+4 oy
618 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Erkekler evlenince niye m.ala bağlıyorlar. Niye anneci, aileci oluyorlar ya madem ananizi bu kadar seviyorsunuz niye milletin evladının günahına giriyorsunuz? Ya ben hayırsız s.erefsz biriyle evlendim dedim hadi imtihan ya bakıyorum burdaki cogu kadin eşinden şikayetçi. Erkekler hem anneci olacak, hem aldatacak hem karisi evde işini gücünü yapacak, eşi annesini poh pohlayacak, annesi eşine istediği gibi saygisizlik yapacak e sonra bağırıp cagirdin mi o zaten deliydi sizofrendi oluyor. Simdi bende eşimle bosaniyorum cok sukur elhamdülillah bu surecte de evlilik sürecinde de bir hatam kusurum olmadi ama esim daha bosanmadan insta da sürüsüyle kizlari takip ediyor bekar hayati yaşıyor e neymiş artik özgürmuş ulan d.enyo o zamab bende erkeklerle gezip tozayım (allah korusun) o zaman bak ne iftiralar ne karalamalar yaparlar anasiyla... hakki mi hukuk mu? Bu erkekler madem böyle niye evleniyor otursunlar anasinin dibinde anasi zinaya laf etmezde karısıyla yasarsa batar, sokar.. her an ah ediyorum her an.. 

26 Cevaplar

0 oy
(3,609 puan) tarafından
Kadinin rakibi yine kadin cunku kadin evlendigi zaman karşisinda muhattabi kocasi degil kaynanasi onunla evleniyor bir nevi Türkiye de bu boyle baska yerlerde nasil bilmiyorum ben bunu kadinlarin genetik kiskancligina paylasamamasina bagliyorum gerektiginde kocalarini bile paylasiyorlar aldatilip oturuyorlar ama ogullari evlenince kabullenemiyorlar
-Reklam-
0 oy
(247 puan) tarafından
Sen kurtulmussun olan biz kadinlara oluyor zorumuza neydi de bilmem kendi adima konusuyorum kucuk yasta ne isin var da evleniyon kacacakmiydi koca 24 yasindayim simdiydi evlenme cagim omrum bitti ya 24 yas tansiyon kolisturol var 30gelince neler olacak bilmm 
0 oy
tarafından
Oz anneyi geçtim uveyden bahsedicem şimdi. 

Sevgiliyken üvey annesinden nefret ettiğinden babasini evlendiği için reddettiginden bahsederdi eşim hep. Evlendik ilk günden beri sanki kendi anası danasiymis gibi uveyini bana savunur oldu onun için dayak yemişligim bile oldu hepsi serefffsz bunlarn erkeklik kanlarinda bozukluk var. Köprüyü geçene kadar bize dayi diyorlar gectikten iş işten geçtikten sonra da ayi oluyoruz. Hizmetcilikten itmet etmekten  başka ne görüyorlar sanki... yazacak çok şey varda kurban olduğum Allahim keşke kadınlara bu kadar derdi kederi ezilmeyi nasip etmeseymis birazda erkeklerin yüreğine icnelik merhamer koysaymis 
0 oy
(2,751 puan) tarafından
Tamamen yine annelerinin yetistirme tarzi. Erkek yapar mantiginda pohpohladiklari icin, kendi ayaklari uzerinde durmayi ogretmeyip herseylerine hizmetcilik ettikleri icin bu adamlar boyle. 2 erkek evladim olacak Allah nasip ederse asla bu sekilde yetistirmeyi dusunmuyorum.
0 oy
(3,530 puan) tarafından
Eğitimsizlikten oluyo bunlar hep 
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Benim kaynım da eltime öte var diyemez adam dudyemiş bülbül :)) geçen karısı doğum yaptı ananları evimde görmicem demiş kaynımda anasına gelmeyin dedi gelinini aradı gelin binton laf etmiş ne arıyon diye:)) valla bazı gelinlerde fena oluyor haaa kaynımı parmağında sallıyo valla benim eşimde anasını sever sayar bana laf söyletmez 

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 958 göst.
27 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ikbal (48,961 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 322 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 265 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 273 göst.