0 oy
427 göst.
Aile kategorisinde (216 puan) tarafından
Kızlar gecen postumda eltımle ılgılı konusmustum çocugumla ılgılı küsmştü meyse bugun köye geldim geldi aşağıya gorumcem de gelmıstı ıkımızı optu soguk bı sekılde hosgeldın dedı bnde hosbulduk dedım işte asla hc bı sekılde cocugumu almadı kucagına ne ılgulendi ne bsy bnde asla sohbet muhabbet etmedım yanlarından hep gttim sankş ne yapmışım neyse cocogum onum sevgısne kalmadı 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sevmezse sevmesin çok da seyimdeydi. Benim sevgim ona yerde de artar diye düşün. Boşver kız. 
(216 puan) tarafından
Normalde severdo ama kendınj haklı ckrtacak dye snir oluyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız ne alakası var. İlla herkes senin çocuğunu kucağına almak zorunda mı.

Ben almasalar daha çok seviniyordum küçükken. Hastalık bulaşır ne biliyim huysuzlugu tutar bişi olur diye. 

Çok mu alingansiniz ne 
(216 puan) tarafından
Önceki postuma bak canm
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Böyle bir şeyi söylemeniz bile saçma eltiniz ha sevmiş ha sevmemiş ne fark eder ki bosverin böyle şeyleri kendinize çocuğunuza bakın siz seviyorsunuz yeter 
(216 puan) tarafından
Aramzdaki bı küslük ıcın yapıyo yanı normalde severdi cok hemde
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Herkesi böyle alıp sevmedi derseniz çabuk yaşlanırsınız aman sevmesin zaten kendinde demişsin 
(216 puan) tarafından
Normalde cok severdi yani tartsma sebebi önceki postumda yazıyor
(2,701 puan) tarafından
Tartışmayı çocuklara yansıtıp onlara da kin besleyen insanlardan nefret ederim. Ben küs ola bilirim ama benim çocuklarım diledikleri kadar görüncem yada kaynanana gide bilir asla onlara yansıtmam vu çok çirkin bişey
0 oy
tarafından
Aman sevmezse sevmesin çokta tin
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Ne eltiler var bizimki ilk cocukta hep uyuturdu biz sevmeyelim diye:angel::D:D benimde 2.de sevesim gelmedi:D

0 oy
(2,018 puan) tarafından
Çocuğunu sen seviyorsun sen ilgileniyorsun sen derdini çekiyorsun başkası sevmese de olur. Eltin seninle arandaki problemden dolayı çocuğunu sevmemişse o insana insan demem yani. Bence sende çok takılma. Yani çok da lazım değil.. 
0 oy
(486 puan) tarafından
Herkes kendini haklı görür aranızda ne geçtiyse bilmiyorum . Küslük hiç sevmiyorum  aile içinde sürekli karşılıyacağinız insanlar 
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Aman cokmu önemli 
0 oy
(48,683 puan) tarafından
benim bir eltim cok seviyo öbürü daha yanağına dokunmadi onun sevgisine kalmadik sevmesin bosver 
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Aman boşver sevmek zorunda değil ki zaten valla ne yalan söyleyeyim bende  eltimin kızını hiç almam sevmem yani 
0 oy
(5,634 puan) tarafından
Sevmesin o sevmeyince ne oluyor :-):-)
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Ben olsam bende sevmezdim senin çocuğunu eltin haklı bı konuda 
0 oy
(7,681 puan) tarafından
Ben de kendi çocuğumdan başka çocuğu sevip almam öyle 
0 oy
(732 puan) tarafından
Benm elti de benm çocuğumu öyle sevmez yapmacık sever belli yani ben onun çocuğu severim ne var bunda inster sevsin ister sevmesin aldırma 
0 oy
(398 puan) tarafından
Ne kadar büyük bir dert sevmesin daha iyi 
(216 puan) tarafından
Deıl mi yaa
0 oy
tarafından
Sevmesim daha iyi benim eltim günahı kendi boynuna benim bebisleri kaldirinca resmen tartiyo sanki kilosunu 
(216 puan) tarafından
Aaa bnmkıde hep cocuklarım cok kıloluydu yerden kaldrmzdık bılmm ne hep bi kıyaslama

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 343 göst.
9 Mart 2020 Diğer kategorisinde Hozgenaz (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde My life (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
0 oy
3 cevap 90 göst.
17 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu