intim geller var kremler var ama hangisi iyi bilmiyorum
0 oy
(262 puan) tarafından
Internette satılıyor ama ne kadar faydalıdır bilemiyorum bende almayı düşünüyorum 
(262 puan) tarafından
Bende emziriyorum ama nasil olduğunu da bilmiyorum. Kontrol için doktora gidince danisicam bende
(221 puan) tarafından
Doğumdan sonra kaç kez kontröle gidiliyor
(262 puan) tarafından
40 gün sonra gidicem ben başka çağırmadı zaten. 20 gün oldu doğum yapalı sezeryan oldu benim. 20 gün sonra gidince sorucam bu koku olayını bj konu hakkinda en iyisi doktordan bilgi almak olacak sanırım :)
(221 puan) tarafından
Bende sezeryan oldum 10 günde gelmen lazım dediler gittim başka bişey demedi kan demir hapı verdi tamam
(262 puan) tarafından
Kan ilacını bende kullanıyorum da. Bana 40 gün sonra dediler. İlk doğumunda da aynı şekildeydi, 40. Gün gel demişti. Bi daha hiç cagirmadilar
0 oy
(3,253 puan) tarafından
Deniz topalak yağı. 2 çeşit oluyormuş. Tampon yapıcam dersin. İnşAllah türkiyede bula bilirsin. 

Pamuğa döküb iç dudağın arasına koymak yetiyor. İç çamaşıra bulaştığı için bez, ve ya ped kullana bilirsin. 1 gece koysan 3-4gün koku olmaz. Acil dışarı çıkaçaksan, önce koy, sonra hazırlan. O gün koku olmaz. Enfeksiyonu öldürür, vajeni onarır. Ne tarafına baksan müthiş bişey . Kullandım biliyorum
(3,253 puan) tarafından
Onda gözlə. Yağın şəklini atacam can. Azerbaycanda olursan?
(221 puan) tarafından
Yox canım Türkiyədəyəm
(3,253 puan) tarafından
Postu silmə. Yarım saata şəklini ataram. Orda tapmasan, burdan qohumların alıb gönderer.
Bəzi həkimlər eroziya qribok infrksiyanı bele bununla malice edir.  Men pambığa töküb qoyurdum kesirdi.
Ama pambiği fındıq boyda düyüb, cunaya büküb ,ip bağlayıb, yağa batırıb ,1 gece tampon kimi qoymaq daha effektlidir
(221 puan) tarafından
Yaxşı can gözdüyəcəm çox sağol
(3,253 puan) tarafından
Canım unutmuşdum. İndi otağa geldim şəklini çəkməyə. Telefonum düşüb yere kamerası heç işləmir. Qoşulmur kameraya.
Облепиховое масло. - çaytikanı yağı.  Mən şəfa firmasının məhsulu istifadə etmişəm, faydasını gördüm.   Googleden istədim baxam şəklini atam. Orda da oxudum ki, çaytikanı yağı altında günəbaxan yağı satırlarmış, bizim millət orda da qatqı edirlərmiş.(( başqa firmaların yağı daha güvənli olar.  Herba flora, yada rasiyanın məhsulları. Tapsan çox yaxşıdı can məsləhətlidir. İy falan qalmır.

Ama sən dəqiq müalicə üçün yaxmadan analiz verib, yoldaşınla biryerdə düzgün müalicəni almalısan.
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Dilan Polat in ürünleri güzel Cnm intim var dene istersen.
(221 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(44,758 puan) tarafından

Post çıksın :).  

(221 puan) tarafından
Teşekkür ederim :))

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 425 göst.
16 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 115 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
13 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tbal (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 330 göst.
27 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu

381,494 soru

11,421,700 cevap

34,977 kullanıcı

...