0 oy
127 göst.
Aile kategorisinde (243 puan) tarafından
Kizlar onceki 2 postumu okuyanlar bilir. Annem kayinvalidem bizde. 2 bebegmde suan uyumuyr kizimla esim oglunla bn ugrasyrm ve annem gtti uyumaya. Yardm boylemi oluyor? Allah askina bnmi cok sey istyrm ya desinki ver bn uyutmaya cisayim siz dinlenin

4 Cevaplar

+1 oy
(531 puan) tarafından
Çocuklarımızı birileri bakar diye hayata getirmemeliyiz herkes kendi çocuğuna kendi bakmalı herkesin kendine göre bir problemi var ve sen genç olduğun halde dayanamadığını söylüyorsun annen kaynanan nasıl dayanabilir. Önceki postlariniza da baktım da siz lohusaligi çok ağır geçiriyorsunuz en iyisi siz bir psikologtan destek alın yoksa daha da ilerleyen zamanda çok zorlu süreçler geçirirsiniz gençliğinize yazık etmeyin ertelemeyin
-Reklam-
0 oy
(243 puan) tarafından
Haksz miyimm
(256 puan) tarafından
Çok haksizsin cnm saat iki kim bilir kadın oruçta tutuyor tabiki uyuyacak yani senin akıl etmen lazım anne git uyu diye
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Diğer postta da söylediler şu an normal düşünmüyorsun destek alman lazım muhtemelen depresyon ve her şey gözüne batıyor devamı gelmeden toparlanman lazım 
0 oy
(256 puan) tarafından
Sende ne istediğini bilmiyorsun cnm senin asıl destek bekledigin kişi heralde eşinde yardımcı olmuyor kime catacagini sasiriyorsun.al eşini konuş derdini anlat yardımcı olsun yani olmak zorunda.bnm de iki bebeğim var gurbetteyim üst üste doğum ve kaçarak evlendim İnanlı kimseden bir bardak su almadım yaşımda küçük cok şükür rabbim yardım ediyor eşimde yardım eder ama bn alıştım tek başıma hayatla mücadele etmekten.esime bile yok yapma derim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 298 göst.
21 Mayıs 2024 Aile kategorisinde iki bebek (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 64 göst.
9 Şubat 2024 Aile kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 148 göst.
4 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
8 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu

382,965 soru

11,463,653 cevap

35,057 kullanıcı

...