0 oy
76 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (612 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar, çocuğunda geniz eti şişmiş olan ve sonrasında ilaçsız duzelen var mı ? 

4 Cevaplar

0 oy
(257 puan) tarafından
Bnm çocuğum 6 aylık geniz eti var baya horluyor daha tedavi olmadık bayramdan sonra doktora giturecem
(612 puan) tarafından
Doktor mu söyledi geniz eti olduğunu
(257 puan) tarafından
Yok millet :) doktor bişey yok solunum yolu dar olur genelde dedi 6 aydan sonra gel dedi
(612 puan) tarafından
Haa pardon, o doktorlar koydu teshsii demek:)) inşallah hicbiseyi yoktur, güzel haberle alırsın
-Reklam-
0 oy
(413 puan) tarafından
Benim k8zimda da var 7yasinda alınması gerekiyor ama biz ilaçlarla  tedavi olsun istedik geçecek gibi değil aldıracak galiba ya kızım yatamıyorum geceleri
(4,231 puan) tarafından
Canım bir şey soracağım, burnundan mi nefes alıyor kızın ağzından mi?
(612 puan) tarafından
İnşallah ise yarar ilaçlar. Yani aldırmak bişey değil basit bir islemmis ama uzun vadede etkisi ne olacak o kafami karıştırıyor
(413 puan) tarafından
Burundan qliyo ama bademcikleri sistigi zaman ne ağızdan ne burunda aliyo
(413 puan) tarafından
Aynen yık ya ilaç ise yaramıyor kullandık kaç tane Dr götürdük hepsi alınması gerekiyor dedi
0 oy
tarafından
Çocuğun kaç yaşında canım.

Ben çok ilaç kullandım sürekli de hasta olurdum. 11 yaşındaydim ameliyat oldum rahatladım valla
(612 puan) tarafından
Peki sonrasında bir sıkıntı yaşadınız mı? Daha sık hasta olmak gibi ya da başka bir şey
tarafından
Hayır aksine ameliyattan sonra her şey daha iyi oldu.
0 oy
(435 puan) tarafından
Canım benim oğlum 2 buçuk yaşında geniz ameliyatı oldu yuzde 92 buyumuştu malesef ilaç tedavisine cvp vermedi surekli hastaydı gece uykusu yoktu terlerdi kısa mesafeye bile yuruyemezdi yorulur nefesi kesilirdi ameliyattan sonra butun şikayetler bitti çok şukur
(435 puan) tarafından
Burnu surekli tıkalıydı ama benimde oğlumunda burnu akmaz genize akar o dahada kotu yapıyordu bide gece horlamasıda vardı agzı açık uyurdu agzı akardı
(612 puan) tarafından
Biz gittik doktora, geniz eti şişmiş sinuzitleri akıyor dedi. Hemen ameliyat demeyelim yaşı daha küçük, su ilaçları kullanın iki hafta sonra bakalım dedi. Ben de geniz eti olan çocuklar çok çabuk hasta olurmuş bizim öyle bir durumumuz yoktu, bir anda başladı dedim. Ben ilaçların ise yarayacağını düşünüyorum dedi. Yani söylediğin şikayetlerin nerdeyse hiçbiri yok sadece nefes alırken burnunu pek kullanmıyor. Uyurken çoğu zaman burnundan nefes alıyor, bilemedim ya
(435 puan) tarafından
Kaç yaşında çocugunuz benim oğlan 1 yıl ilaç tedavisi gorduk yaşı kuçuktu diye mudahale edilemiyordu en son 2 buçuk yaşına gelince geniz eti tamamen burnunu kapattı yaşı kuçuktu ama mecburen ameliyat olduk allahtan iyi bi doktora denk gelmiştik çabucak toparlandı ameliyattan sonra ama tabi sizinki ilaca cevap vermiyecek diye bişi yok hepai aynı olmuyor
(612 puan) tarafından
Üç yaşına girecek Mayıs sonu, bakalım inşallah küçülür de sorun kalmaz
(435 puan) tarafından
İnşaallah ameliyata gerek kalmaz rabbim şifa versin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 62 göst.
20 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde YSK (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 262 göst.
1 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Selimin annesi (9,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
1 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
25 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minik yavrum (85 puan) tarafından soruldu

381,504 soru

11,421,914 cevap

34,979 kullanıcı

...