0 oy
393 göst.
Diğer kategorisinde (712 puan) tarafından

Ben şahsen çok üşüyen biri olarak bayılırım giymeye. Ne havlu çorap ne panduf bilmem ne. Hakiki örgü patik candır ayaklarım sıcacık olur :D sağolsun kayınvalidem okdr çok patik yaptırmış ki ömür boyu hepsini giysem eskitemem heralde. Siz nasilsisniz üşüyen mi yoksa sürekli sicaklayan mi:)

24 Cevaplar

+1 oy
(10,025 puan) tarafından
Ayy dogumdan sonra hep yaniyorum ciplak ayak geziyorum degil patik
(712 puan) tarafından
Aa gerçek mi hiç öyle bi his yaşamadım  :D ayaklar nasıl yanar
(10,025 puan) tarafından
Ayy valla sade ayak degil komple yaniyorum don atlet gexiyorum :D
tarafından
Evet ya doğurdum doguralı çoraba bile tahammülüm yok neden ki kalın bişi giyince boguluyorum resmen bende çok severdim patik ama artık dayanamıyorum 5dk sonra atıyorum ayağımdan
(712 puan) tarafından
Anaa ne güzel bende sevmem kalın giymeyi aslında kat kat daralıyorum ama üşüyorumda, mecbur  :D
-Reklam-
0 oy
(3,331 puan) tarafından

Normalde ayaklarım çok üşürdü yaz kış çorapsız duramazdım ikinci doğumdan sonra çorap giysem ayaklar yanıyor gitmesem üşüyor bende ev terliği giyiyorum :D

(712 puan) tarafından
Hadi ya, bende 2.yi doğursam ısınır mi ayaklarım   :D
(3,331 puan) tarafından
Bilemiyorum canım ☺️
0 oy
(234 puan) tarafından
Patik ayagimi çok yakar ama böyle kalın çoraplar ve ev babet ve ev botu çok severim
(712 puan) tarafından
Bende hiçbiri fayda etmediği için anca yün patik patlıyor beni  :D
0 oy
(6,165 puan) tarafından
Ayy bende öyleyim çeşit çeşit patiğim vardır:)) pijamanin altına bile giyerim mükemmel sıcak tutuyo soğuğa hiç gelemem:)))
(712 puan) tarafından
Kesinlikle ayağım sıcak olunca gerisi önemli değil ayağım sıcak olunca kendimde çabuk ısınırım:))
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Ayaklarim buz gibidir, cok usurum. Panduf giyiyorum bot seklinde olanlardan. Bileklerimde kapali olacak ki anca ısınıyorum :D
(712 puan) tarafından
Ahaha Aynn öyle  benimde onlardan vardı giye giye altı aşındı attım bu kış artık :D
(4,220 puan) tarafından
Ayy ben surekli alirim onlarsiz yapamam ,ayagim bilegim isinmadan isinamiyorum :D
(712 puan) tarafından
Bende böyle bileğini iyice sarsın istiyorum çoğu sanki böyle ayağımdan çıkacak gibi oluyor. En son bi bime gelmişti onları beğenip almıştım
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Evet benimde var birsürü  giyerim kışın;) sıcacık tutuyor 
(712 puan) tarafından
Aynn hele adetliyken karnım ağrımasın diye sürekli ayağımda olur :))
(2,297 puan) tarafından
Bende oyleyim valah.adetliykn ayaklarim üşür hepp patik sicacik tutar
0 oy
(3,479 puan) tarafından
Giyerim asla isinmaz bemim ayaklarim patiklerimi de kendim örerim tunus işi renk renk
(712 puan) tarafından
Ay ne güzel benim öyle bi maharetim yok olanları giyiyorum :)) bilsem bende kendi zevkime göre renk renk yaparim
0 oy
(398 puan) tarafından

Annem bı sandık yapmıştı hele çıkarıp giyerim kızıma bile örmüş küçük küçük onada giydirirm sıcacık tutar doğumdan sonra da çok iyi oluyor kışın zaten hiç çıkmaz ayağımdan :kissing:

0 oy
(398 puan) tarafından

Annem bı sandık yapmıştı hele çıkarıp giyerim kızıma bile örmüş küçük küçük onada giydirirm sıcacık tutar doğumdan sonra da çok iyi oluyor kışın zaten hiç çıkmaz ayağımdan :kissing:

