0 oy
498 göst.
Diğer kategorisinde (208 puan) tarafından
Babama eyt vurdu hayırlısıyla ilk emekli maaşı yatınca eşine ve ablamla bana bölecek d0n eşim kaynanama dedi böyle böyle babası para verecek diye kaynanam hemen üstüne de biz ekleriz derin dondurucunuzu alırız desi( keselerimiz bir) bende vermek istemiyorum o yüzden dedim bakiyim babam vereck mi bu ay çok sıkışıklarmış falan dedim. Verse de demeyecem dolap alınınca verdi diyecem. Altın almak istiyorum o paraya dondurucu yu alsınlar kendileri i. Siz olsanız verir miydiniz kızlar

19 Cevaplar

+3 oy
(720 puan) tarafından
Bence hiç söylemeden git kendine hatıra birşey al bileklik kolye olur altın sonra babam para vermkten vazgeçti hatıra bunu yapmis bozdurmak yok dedi de en güzeli 
(208 puan) tarafından
Oldukça mantıklı :))
-Reklam-
+1 oy
(39 puan) tarafından
Bence ters psikoloji uygula :)) derin dondurucu alırız üzerinize tamamlarız dediğinde benim ailemde üzerini tamamlayıp bana altın alacaklar birikim yapmak için öyle düşündük biz planımız o şekilde tarzi konuş kendin al altın koy kenara emin ol senin ailenin fikri ona yanlış gelecek niye karışıyorlar diye :)
(208 puan) tarafından
Hahaha çok mantıklı
0 oy
(8,046 puan) tarafından
Aynı evdemisiniz ayrimisiniz

O değilde Kaynananin yuzsuzluge bak beaaaa
(208 puan) tarafından
Ayrı evde
Büyük eltimle kalıyor o
Sorma valla hemen yer yaptı aklına da geliyor
(7,480 puan) tarafından
Esmos son postuma baksana
0 oy
(334 puan) tarafından
Dondurucu alma görevi kimin oluyor, aslında kocanın değil mi? Keselerimiz bir olayını da anlamadım en sevmediğim şeydir, kocanla kaynananın kesesi mi bir, her ailenin kesesi ayrı olur ne o ya 
(86 puan) tarafından
Aynen canm bizde de kaynm ve kayınvaldem öyle ne saçma ben asla karıştırmam evime giren paradan ne haberleri olur ne de onlararinkine girenden benm haberm olur.
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Vermem. Bana ne onların dolabından. Kendileri alsınlar. Sonuçta sana veriilen bir para o. İyi demişsin. Eşine de söyle çenesini tutsun senin hakkın olan şeylerde. Hiç sevmem birlik şeyleri. 
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Kocanın sana harçlık verdiği para bile tamamen senin oluyor eşine karışmak düşmüyor ki babanın verdiğine eşinden önce kaynananın çöküşe bak kadındaki rahatlığa ayar oldum ha. Eşine bile söyleme hemen anasına yetiştirmiş tövbe ya. 
0 oy
tarafından
Vermezdim alsınlar babamın verdiğini kendime harcarim yada biriktirmek istiyorum belki ne diye paramı veripte sonra onlara muhtaç kalayım gene 
0 oy
(15,327 puan) tarafından
Valla açık açık soyle babamın emeklilik parası ya hani bu kendime harcamak istiyorum diye hatta altın bozulmayacak sana kalacak şeyler al 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
İstemiyosan alma parayi aldigin gibi git al ne istiyosan kimsenin dedigini yapmak zorunda degilsin
0 oy
tarafından
E bozsaydin ya onu bana ev ihtiyaclarini almam icin degil keyfime harcamam icin veriyor diye ne ediyorsa altin kolye bileklik artik neye yeterse yap kaldir kesinlikle verme kese bir ne oluyo ayni evde mi yasiyorsunuz
0 oy
(359 puan) tarafından

Vermezdim senin yaptığını yapardım ve yaptimda:D

0 oy
(86 puan) tarafından
Tepki vermen iyi olmuş açıkçası, kayinvaldeni geç eşin dahi karısamaz o paraya. En sevmediğim insan tipi benim eltimin babası vefat etti miras vs olayı oldu kız istememişmi bilmiyorum bana diyordu kendisi bilir söyledim işte alsaydın ilerde kendi geleceğin için lazm olurdu sana vs vs eltmn akrablari karışyorlar o mirasa vs  bana da diyor ki gaz veriyor sinem olsa hiç bir kimseyi karıştırmaz dedi bende evet aynen karistirmam benm akrabamı geç sen ve oğlun dâhi karısamaz dedim kapatrm ve çenesini sende öyle yap canm 
0 oy
(2,861 puan) tarafından
Ne münasebet ya. Karışmak istiyorsa o kadar çok alsın gelsin bir tane. 
0 oy
(1,596 puan) tarafından
Ne gözü açık kadın hemen fırsata çevirmeye kalmış o değil de madem beraber oturmuyorsunuz , içinde senin babanın verdiği para ile niye dolap alınıyor, baban onun icin mi veriyor sanki parayı sana
(208 puan) tarafından
3 ev keselerimiz bir kaynanam eltimde kalıyor onu öncesinde duydıysa vereceğini planlanmıştır kafasında anlık olduğunu düşünmüyorum
(1,596 puan) tarafından
Madem keseniz bir kocanın kesesine bir, babanın verdiği paradan ona ne?
0 oy
(5,078 puan) tarafından
Ben vermezdim hatta babamın verdiği parayida saklardim kaynanan ne kadar açgözlüymus ayıp yani
(208 puan) tarafından
Hemde çokkk uyanıktır
0 oy
tarafından
Ben olsam açık açık orda derdim vermem kendime altin alacam diye
0 oy
tarafından
Asla vermem altın yap vermem de
0 oy
tarafından
Ayy ne alaka ne alaka senin babanın verdiği para ya bır olabılır keseleriniz ama senin babanın kesesi onlarla bir degıl niye demedın ki benım ailemin bana verdiğini ben kocama bıle vermiyorum kaldı ki kaynanam mı isteyecek
0 oy
(3,092 puan) tarafından
Ben almak istemiyorum kendime kullanmak istiyorum de 

Böyle suratına baka baka 

O benim param de 

O ne öyle

Yırtık dön dan çıkar gibi
(208 puan) tarafından
Sorma valla hemen kafasında kurgulanmış

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 929 göst.