0 oy
466 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Gece caniniz dışarı yemeği istese söyler misiniz? Eşiniz evde yokken yani . Adanaliyim. Canım sirdan istedi. 4 tane saklı gizli söyledim. İçim hiç rahat değil. 

Eşime de söylesem kızacak biliyorum :D

Siz söyler misiniz eşinizden saklı yemek?

17 Cevaplar

0 oy
(3,822 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Hiç gizli yapmadım :) alenen birbirimize söyleyip birbirimizi gaza getirip saat kaç olursa olsun isteyip yiyoruz :D

(2,724 puan) tarafından
Kayın konusunda ciddi olduğuna yemin ederim ama ispatlayamam. Ahahhah
Ne çok Kayın Kayın dedin evlisin birde aman
(6,200 puan) tarafından
Dilancan bir yandan üzüldüm erkek böyle yazsa konuşsa kadın kıyameti koparir smdi kendi Side baya yürüdü yani eşi görse mesajları
(75 puan) tarafından
@esma& bencede çok doğru demişsin erkek yapsa kıyamet kopar şaka amaçlı bile olsa çok kötü bir konuşma
tarafından
He ya bende çok ciddiydim kayini konusunda. Görmeden aşık oldum yaa :D ne kadar çok seviyorsunuz linç atmayı. Kalbimde öyle bişe olsa söyleyebilir miyim Allah aşkına ya biraz kendinize gelin.
(2,724 puan) tarafından
Saçmalıyorsun ama Kayın Kayın Kayın bu ne eşin görse nolur hiç mi düşünmüyorsun . Şakanın böylesi çok rezilce. Karşında ki insan seni kırmamak için alttan almış ama sen resmen tutturmussun.  Günahını almıyorum şaka olabilir ama dediğim gibi şakanın böylesi çok rezilce
-Reklam-
0 oy
(398 puan) tarafından
Niye kızacak 
(4,094 puan) tarafından
Tobeee:) adam kapidan birakip donecek kurye:)
tarafından
Öyle olmuyor işte
tarafından
Böyle adamlara nasıl tahammül ediyorsunuz aklım almıyor bazen
(4,094 puan) tarafından
Aynn . Kurte yani getirecek gidecek ne olmus sanki sanirsin kapiyi acan jartiyerli bir adriana lima kuryeyi bastan cikaracak :)).
Benim kuzenimin esinde oyle kiz minibusle falan bi yere gitse. Gittigi yere ulasinca uolda sana bakan laf atan oldumu diye rapor almak icin ario karisini . Kuzenimde yok bakan laf atan olmadi diye rapor edio boyle sacma bir yasam stili
tarafından
Bende erkek evlat annesiyim yani Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin hayırlı büyütmeyi nasip etsin ki ilerde kendi ailesine hayırlı biri olsun…
Kendileri  karısını kızını kısıtlar kıskanır ama kendisi dışarıya çok meraklı oluyor böyle tiplerin Allah yardımcıları olsun böyle insanların
0 oy
(941 puan) tarafından
Niye kızın ki cnm
tarafından
Ya gece gece elin adamlarını niye ariyon ben yokken falan der. Azıcık kıskanç da
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Söylerdim yerdik birlikte.. eşim uyumludur da şırdan bu saatte ağır gelmez mi gece yediğim tek şey çiğköfte :D
(1,279 puan) tarafından
Kız Allah seni ya, ben de diyorum haber vermeden sipariş verdi herhalde bu kadar gizli hayal etmemiştim :D  ben de veririm derim aşkım sipariş verdim alırsın birazdan yola çıkmış diye ;)) afiyet olsun.
tarafından
Kuzu eşim bu hafta gece vardiyasında. Adana'da şırdanlarda gündüz olmuyor gece açık oluyor
(1,279 puan) tarafından
O zaman gizli söyledin sayılmaz, eşin yokmuş canın çekmiş ne var bunda yavv :) aklımıza düşenleri yemeyelim de bir yerlerimiz mi şişsin :D :D
tarafından
Aferin kız ilk defa kafama yatan bir yorum buldum :D teşekkür ederim
(1,279 puan) tarafından
Rica ederim canım ;)
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Gizli saklı hiç bişi yapmam. Söyle eşine niye gizli alıyosun ki
tarafından
Kız gece gece elin adamlarını niye arıyorsun diye kızar. E Şırdan da gündüz olmuyor. Bu hafta da eşim gece çalışacak Ne yapayım yani değil mi :D
(11,089 puan) tarafından
Keşke önce haber verseydin.
tarafından
Önceden haber versem bile yok diyecek beni sinir edecek O yüzden saklı yaptım. Normalde eşimden saklı gizli hiçbir şey yapmam ama yemek konusu olunca dayanamıyorum
(11,089 puan) tarafından
Sen bilirsin ne diyebilirm ki afiyet olsun
tarafından
Sağol çiçeğim
0 oy
(4,094 puan) tarafından

Kilo alcam diye vicdan yapardim ama esim tinlamaz zaten :) kendimi dizginleyebiliosam canim ceksede soylemem amaaan felekten bi gece calim drsem

Soylerim gider sinraki uc gun ac kalir ac yasarim gun boyu:)

tarafından
Yorumundan anladım senin ne kadar iradeli olduginu maşallah :) ben battı fishing yan going :D
0 oy
(263 puan) tarafından
Valla daha dün yaptım yedim ☺️ ama gizli saklı işler yapma canım eşine söyle o alsın sana madem kizacak
tarafından
Eşim almaz ki kendi hiç yemiyor sevmiyor yani şırdanı.
tarafından
Kokusuna bile dayanamıyor
(263 puan) tarafından
Aman nasıl Adanalı kız biz çok seviyoruz valla o yemesin sana getirsin o zamn☺️
tarafından
Ablamın eşi ile benim eşim amca çocukları. Ablam kesinlikle şırdan yemez ama eşi bayılır. Bizde de ben çok severim eşim hiç yemez sevmez yani. Ters olmuşuz o konuda
(263 puan) tarafından
Nasip canım ne yapacaksın ☺️
0 oy
(831 puan) tarafından
Kz 4 tane fazla değil mi :))) 2 tane yetiyo ye yoksa insanın aklı kaliyo yarasın 
tarafından
Kız zaten 3 tane yedim tıkandım. Paketlerini delik delik saklıyorum şu an :D
(831 puan) tarafından
Bende adanalym çok severim arada cann isterse yemezse insan aklı onda kaliyo  2 tane yedım bir kere midem kötü olmuştu :))) at pencereden kediler gtms olsun kaln bir tanei ne olacak
tarafından
Evimiz müstakil kız. Apartman olsa atarım da müstakil olunca belli oluyor benim yaptığım ha ha ha ha ha ha ha ha ha
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Ben diyemem eşime valla hoş oda bu saatte söylemez de neyse ;) 
0 oy
tarafından
Söylerim içim rahat etmez zaten söylemesem
tarafından
Ahahahah aynı ben :D
0 oy
(244 puan) tarafından
Keşke canının çektiğini söyleyip beraber yeseydiniz canım gizli saklı da olmaz da 

Yine de afiyet olsun
tarafından
Kuzum eşim gece bu hafta gece vardiyasında. Bir de eşim şırdan yemiyor hatta kokusuna bile dayanamıyor evde kolay kolay şırdan yaptırmaz. Ben de mecburen gece söylemek zorunda kalıyorum.
(244 puan) tarafından
Anladım canım o zaman boşver ye gitsin söyleme :)
tarafından
Battı fishing yan going diyorum bende :D
0 oy
(1,840 puan) tarafından
Eşimle ikimiz söyleriz genelde. O yoksa bile ben ne zaman istersem söylerim. Neden kızsın ki eşin?
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Eşimden saklı neden söylim ki yediğim şeyin lafını yapmaz :)
0 oy
(12,537 puan) tarafından
Canım ne isterse soylerım sorun etmez 

Bu ara taktım kiloya gece yemiyorum diyet yapıyorum 
0 oy
(169 puan) tarafından
Eşim çok cimri bırak sirdani bi keresin de hastaneye gittik ama varya dilim damağım kupkuru su içmem gerekiyor acilen çıktık diye cüzdanimi da unutmuştum 1 tane su bile almadı evde içersin su olmuş 3 TL dedi ne yaptıysam almadı 
(914 puan) tarafından
Eve sanki bedava geliyor su ☺️
(169 puan) tarafından
Suya sürekli masraf etmemek için arıtma yaptırmıştı :D
(914 puan) tarafından
Oda sonuçta masraf☺️
0 oy
(914 puan) tarafından
Eşine söylememen hiç doğru bir tutum değil kızacağını bildiğin halde yapman hiç doğru değil kadın eşini dinlemelidir. Kıskanç olmasi çok tâbi bir durum değil mi sence.
0 oy
(7,662 puan) tarafından
Ay acaba bir ben ve eşim mi garip. Kıskançlıkta zirve yapmış insanlar var. Kız kurye ne yapacak sanki. Beni mi yiyecek seni mi yiyecek? Ne garip düşünceler
tarafından
Gel sen bir de onu eşime anlat :(
(7,662 puan) tarafından
Çok yanlış işte. Kıskanmak zaten dinimizde yok

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 304 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 687 göst.
0 oy
1 cevap 44 göst.