0 oy
169 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (37 puan) tarafından
Kızlar benim 1 tane oğlum 3 yainda küçüğü 6 aylık hiç tek başıma dışarı çıkmadım anca eşim evde olunca öyle bi Pazar market vs çıkarız. Tek başıma zorlanirim diye düşünüyorum büyük oğlum dışarda ellini tutmayinca yürümez öyle alistirdim b bebek arabasıni da sürünce nasıl olur ikisini koysam arabaya ağır olur Bizim mahalle hep rampa varmı benim gibi eve tikalip Kalan 6 aydır evdeyim insallrla diyaloğu unuttum resmen

6 Cevaplar

0 oy
(2,804 puan) tarafından
Bnm 2 yaşnda bir oğl. Var ama 24 haftalık ta hamileyim valla cnım çıkıyor yokuşu çıkarken park delisi bnm oğlan hergün gidiyoruz yürüyüş iyi ama ayakalrm çok ağrıyor dermanım enerjim bitiyor üstelik oruçta tutuyorum, doğurduktna snra nasıl ilerleriz bilmiyom
(37 puan) tarafından
Destek alırsanız İyi almaszaniz baya zorlanırsınız akşam eşim yardımcı oluyor gündüzleri kafayı yemek üzereyim
(2,804 puan) tarafından
Eşim ek ilde yapıyor bide dükyan var oğlunu özlüyor diye akşam erken gelmeye çalışıyor 1 2 saat alıp götürüyor geziyolar bnde kafa dinliyorum ama alışık olmadığıma ev sessiz olunca sıkılıyorum desem :))
-Reklam-
0 oy
(7,039 puan) tarafından
Ben 2 senedir pandemide ilk düğün salonları açılmıştı ya o gün düğünüm oldu benim yinede Corona devam ediyodu 2 aylık evliyken hamile olduğumu öğrendim zaten zayiftim dusurcem diye korkuyodum bi de virüs kapsam nolur diye düşünerek eşim de istemedi ailesi bile karisiyodu o zaman çıkmadım dışarı bi kaynanamlara gidiyodum o kadar doğurdum tam Nisan ayıydı çocuk küçük diye çıkamadım sonra kış geldi çıkamadım daha çok eşim göndermedi aslında ama artık dinlemicem havalar ısınmaya başladı bu ara çok hastalandı oğlum bu halarda aldatıcı iyice yaz gelsin parktan içeri girmicem eşime de kızdım bu yüzden ses cikaramiyo 
(5,240 puan) tarafından
Kiz cikar benimkide 1 yaşında cikardi ilk altlari simdi 14 aylik sıraya girdiler çıkıyor diş cok zor oyle deme elbet cikaracak
(7,039 puan) tarafından
Ya çocuğa dazor banada zor da ben çocuğa üzülüyorum zaten bak yine ateşi 37.4 oldu hasta mı dış mi anlayamiyorum emin olamıyorum elimden bişey gelmiyo öyle seninki gibi pespese olsa nolur bilmiyorum
(5,240 puan) tarafından
Biz 39  40 bile gördük 37.4 şuan iyi takip et sadece cok zor dönem Allah yardim etsin cnm
(7,039 puan) tarafından
Bizde gördük canım 39.5 la iki kere açıklık olduk o yüzden korkuyorum zaten çok zordu yavrum inledi resmen
(5,240 puan) tarafından
Benim kızda oyleydi Allah yaşatmasın birdaha hepsini korusun rabbim
0 oy
(488 puan) tarafından
Bende cok merak ediyorjm 24 haftalik hamileyim ole bitkinimki bide 3 bucuk yasinda oglum var ona bile yetisemiyorm birak sosyallesmeyi dogunca nasıl olcak bilmiyorm
(37 puan) tarafından
Çok Zor Allah yardımcın olsun simdiden
0 oy
(5,240 puan) tarafından
2 bucum yaşında ve 14 aylik kixim var ikiz bebek arabasını alarak çare buldum hava güzel olunca ikisinide arabaya koyup markete gidiyom cok sıkılıyor mecbur 
(37 puan) tarafından
Bizimde market Pazar en fazla
(5,240 puan) tarafından
Cok sıkıcı valla
0 oy
(6,724 puan) tarafından

Büyük oğlum temmuzda 4 yaşına girecek. Küçük oğluşum yarin 1 aylik olacak. Evde bunaldım valla ☹️ büyüyünce de ayni olacak fazla bir yere gidemeyecegim sanirim. Sosyal hayatım zaten sıfırdı şimdi - bilmem kac oldu:D

(37 puan) tarafından
Benim gibisiniz desenize
0 oy
(10,042 puan) tarafından
Valla kizim 2.5 aylik oglum 2.5 yasinda. Surekli disarlardayiz ama şöyle :) kizi anneme birakiyorum diyelim oglani cikariyorum. Kizi anneme birakip esim ben ogluk cikiyoruz. Ikisinide evde uyutup kayinvalideme birakip esimle cikiyoruz :) yuruyoruz cay icmeye cikiyoruz. Bazen ikisinide alip cikiyoruz sahilde falan yuruyoruz oglum scooter suruyo. Bayramdan sonra kizi anneme birakip oglanida krese kizlarla kahve icmeye gidicez :))
(37 puan) tarafından
Ne güzel siz şanslısınız ben gutbetteyim yakinimda kimse yok ama eşim en büyük destekcim hayattaki sansim diyebilirim
(10,042 puan) tarafından
Aynen sansliyim canim eltim ablam esimin yengesi falan herkes saolsun. Benimde esim cok buyuk yardim ediyo yemek yapar cocuklarla ilgilenir falan ama yurtdisi calisiyo iste 5 6 ay olmuyor

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 42 göst.
2 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Defneay789 (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 236 göst.
11 Nisan 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde &Gamzelimin.Annesi& (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 105 göst.
25 Kasım 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Sadevatandas (2,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 359 göst.
28 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Citipiti (2,504 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...