0 oy
903 göst.
Diğer kategorisinde (1,311 puan) tarafından
Kızlar kaynanam eltime harçlık verdi bana yok benim çocuğa verdi diye. Onun çocuğu olunca da ona da vermeyecekmiş.. sizce haksızlık değil mi çocuğun harçlığı başka ben başka değil mi yada geline verilecekse bende gelin değil miyim

36 Cevaplar

+27 oy
(5,953 puan) tarafından

Klasik ELTİSİN

Çocuğuna vermis  onunda olmadığı için icinden ona gecmis neden bukadar kıskançsınız cocuk takilmaz takildigina
(731 puan) tarafından
Vermek zorundayi gectm zaten vermiş bu dega eltiye haksızlık olacak
(981 puan) tarafından
Aynen hem kendine hem cocuga istiyo bu sefer eltiside bende onlarin toplami kadar isterim dese hakli olur esitlikse boyle esitlik olur.onunda gonlu kirilmasin demis eline harclik vermis.benim kaynanam vermedi bana beklentimde yok cok sukur kocamin eli ekmek tutuyo zor durumda olsak eminim verecegine bayram  bahane olur verirdi
(1,043 puan) tarafından
Ne kadar vermiş cok merak ettim
(119,255 puan) tarafından
ozleemmm +++++
(2,223 puan) tarafından
Kesinlikle+56677888
-Reklam-
+2 oy
(2,871 puan) tarafından
Offf bu ne ya 

Yok kimin çocuğu kaç para harçlık aldı

Bana harçlık vermedi 

Eltime verdi 

Onun çocuğu yok demiş

Olsa vermem demiş

Bazen saçma sapan şeyleri post diye 

Açarken burda dalga konusu oluyorsunuz yapmayın 
+1 oy
(1,003 puan) tarafından
Çocuk muyuz ne harçlığı 
+1 oy
(12,962 puan) tarafından
Değil. Koca koca insanların oturup birinden harçlık beklemesi çok komik 
0 oy
(915 puan) tarafından
Çocuk musunuz bu yaşta bayram harçlığı peşine mi düştünüz ne güzel işte torununu sevindirmiş kadın
(1,311 puan) tarafından
İyide verilmiyosa ikimize de verilmeseydi
(6,211 puan) tarafından
Eee tamam da senin de çocuğuna verilmiş çocuğun ergenlik çağında mı ki parayı yesin yaşı küçükse yine sana kalıyor o para yani bu Nasıl bir düşünce kiz
(6,220 puan) tarafından
Dimi ikooo zaten bebeğe verilen para anaya veriliyor binevi
(6,211 puan) tarafından
Aynen öyle gülüm:) ha bebenin ha senin ne fark eder
0 oy
(7,246 puan) tarafından
Amaan bunu mu dert ettin kız tövbe ya 
0 oy
(6,957 puan) tarafından
Kız aman sende beklenti içine girme bacım girme girersen mutsuz olursun ananadan babandan bile bişey bekleme elin boş kalır üzülürsün böyle hem niye kıyaslama yapiyosun ki bi ayrımcılık yapılıyosa vebali günahı onların boynuna onlar utansinlar ben 2 yıllık gelinim evlendigimden beri bana hiç harçlık vermezler nisanliyken her geldiklerinde verirlerdi kaç bayram geçti mesela 2 bayramdır çocuğa veriyorlardı bu bayram banada verdiler hiç beklemiyodum aslında vermeseler ne sarılırım ne küserim kaynım nişanlı mesela geçen bayram ona verdiler bana vermediler bekledim mi yoo hatta bende eltime verdim nolcak canı sağolsun 
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Bence düşüncen yanlış zaten çocuğa gidecek para sana geliyor aynı hesap 
(1,311 puan) tarafından
Yoo benim eşim aldı çocuğun paraları
(2,667 puan) tarafından
Ayy kız bence eşin iki çocuk ile ugrasiyor :) büyüğü senn
0 oy
(418 puan) tarafından

Eltim yok tek gelinim 4 yıllık şu zamana kadar veren olmadı valla veriliyormuymuş ki bugün hep oğlum topladı :D

0 oy
(3,950 puan) tarafından

Bence gayet normal bişey

Bence yanlis düşünüyorsun o zaman sen eltinin 2 çocuğu oldugunda ona 2 harçlık verildiğinde de kıskanırsın 
Böyle seylere kafayi takmayin hayat kısa bosverrrr:)
0 oy
(731 puan) tarafından
Ciddimisin sen, bunkadar fesat, haset olmak zorunda değilsiniz. Ee bizde de öyle babam oğluma veriyor bana vermez, kız kardeşime veriyor çocuğu yok diye kiskanayim mi. Eltimde olsa aynı şekilde davranırdm yani 
(1,311 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ya için dışım hasetlik fesatlık dolmuş napcam bilmiyom oturup ağlayım bari
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Kız benim babam kızım doğduğundan beri bana para vermez ki. Ha kızıma ha bana yani ikiside bana geliyor ikiside benim sonucda. Kızıma gelenide ona harcıyorum. Bana gelenide kızıma harciyom aynı yol sonucda 
0 oy
(398 puan) tarafından

Biraz da bn kıskanç olaydımmmmm olaydınmmmm nolurduuuuuuuuu herşeye gülüp geçen bna değişik tuhaf geliyor böyle seyler:P

0 oy
tarafından
Çok mu önemli Allah aşkına para vermiş vermemiş :/
0 oy
(214 puan) tarafından
Birincisi Geline Harçlık Verilmez Verirse Kocan Verir Kayınvaliden kayinpederin Vermek Zorunda Değil Sonuçta Çocuğuna Verilen parayı da sen almiyormusun Alıyorsun Çocuk kendisi harcayamayacagina Göre Bu kadar kıskanç Olmayın Bence Ya Kimse kimseye eşit davranmak zorunda değil Kimse kimseye aynı şeyleri yapmak aynı şeyleri verip almak zorunda değil
0 oy
(704 puan) tarafından
Ne kadar verdiki
0 oy
(645 puan) tarafından
Vermek zorunda değil ki çocuğuna vermiş sonuc olarak sana vermiş oluyor neden takilynki
0 oy
(6,220 puan) tarafından
Sanki çocuğa verilen cocugami veriliyor sana veriliyor
(1,311 puan) tarafından
Yoo benim eşim alıyor cocugunkileri ben boşa harcarim diye
(6,220 puan) tarafından
Ben bugün oğluma verileni saymadım sayamadim bile yani ama oğlum uyurken verilenlerde ben oğlumun yanidna yokken verilenlerde hepsi bana niyetle veriliyor yoksa oğluma 500 lira veren sonuçta oğlum niyetine vermiyor bebek ne anlar
0 oy
(2,411 puan) tarafından
Ay ben cocuk muyum kaynanam bana harclik versin. Cocuguna vermesi guzel bence eltininde yok diye ona vermis ayrim yapmamak icin, kimseye hak gecirmemis bence abartiyosun.
0 oy
(119,255 puan) tarafından
evli cocuklu kadinsin yani nasi haksizlik verse bile alman ne kadar mantikli  cocuk gibi kaynansdan bayram harcligi almak

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 1,135 göst.
0 oy
3 cevap 300 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 888 göst.
23 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 164 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,285 puan) tarafından soruldu

379,367 soru

11,356,029 cevap

34,832 kullanıcı

...