0 oy
74 göst.
Aile kategorisinde (887 puan) tarafından
Kızlar atandım sevimiyorum çünkü çocuklarıma doğru düzgün bı bakıcı henüz bulamadım .size sorum çocuğuna bakıcı tutan anneler bebeğim beş aylık sayılır oğlum dört yaşında iki çocuğa kaç liraya baktirilir.ve bu bakımın şartları nedir biriyle görüştüm bı komşumla kendi evinde bakarsa dört bin artı elektrik yakacak çocuğun yedigi içtiği dedi artı herşeyi sen hazırlar getirirsin yemeğini filan ben sadece yedirir im dedi beş istedi zar zor dörde ikna oldu ama hicbsyi ellemiyck sadece yedirip icirecek yakacak edecek sıkıntısı olmasın diye de benim evimde bakacak ama çocukların yegine varasiya ben birgün önceden hazır edicekmisim hicbsyi ellemesmis siz çocuklarına ne kadara ne şartlarda baktiyorsunuz beni bilgilendirir misiniz

2 Cevaplar

0 oy
(590 puan) tarafından
Bnce 4yasjndakini kamu kurumu kreslerine ver ..diğer küçük olans baksın senin evinde.evjne kamera taktım çocuğu özlüyorum girip bakacağım de kamera 300 flndi Motorola Bn aldım taktım.. 

Bn Ankaradayım ücrete ordakine bisey dyemicem.ama 2cocuga verimli olmaz dgerini kreşe ver
(887 puan) tarafından
Onuda araştırıyorum cnm tüm gün var mı ücreti ne kadar bakicam bakalim
-Reklam-
0 oy
(887 puan) tarafından
Adana'dan kimse yok mu ?

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 131 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Yesra (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
17 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Bir bebek bir anne (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.
29 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Pıtırcık (982 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ozlem4141 (227 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,359,204 cevap

34,836 kullanıcı

...