0 oy
938 göst.
Diğer kategorisinde (2,727 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Dünden eşimin kuzenleri geldi İki tane kız Yani bunlar daha doğrusu biz de onlar Yani arkadaş gibiyiz iyiyiz arada sohbet ederiz öyle konuşuruz falan dünden bayramlaşmaya geldiler eşimle taşıtlar bekarlar  yani dünden evimize geldiler eşime dedim gelirken dedim bak sen benim kuzenlerimle tokalasmami istiyorsun izin oda kuzenim evli çocuklu birisiydi ona bile kızdı vermiyordu sende tokalasmiyacaksin dedim oda inadına tokalaştı yani kiskandigimdan değil onun benim kuzenlerimle tokalsmama izin vermyip kendisi tokalasmami çok dokandi bana bana diyor ben erkeğim sen bayansın bende erkesksin diye her haltı ye dedim 

25 Cevaplar

+9 oy
(804 puan) tarafından
Ay hepsini okuyamadım bile Bi abartmayın Allah aşkına ya kimse kocanıza ayılıp bayilmiyo Bi tokalaşma ile de Bi şey olmaz kuzeniymis yani sonuçta bu kadar da sığ olmayın ya
(4,179 puan) tarafından
Tamm bnimde evli kuzenler var da neticede bakarlar senin esinle evlenmicek ya sonucta sen almis evlenmisin  daha goz loymsz zaar kimse
(2,727 puan) tarafından
Iset benle evlenmiyeceklerini biliyorum eşim baksa onlar bakmaz eşime bide biz kızlarla arkadaştan oteyiz ben sadece eşimin bana yaptığını yaptım o bana. Izin vermiyor kendisi yapıyor
(486 puan) tarafından
Müge Anlı izleyin :) herkesten her şeyi beklerim ben .
(4,179 puan) tarafından
Sıkı muge faniyim:)) bi tokalasmakla da etkilenecekse kocam zaten durmasin valla nikahimda falan. Gitsin ne halt ediosa etsin:)))
(486 puan) tarafından
Ah işte şeytan en çirkinden bile elektrik aldırabilir . Ben razı olmam ama takmayıp el sıkışır sonra da bi haltlar olursa tabi durmasın gitsin :)
-Reklam-
+3 oy
(75 puan) tarafından
Ya herkes yarıya kadar okumuş yada okuyan anlamamış galiba sorun kıskanmak değil yazmışsın üstüne basa basa ama anlamamışlar. Senin demek istediğin bana yapma dediği şeyi ben erkeğim diyerek kendi yapıyor. Burda eşin hatalı. Zaten dini olarak da haram nikah düşüyor sonuçta. Kuzen kardeşim felan diyenler olur ama öyle değil işte. İnsaAllah yapmaz bir daha eşin. Güzelce konuşmayı denedin mi hiç eşinle?
(2,727 puan) tarafından
Konuştum tm dedi ağzınla bin yasa ya haklısınız
(75 puan) tarafından
Tamam dediyse insaAllah yapmaz bir daha canım.
+2 oy
tarafından
Çok haklısın camm ben de karşıyım. Yanlış bir şey tokalaşmak . Bize izin vermiyorlarsa onlar da yapmamalı 
(2,727 puan) tarafından
Aynen oyle bazıları kıskandım diye yazmışta ben oyle değildim o oyle yaptu
tarafından
Ben kıskanırım da. Ne var bunda kuzeni diyorlar da kardeşi değil sonuçta nikah düşüyor .
(2,727 puan) tarafından
Evet nikah düşüyor
+1 oy
(3,882 puan) tarafından
Haklısın benim eşim de aynı ellerini uzatınca mecbur kaldı bi keresınde burnundan getirdim bi daha yaparsa bilmiyorum artık nolur. 
(2,727 puan) tarafından
Ben daha önce uğraştım yine yaptı
+1 oy
tarafından
Burnundan getirrdm sonra onun . Kiskanadabilirsin eşin sonuçta ben olsam kiskanirdim istemezdim gayet normal sonuçta nikah düşüyor 
(2,727 puan) tarafından
Aynen oyle canım
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Bana çok saçma geliyor böyle karşılıklı karışmalar yabancı olsa hadi neyse de kuzen yani 
(2,727 puan) tarafından
Ya o karıştığı için benim zoruma gidiyor diyor ben erkeğim
(7,684 puan) tarafından
Ne alakası var erkeklikle ya saçmalamış
(2,727 puan) tarafından
Ben erkeğim her şeyi yapabilirim sen yapamazsın
(7,684 puan) tarafından
Tam eski kafa eşin
(2,727 puan) tarafından
Aynen zaten huyu sondaradan görme
0 oy
(3,585 puan) tarafından
Ben seni anladım kıskandığı için değil eşinin senin yapmanı istemediği seti kendisi yapması sorun e onlar gidince söyleseydin ben tokalasirim eşimde tokalasir 
(2,727 puan) tarafından
Canim tokastigi kız
0 oy
tarafından
Haksızsın kuzeniyle tokalaşmış ne var bunda bu kadar kıskançsan koy bir fanusun içine.. 
(2,727 puan) tarafından
Ozaman kendisi niye kuzenlerimle tokalasmami istememiyor
0 oy
tarafından
Başını okudum sinir oldum yahu kuzen kardeşi gibidir yani 35 40yasina kadar evlenmemisler kocanın pesinemi dusucekler kocana güvenin tam olduktan sonra akrabalariyla tokalasmasinda ne sakınca var bu kadarda abartmayın
(2,727 puan) tarafından
Ya ozaman kendisi niye izin vermiyor
(4,179 puan) tarafından
