+1 oy
101 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,075 puan) tarafından
Ayagimdaki nasirlar iyice ilerledi artk yürumeme bile engel olmaya basladı nasır bandı aldm etkili olur mu ya kullanan var mi 

7 Cevaplar

+1 oy
(13,824 puan) tarafından
Kullandin aliyor ama yine cikti benim
(1,075 puan) tarafından
Ya benim iki bas parmaginda vardı alttada cıktı yani gittikce yayıliyor sanrm geciriyor sonra yine mi tekrarliyor o zaman
(13,824 puan) tarafından
Benim altinda ve kenarinda var bant kullandim yone cikti
-Reklam-
0 oy
(253 puan) tarafından
bildiğim çok iyi ticaretle uğraşan güvenilir bi hanım var. isterseniz numara verebilirim nasır ile alakalı ürünleri çok etkili
0 oy
(263 puan) tarafından
Valla canım bende aygimin altında var kız öldüm valla yürürken çok rahatsız ediyor batıyor taş varmış gibi nasır bandı iyi gelirse banada yaz canım 
(1,075 puan) tarafından
Valla deneyecgm bakalim ins iyi gelir domatesi duydum bir de onu da denemek de fayda var aslında sende dene bi istersen
(263 puan) tarafından
Anca bayramdan sonra denerim inşallah canım
0 oy
tarafından
Hiç bir faydasını görmedim ben 
0 oy
(471 puan) tarafından
Canim valla ben bir krem kullandim iki defa surdum sadece hamile oldugum icin zarar verir düşüncesiyle bir kac hafta ikicinde kemdiliginden gecti ama kremi gecirdi gendinin mi gidecegi vardi bilmiyorum 
(1,075 puan) tarafından
Kendiliginden gectiyse ilerlememistir o zamn canm ya benimkiler bayaga sertlesti ilerledi kendiliginden gecmeyi bırak cogaldi bir de
(471 puan) tarafından
Bende de oyle canim kucucuktu buyuduler çok zorladilar beni sonra bir baktim sonmeye basladilar
0 oy
tarafından
Canım nasır bandı pek fayda etmiyor. Ayaklarını sıcak su da 15 20 dkk beklet beklettikten sonra duoderm var eczane de ondan sür biraz da sürülü beklet düzenli kullanım da zamanla geçiyor. Bu yüzden doktora gitmiştim onu verdi annem de kullandı onda da geçti. 5 sene geçti şükür hiç bir şey yok daha 
(1,075 puan) tarafından
Hadi ya cok sertmiydi peki nasir doktora mi gidip almaliym kremi canm
tarafından
Yok direk eczaneden alınıyor canım kayınvalidem de aldı kullandı. Aynen sertti ilk devlet hastanesine gittim yakmak lazım dediler yaktırdım bir işe yaramadı sonra özel hastaneye gittim orada bunu verdiler 2 haftaya geçti her akşam düzenli kullanıyordum. Şimdi elimde baş parmağımda var oraya uygulucam
(1,075 puan) tarafından
Bende bi arastirayim onu bakaym sagol canm
0 oy
(2,707 puan) tarafından
Benim nasirim vardı naptim gitmedi bu nasir bantlarindan aldım  2 gün  yapıştırıp  beklettim sonra çıkarınca  iyice oydum icini siyah damarlari vardi onlari cimbizla cekip yok ettim bidaha çıkmadı ☺️
(1,075 puan) tarafından
Bildigin cerrrahi müdahele etmissin sen canm vallaha iyi cesaret;)
(2,707 puan) tarafından
Vallahi hic acimiyo dene bence

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 121 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 155 göst.
14 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgi344 (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 30 göst.
25 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minigim49 (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
13 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu

379,334 soru

11,354,561 cevap

34,829 kullanıcı

...