0 oy
59 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (569 puan) tarafından
Kizlar idrarda kan gelmiş hiç fark etmedim ilk defa baisna geliyor afedersiniz büyük avdestimde dün farklı renkliydi açık karın boslugundada batma oldu ondan sonra çamaşırında hafif kan vardı neden olur

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimde öyleydi kum dediler 
(569 puan) tarafından
Hadi ya mide yanmaniz da oldumu
tarafından
Hayır
-Reklam-
0 oy
(63 puan) tarafından
Ürolojiye bi gidin isterseniz bu söylediklerinizi yaşıyorum kum döküyormuşum bol bol su için
(569 puan) tarafından
Oruçu açıp icicem bakalım insAllah kötü birşey değildir kocam burda değil gidemiyorum oyuzden yarın gidicem insAllah
(569 puan) tarafından
Mide yanmanizda varmi
(63 puan) tarafından
Mide yanması oluyor ama şu an hamileyim o yüzden olabilir ben idrar renginde değişiklik gördüm kanlı gibi yanma falanda oluyordu hastaneye gittim kadın doğum idrar testi isteyip ürolojiye gönderdi oradada ultrasonla böbreklere baktılar kum döküyosun dediler bol bol su içmemi söylediler 3 litreden fazla su içiyorum ağrılarımda azaldı
(569 puan) tarafından
Bende gidicem hastaneye yarın eşim gelince insAllah çok geçmiş olsun ben hamile değilim ama üzüntüden oldu galiba bende

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 52 göst.
26 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevda01 (832 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 136 göst.
26 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevda01 (832 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.
1 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Htcasel (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
31 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Akss (624 puan) tarafından soruldu

380,181 soru

11,381,605 cevap

34,875 kullanıcı

...