0 oy
215 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,629 puan) tarafından

image

Kızlar şuan söndü ama 2-3 saat çok kaşındı kaşıdıkça yayıldı sizce nedir baiına gelen varmı 

5 Cevaplar

0 oy
(712 puan) tarafından
Evt çok benziyor ona
(1,629 puan) tarafından
Neye uyuza mı kurdeşenemi benziyor
-Reklam-
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Canım bende kurdeşen var 2 yıldır,senin bu bacağındaki kurdeşen 
(1,629 puan) tarafından
Yaa geçmiyor mu iki yıldır sönüp sönüp çıkıyo mu . Ve tedavisi yokmu
(4,961 puan) tarafından
Geçen de var kalıcı da olabiliyor maalesef bende kalıcı oldu 2 yıldır geçmiyor,ama yediklerim tetikliyor dikkat ediyorum acı, baharatlı, yumurta ve peynir yiyince artıyor o gün kasiniyorum akşama kadar,kremi var ama bir faydası yok ben artık hiçbir ilaç kullanmıyorum
(1,629 puan) tarafından
Teşekkür ederim umarım kalıcı değildir çok zor bişeymiş
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım kurdeşen bu yediğin bişey yada ilaç tetiklemiştir hamilelik yada emzirme yoksa doktora git ilaç versin sağlık ocağıda veriyor ilaçsız da geçer ama kaşımaman lazım oda çok zor 
(1,629 puan) tarafından
Teşekkür ederim şuan çalışıyorum bırakıp gitmemek için zor tuttum kendimi felaket bişey yarın gidicem hamilelik emzirme yok bakalım tekrarlamak umarım
tarafından
Farklı bir şey yediysen ona dikkat et yani farklılıktan kastettiğim bi kaç gün içinde hazır dışarıdan yediğin birşey benim pastane ürünlerinde olur mesela pasta tatlı gibi acilede gidibilirsin akşam kaşınan yere kolonya dök biraz rahatlatır kaşıntıyı
(1,629 puan) tarafından
Dün sütlü tatlı yedim evet ama daha öncede yediğim tatlıydı bilmiyorum ondan mı oldu. Kolonya döktüm kaşımadım direndim sonra söndü
tarafından
Kaşıntı sabah başladıysa gece yediklerinden birisinden dir akşam başladıysa gün içinde yediklerini düşün sütlü tatlı hazır ise ondan olabilir benim hazır çikolatalı pastadan oluyor 2 yıldır var malesef daha önceden bende yiyordum hâlâ yediğim oluyor farklı pastaneden alsak bir şey olmuyor ama bazı pastanelerin hemen kurdeşeni tetikliyor içine kattıkları bir şeyler tetikliyor
0 oy
tarafından
Aboo bu kurdeşen canim bendede oldu cildiyeye git sıkıntıdan çıkarmış yayılıyor kasinmasida cok

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 32 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 821 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gurmeanne (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 465 göst.
0 oy
2 cevap 47 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,436 puan) tarafından soruldu