0 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün ilk defa kendi başıma banyo yaptırdım ilk defada banyo da yaptırdim 21 aylık önceden kuvvetinde yaptırıyordum artık büyüdü sığmıyor neyse banyodan korkuyor çığlık çığlığa ağlıyor banyoya girince ,gören boğazını sıkıyorum sanır bayılacak falan diye korkuyorum öyle kötu ağlıyor nasıl alistiracagim banyoya bebeğimi hayır o öyle ağlayınca arkasından çok pişmanlık duyuyorum ama milletin  cocuklari tertemiz gezerken bizimkj kirli kirli de gezincede vicdan  yapıyorum nasıl olacak kızlar sizler  bebeğinizi nasıl banyoya alistirdiniz bizimkisi çığlık çığlığa girmiyor banyoya 

45 Cevaplar

+2 oy
(3,552 puan) tarafından
Benim ki banyo yapmayı çok seviyo çıkarmasam hiç çıkmaz 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşim suyla oynamayı öğretti ufak ufak suya batırdı kızımı oyuncak plastık bardak fln verdik eline suyla oynayarak alıştı 
0 oy
tarafından
Ay valla cok zor alışır cnm eline oyuncak falan ver bi sekilde dikkatini dagit 
0 oy
(7,984 puan) tarafından

Ben doğduğundan beri yanlız yıkıyorum ilkte öyleydi ama şimdi çok seviyo banyoyu banyoda oynuyor felan kuvvetinin içine su dolduruyorum ben onunla oynuyor 20 aylık. Sonra taburenin üstüne oturtup ilifliyorum alıştı artık :D

0 oy
(9,247 puan) tarafından
İlk altı ay küvette sonrası legende dusa kabinde ayaklandıfında legendende cıktı.
0 oy
(2,154 puan) tarafından
Korkan bebek biraz zor alişiyor Malesef. Kızımı 4 aylıktan beri kendim yikiyorum. Sükür sıkıntı etmedi hiç. Biz banyodan çikarken kopuyor kiyamet. Oyuncaklarla falan denedin mi en sevdiği oyuncak ile girseniz 
0 oy
(612 puan) tarafından
Benim kızım da öyleydi, başını asla yikatmazdi. Küçük havuz koyduk banyoya içini dolduruyorum, kurbağa falan koyuyoruz. O onlarla oynarken yıkıyorum bir şekilde 
0 oy
(3,753 puan) tarafından
Banyoya çok geç alistirmissin o yüzden ağlıyor

Oyuncak falan köy içine ve sende gir öyle öyle alışır 
0 oy
(6,717 puan) tarafından
Benimki de öyle ter kan içinde kalıyorum.  Sesini duyan işkence ediyoruz sanır. Haftada 1 yıkamaya karar verdim hiç uğraşamam. Zaten daha ayaklanmadi kirlenmiyor.
0 oy
(7,339 puan) tarafından
Banyo oyuncakları var balıklar filan onlardan al eline bardak kova ver oynasın alışır öyle benimkini bıraksam banyodan çıkmayacak 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Duş basligindan korkuyorlar genelde eger öyleyse onu kullanma musluk yüksekse muslugun altinda durula ben oyle yapiyorum 6 ayliktan beri daha kolay oluyor tabi benim belim cok ağiriyor orasi ayri
0 oy
(7,981 puan) tarafından
Büyük kızımda sobalı evdeydik 1 yaşından sonra banyoda yıkamaya başladım küçük kızımı ve oğlumu 4 5 aydan sonra yıkamaya başladım belki sen geç başladığın için korkuyordur şarkılar söyleyerek gülerek sevdirebilirsin
0 oy
(496 puan) tarafından
Eski legenler var ya mavi leğen onda yıkadim yoksa her banyada çok kötü düşüyordu . İçine oyuncak koyuyorum . Balık ördek küçük top . O suyla oynuyor bende yıkıyorum . 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bizimki hiç ağlamadı İlk günden beri banyoyu seviyor biz gibi bende eşimde severmiş di ama bende giriyorum kızımla duşa beraber banyo yapıyoruz köpük yapıyoruz falan oyun oynarız beraber şarkı söylüyoruz vs öyle seviyor ama aman hızlı yikiyayim desem kesin yırtar ortalığı benimki fiskiye sevmiyor kafasına tutunca bizde ele geçen lif gibi bisi ördük hayvanlı onu geçirip öyle tutuyorum ağlamıyor öyle olunca hatta suyun sesini duymadın kapı açık olmasın anında dalıp soğuk suyu açar yıkanır;)
0 oy
(2,363 puan) tarafından
Böyle eğlenceli hale getir suya oturt baloncuk filan yap elinle biz oğlumla hep öyle oynuyoruz.
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Ayy benimkide 20 aylik sudan çıkaramıyorum istiyo suda kalayim öylece cikarken kiyamet kopartıyo artik kapi caldi aaa kim bakalim hadi diyorum oyle onuda yemiyo artik:)))

Sevmeyen sevmiyo ust komsumun oglu hep agliyo diyo yuzune kafadina su istemiyo neler denedik olmuyor zamana birakdik diyo
0 oy
(3,750 puan) tarafından
11 aylıkken başladık duşa kabinde 17 aylık hiç bir problem yaşamadım şükür hiç ağlamaz küçük bir kovaya şampuanla köpük yap gel oynayalım bak köpük kupuk arabalarını yıkayalım falan de ben göbeği düştüğü günden beri hasta dahi olsa hergun yıkarım 
0 oy
(6,440 puan) tarafından
Sık yıkayarak alıştır canım bi kaç gün üst üste oyuncakla sok alışsın 
0 oy
(12,957 puan) tarafından
4 mi 5 mi ayliktı beraber duş alıyoruz kızım la 11 aylık çok seviyor
0 oy
(413 puan) tarafından
Hemen yikayimda çıkarayım yapna bir oyna banyoda bira oyala güldür eglecee yap yani öyle öyle alisir ben öyle yaptim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 193 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Serap Irkat (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 330 göst.
30 Kasım 2019 Diğer kategorisinde ❤️Balım❤️ (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 901 göst.
14 Ağustos 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 241 göst.