0 oy
417 göst.
Aile kategorisinde (1,763 puan) tarafından
Düne kadar evim olsun şu yum buyum olsun derdim vardı ama dünyanın nasıl bir yer olduğunu anladım hiçbir şeyde gözüm yok nedense kendimi çok zengin hissediyorum 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bundan 6 ay önce ev alacaktık ve bunu aşırı takmıştım kafaya artık almamız lazım diyordum fırsat bu fırsat vs işte kadın satacağım dedi altın düştü denklesmedi parayı ayarladık ev sahibi vazgeçti öyle böyle nasip olmadı arabayı degistirdik derken evden vazgeçtik ama eşime nasıl kızıyorum o sıra alamadık diye sonra deprem oldu işte iyiki alamadık demeye başladım şimdi araba evimiz oldu çünkü 3 gün onun içinde kaldık Allah nasip etmiyorsa vardır bir nedeni bunu çok iyi anladım 
(2,369 puan) tarafından
Bu yazıya kalbimi bıraktım
tarafından
❣️❣️❣️❣️
-Reklam-
0 oy
(119,153 puan) tarafından

benimde coktu hevesim delirmis gibi almak isterdim alirdim alirdim doymazdim artik dunys benim olsa umrum olmaz :'(

(1,763 puan) tarafından
Aynen benim modumdasin aslında yarın ölsem modu da var bende
0 oy
tarafından
Çok güzel bence..

İnsanoğlu doymaz derler doğru yani bir evi olan daha büyüklüğü olsun der araba ister oldu mu bu sefer daha iyi modelini ister. Bu böyle gider. Üç günlük dünya mal mülk kime kalmışta insanlar bunun için kavga eder olmuş. 

Ksrdesler arasında bile bı toprak parçası için yıllarca küs olanlar var değer mi 

Rabbim herkese hayırlı rızık versin. Çoğun çok derdi olur derler 
0 oy
(418 puan) tarafından

Başını koyacak bir evin varsa, her gün karnın doyuyorsa, evladın ya da eşin dostun ailen sağsa zaten dünyanın en zengin insanı sensin.. 

Ne ev eşyaları ne giyim ıvır zıvır hepsi boş Rabbim dünya malına tapmaktan korusun bizleri.. :)

0 oy
(4,651 puan) tarafından
Biseye ihtiyacı olmayan zenginmis öyle okumuştum Bi yerde . 
0 oy
(3,453 puan) tarafından
Benim de sukurler olsun her seyim var ama yoksul gibi hissediyorum hep bu psikolojiyle yasiyorum dogdugumdan beri de yokluk gormedim ama hep boyleyim iyi mi kotu mu bilmiyorum Allah kimseye yokluk vermesin
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bende öyleyim zenginiz zaten canım kalbimiz zengin sağlıklı olmamız en büyük zenginlik gerisinin bir önemi yok Dünya malı dünyada kaliyir 
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Bin şükür halimize. 6 şubat öncesi eşimin başının etini yedim ben başkasının eşyalarında evlerinde mi ömür geçiricem diye. Kiradayız eşyalı ev. Ama gel gör ki şimdi eşim gel kredi çekelim alalım diyor asla istemiyorum. Gel eşya bari alalım zamlanacak diyor bir gram içimde yok. Nefes aliyoruz çok şükür sağlığımız yerinde. Ogün belki canımızı, eşimizi dostumuzu kaybetmedik ama çok şey kaybettik bizde batıda olanlar olarak. Rabbim sağlık versin huzur versin. 
0 oy
tarafından
Sağlığım yerinde değilse dünya benim olsa neye yarar kızıma ben bakamadiktan sonra herşey dört dörtlük olsa neye yarar 
heey foto diyorum neden cvp vermiyon
tarafından
Buraya atamam internete düşüyor
baska yerden at 3 dk durdumu dusmuyo nete
0 oy
(6,919 puan) tarafından

Yarın eski moduna dönersin :D

0 oy
tarafından
Dünya malı dünya da kalır. Şükür durumumuz iyi ama hiç bir zaman elimizdekine güvenmedik. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 359 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Melike☺️ (1,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 245 göst.
9 Ağustos 2021 Aile kategorisinde El1997 (1,901 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 621 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 677 göst.