Sorun orda zaten kendisinden izin beklemen. E onlar benim kuzenim akrabam . Kaldiki akrabam olmasa bile ne munasebet benim aklim yokmu kimle tokalasip tikalasmicagima desen daha karisamazdi.  İzin beklemen dedigini yapman zaten baslibasina hata. Gereksiz bir kiskanclik yapmis sende. Evet haklisin kiskaniosun beni cok haklisin birdaha tokalasmam diye kabullenmissin. Sonra sende ona gereksiz kiskanclik yapip sende kendi dedigini esine kabullendirmeye calisiosun kisasa kisas. Ama asiri gereksiz
0 oy
(2,474 puan) tarafından
 Okuyamadım hepsini ama Abartmayin ya ne demek tokalaşma evdeki dışı sineklerden topla kocana yaklaşmasın oldu olacak 
(2,727 puan) tarafından
Ben kocamı kiskanmiyorum beni o buduruma getirdi kendisi izin vermiyor Ken o niye yapıyor ben kızlara güveniyorum eşime sinir oldum
(2,474 puan) tarafından
Canım onun yaptığında doğru değil ama böyle kısas yaparakta çözemezsin otur konuş sakince  tokalaşmanin ne zararı olacak afedersin kucak kucağa oturmuyoruzya
(2,727 puan) tarafından
Vala konuştum ailem bile konuştu beni kuzenime rezil etti
0 oy
(768 puan) tarafından
Üffff ne gereksiz işler 
(2,727 puan) tarafından
Sana gereksiz geliyor dur
(768 puan) tarafından
Aynennn
0 oy
(741 puan) tarafından
Valla ben kocamı kuzeniyle gorusturmuyorum çünkü nerdeyse görünce üstüne atlıyor yatak odamıza pat diye giriyordu gelip aranızda ytiym diye falan şakalar yapıyordu bende muhabbeti kestim ayda yılda bir arardik şimdi asla isim olmaz şeytan görsün yüzünü istemeyebilirsin haklsn
(2,727 puan) tarafından
Bazılarında burda beni çok yanlış anlamış
(741 puan) tarafından
Yani herkes kendine göre yazıyor aslında onlara da kötü bisey demiyorum ama bana göre haklısınız
0 oy
(48,690 puan) tarafından
başlığı okuyunca tokalassin diyecektim de seni kisitlayip kendisinin yapmasi sacma .
(2,727 puan) tarafından
Aynen işte benim zorumada bu geliyor
(48,690 puan) tarafından
ben senin ne amaçla tokalasma dediğini anladim kizlarla alakali degil esine ders vermek icin de anlamamis ne yazik ki
0 oy
(270 puan) tarafından
Siz de kendi kuzeninizle tokalaşın. Bir şey derse sende yaptın diyin :))
(270 puan) tarafından
İnançlarımız aynı değil Melikşah hanım :) Size hayırlı bayramlar. Bu arada bizde kuzene nikah düşmez çünkü sağlık açısından sakıncalıdır. Kuzen sadece kardeştir!
(7,253 puan) tarafından
Kuzen kardeş falan değildir kardeş aynı anadan babadan olan aynı karında buyuyendir. Yoksa adı onunda kardeş olurdu niye kuzen diyoruz kardeşse
(270 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Söylemek istediğim "kardeş gibi görülür". Teyzemler bizde biz de teyzemlerde çok kaldık. Teyzemlerin evi çok küçük olduğu için biz çocukken yere dip dibe bir sürü döşek serilirdi hepimiz beraber uyurduk tüm kuzenler. Bir şeylere yüklediğiniz anlam aslında onu iyi ya da kötü yapıyor. Bugün tvde ya da kutsal kitapta hayvanlarla ilgili aynı şey söylense bu sefer insanlar hayvanlara kötü gözle bakmaya başlar. Tüm çocuklar ve hayvanlar melektir, kötü şeyleri biz büyükler öğretiriz. Evlatlarımıza hep kuzenlerin senin kardeşlerindir dersek ve aynı şekilde kuzenler de aynı eğitimle büyütülürse ben ve kuzenlerim gibi tatlı bir aile ortamı oluşuyor. Kuzenimle tokalaşsam garipsenir bizim ailede :)) Kuzenle evlilik nasıl yaygınlaştı ve normalleştirildi zaten aklım almıyor ve bana normal gelmiyor. Her şeyi geçtim çocuk sağlığı açısından doğru değil! Bu nedenle bu masum meleklerimize kuzenleri kardeş olarak tanıtıp, güzel şeyleri beyinlerine kodlayalım
(7,253 puan) tarafından
Orada haklısın tabi kardeş gibidir. Ama direk kardeştir diyemeyiz kardeş gibi diyebiliriz ikisi farklı anlam oluyor. Evliliği bende doğru bulmuyorum kuzenle
(1,032 puan) tarafından
Zoelina hanım müslüman değilseniz zaten birbirimizi anlamamız mümkün değil.. Benim dinimde haram, ben elhamdülillah müslümanım ❤  Size kendi dininizde mutluluklar ☺
0 oy
(2,452 puan) tarafından
Esinizin de sizin de yaptiginiz sacma muhabbetler. Akrabayla tabiki bayramlasacak ne var bunda. Bilemiyorum aile yasantiniz nasil ama bizde kuzen kardes sayilir o yuzden ne ben ne esim bunu mevzu bile yapmayiz. Yapilmamali da zaten. Bi tokatlasmayla kimse kimseye gonlunu verecek degil.
(2,727 puan) tarafından
Bizzde de kuzen kardeştir ama eşimde değil böyle dehil
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sen kendine dert aramıssın kuzeni o ne fesatsın
(9,247 puan) tarafından
Benim bir sıkıntım yok
(2,727 puan) tarafından
Benimde bir sikintim yok iyi dostlar düşmanlık la başlar belki yidizimiz barışır belki bu uygulamadaki en iyi biz oluruz
(9,247 puan) tarafından
Sen sadece cok yanlıs algılıyorsun
(9,247 puan) tarafından
Bu arada yaşın kac
(2,727 puan) tarafından
24 yaşındayım
0 oy
tarafından