(712 puan) tarafından
Al benden de okdr, patik❤
(398 puan) tarafından
Şimdi annem tuturmus sana öğretim kndin yap diye bakakim 3 bebikla nasıl öğreneceksemm:)))
(712 puan) tarafından
Oo kolay gelsin. Ama güzeldir öğren bence ilerde o 3 bebe de büyür gider sende kendine meşgale bulursun:)) allah bağışlasın
(398 puan) tarafından
Evet bide onlara da çeyiz lazım mecbur öğrenmem gerek:)) cümlemizinkini insaAllah
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Giyerim.halen giyiyorum. Geçen bir.iki gün giymedim üşüttüm hemen. Pandufla  falan ısınamıyorum :) ben.cok.usuyen biriyimdir
(712 puan) tarafından
Ayn öyle. Normal çorapla yere bassam hemen karnım kasıklarim ağrır
0 oy
(2,837 puan) tarafından
Benim bir çanta dolusu var giyerim de ama  yanıyor benim ayaklarım çok hararet yapıyor 
(712 puan) tarafından
Ne yanması anca ısınıyorum üstüne birde terlikle dolaşırım evde tek patik yine yetmez :D
0 oy
(12,490 puan) tarafından

Değil patik çorabı zor giyiyorum :D

(712 puan) tarafından
Oh Oh ne güzel işte. Nazar değmesin sıcak gezenlere çok imrenirim :))
0 oy
tarafından
Çok severim ya 20 çiftin var renk renk :)
(712 puan) tarafından
Aynn eskiden pek sevmezdim evlenince kayınvalidem pek çok yapmış. Benimde ayaklar baktim ısınmıyor giyeyim şunlardan dedim ve mucizeyle tanıştım   :D
tarafından
Hahaha bu da ne böyle :D
0 oy
(216 puan) tarafından

Şuan ayagımda :P

(712 puan) tarafından
Benimdee sıcacık  :))
0 oy
(5,955 puan) tarafından
Aksinede asla giyemem babanneme gidince verir ayagima kırılmasın giyerim  Allahım gidene kadar aygim buzun içinde asla ısınmaz terliyo ayagim sevmiyorum terliğim ayagimda olmazsa olmazim 
(712 puan) tarafından
Ay bende terlikciyim ama kışın yetmiyor patik giyerim ama yinede terliğomide giyerim üstüne  :D
(5,955 puan) tarafından
Hayatta corap da socet olucak bilekte giyemem darlaniyorum cogunluk corapta olmaz terligim yetiyo:)))
(712 puan) tarafından
Oh Oh maşallah nazar değmesin sıcak olanlara imrenirim hep kardeşim de öyle yaz kış kız ayaklarını soğutmak için yerlere basıyor  :D
0 oy
tarafından
Benim annem patikçi. Örüp satıyor. Bana da çok örmüştü kayınvalidem de verdi bir sürü ama hiç kullanmadım. Sevmiyorum gitceğim yere götürüyorum öyle gençlere veriyorum çeyizine koysunlar diye. Ayaklarım yaz kış soğuktur hadi yaz ayların da çorap yetiyor ama kış aylarında ısıtmak çok zor. 2 kalın çorap üzerine panduf giyiyorum. Ayaklarım soğuk oldu mu bütün her yerim soğuk oluyor o yüzden kış aylarını sevemiyorum 
(712 puan) tarafından
Bende öyleyim ayaklarım soğuk oldumu kendim ısınamam. Bende evlenmeden önce sevmezdim hep panduf şu bu giyerdim ama bi kere patik denedim yün gibisi yok ❤biyere giderken bende götürmem evde giyerim genellikle
0 oy
tarafından
Ay hiç giyemem. Patik çorap tercihim hatta bazen çorap bile giymem uzun çorapda hiç sevmem 
(712 puan) tarafından
Enee maşallah ne güzel. Ben sürekli üşürüm gına geldi  ://
tarafından
Kan değerlerini ölctur
0 oy
(14,027 puan) tarafından
Ne patik ne ev ayakkabısı ne panduf hepsini denedim giyerim ama ayaklarım hep buz gibidir 
(712 puan) tarafından
Tüh hay allah bende kalın çorap üstüne patik giyerim artık dolaşırken evde terlik ayağımda olur yinede aman aman sicakladim demem anca ılır
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Ben çok sıcağı sevmem genelde çorapsız gezerim ama oğlum da benden görüp çıkarıyor diye kısa çorap giyerim genelde mecburiyettenzaten terlikle geziyorum sicak tutuyor :D
(712 puan) tarafından
Ah annelik işte napcan gerekirse sıcak ayağa çorap bile giyer  :D
0 oy
(12,960 puan) tarafından
Annemin ceyizime koyduğu el işi ürünlerden en sevdiğim ben giyiyorum ayak yalın yere basamam zaten özellikle adet dönemlerimde kurtarıcım benim 
(712 puan) tarafından
Evt kesinlikle bende adetliyken muhakkak giyerim sıcak tutuyor

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 468 göst.
0 oy
19 cevap 548 göst.
17 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
18 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yss123! (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 160 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bakiderya (1,199 puan) tarafından soruldu

379,284 soru

11,352,930 cevap

34,824 kullanıcı

...