0 oy
118 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (591 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Yapamiyorum sanki irade benim bedenimde yok nasıl olucak sizler neler yapıyorsunuz fikirlerinize açığım

Bu arada boyum 1.70 kilom 81 nasıl sizce

4 Cevaplar

0 oy
(5,161 puan) tarafından
Bende bayram sinrasi kendimi bir guzel hizaya cekmem lazim 2.5 kilo aldim ramazanda60 oldum
-Reklam-
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Doğumdan sonra kendime bir şekil vermem gerek nerdeyse 33 hafta olduk ve ben 15 kg aldım daha da devam ediyorum. İştahım iyi ama demir ilaçları vitaminler acaip şişirdi bir anda kilo aldım. Yalan tok benim de iradem zayıf ama vereceğim :) evlenmeden önce 59 dum dönüp bakınca tuhaf oluyorum :) 
(591 puan) tarafından
Hamile kaldigimd 77 kilo idim simdi 81 82 felan cikiyorum gitmiyor daha dogrusu yapamiyorum nasil olucak ne yapmam lazimki kafada bitireyim
(2,405 puan) tarafından
Kalori açığı oluşturman gerek. Bol su tüketimi ve karbonhidratı kesip yerine protein ağırlıklı beslenmek gerek. Evde basit egzersizlerle bu kalori açığını da desteklemek lazım. Akşam yemeğini geç saate bırakmamak ve sonrasında da bir şey tüketmemek. Bu şekilde kilo verdim ben. Sonra tarile gittik geldik baktım hamileyim. Orda da kilo almıştım zaten. Artık doğumdan sonra bu uygulamaya geri dönüş yapacağım :)
0 oy
(6,858 puan) tarafından
174 boy ,72 kg cnm göbeğim var sezeryan ben saldm cnm çok yemek tüketen birisi de dglm sıkma canını 
0 oy
(905 puan) tarafından
Kafaya çok koyarsam yaparım 18 yaş civarı 80 kg yakın ergenlikte geçirdim 1.67 boyum zayfladm baya sonra işe girdim ıyıce verdim  evlendimde 60 kg civarındaydim 3 yasında oğlum var 78 kg doğuma girdim ama sadece göbek vardı 7 kg kalmsti onuda kafaya koydum verdim aralıklı oruç yürüyüş detox suları yaptım hatta asıırı kg verdim zamanlar da oldu geçen yaz gören ne oldu sana diyodu ama bi yerde. Sonrası kötü duruyor 29  yaşındayım 60 ,,civariyim 57 gördüm hamıle kaldım kışın  kürtaj oldum yemek yemeğe verdim smdi kontrol ediyorum öncelik değerlerine baktır eksiklik varsa kullan aşırı takan biriyim ergenligm kg sorunuyla geçti ve insanların yargılaması 
(905 puan) tarafından
Kesinlikle diyet kafasına çok girme herşey ye ama az ve arada 3 öğün asla yeme kahvaltı yi ertele önceki bı kahve açsan çok leblebi üzüm akşama kadar bunlarla durabilrm gece uyuymamak sorunbana detoks yeşil çay vs şeyler yapablrsn ara ara Leslie yap yada tempolu yürüyüş

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 294 göst.
18 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikii (591 puan) tarafından soruldu
+2 oy
27 cevap 565 göst.
29 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 242 göst.
21 Ekim 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 242 göst.
30 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,266 puan) tarafından soruldu

396,871 soru

11,870,266 cevap

35,981 kullanıcı