image

Gercekten kusucam artık
(2,727 puan) tarafından
Bencede kuş durdugun kabahat
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Bence bi doktora gidin ikimizde 
(2,727 puan) tarafından
Benim doktorların bir durum yok
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Ben kuzenlerime sarılablirim zira eşimde öyle tokalaşmak ne ki :ermm: kardeş onlar kardeş

(2,727 puan) tarafından
Yok da eşim kuzenleriyle tokalasmim etmiş ben oyle şeylere kizmam kızan biriside değilim ben kendim kızları seviyroum arkadaş oteyiz iyiz ben sadece bana yasatigi dünün nasıl olduğunu göstermek istedim herke skiskaniyor yazmış
(7,768 puan) tarafından
Sen eşini çok umursuyorsun sert çıkacaksın sn kuzeninle tokalaştın kavga mı çıkardı bir adım geri git bakalım hayır ne oluyor kardeşim onlar be diyip kavgayı sen çıkaracaksın
(2,727 puan) tarafından
Artık bu saatten sonra oda tokalsmama bir laf etsin bakalaim
(7,768 puan) tarafından
Sessiz kalma canım
(2,727 puan) tarafından
Aynen oyle
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Ne saçma şeyler. Yani insan kuzenleriyle neden tokalasmasin neden kıskanılsın ki ? Bunu söylediğinde kabul etmek yerine cokt büyük bir tepki vermen gerekirdi. Terbiyesizlik yaptığı. Sen doğal olarak kısasa kısas yapmışsın sana bişey diyemeyiz haketmis. Madem sana gelince yok kendisine herşey serbest o zaman sende onun dediğini yapma. Yok öyle yağma. Herşey karşılıklıdır. 
(2,727 puan) tarafından
Bende yapmiyacam artik

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 282 göst.
0 oy
11 cevap 584 göst.
17 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,109 soru

11,379,122 cevap

34,864 kullanıcı

...