0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (101 puan) tarafından
Bayramın ilk günü eşim ailesi ile geçirdi ne aradı ne eve geldi  havada basık çıktım dışarı onu aradım  kavga etti bende oğlumla anneme gttim aramadı dün de annesiyle birlikte gezdiler gine aramadı hava yağmurluydu çıkamadık il gün ertesi gün guzelken oğlumla etkinliklere gttik eğlendik resim attım kızdı kaldirmami söyledi atamazmisim gezemezmisim evde durucakmisim akşam yazıyor çocuğu hazırla yarın dedesi babaannesi ile gezicek dedi beni istemiyor yani saçmalık degilmi iki gündür gezip tozdular yarın çocuk bayramı arkadaşlarımla da buluscaz çocuklarla birlikte vakit geçirsin diye düşündüm ama o sırf annesi babası arayı bozmak için bilerek yapıyorlar her pazar burnumdan geliyor deseki yarın dışarı cikicaksiniz madem bizde arabada var beraber gidelim çocuk mutlu olsun yok hep yokuş yapıyorlar bayramdan sonra bosanalim dedi tamam dedim sonra diyorki boşandıktan sonra şu kadar ay bnde şu kadar ay sende kalicak dedi bn o kadar uzun süre ayrı kalamam yani ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum bayramım zehir oldu tanımadığımız insanlar bile birbirinin bayramını kutluyor bizimki bizi uyurken bırakıp gidiyor gezmeye nasıl yola gelir ne zaman kocam olduğunu idrak eder bilmiyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(6,219 puan) tarafından
Başlığa göre cevap veriyorum berbat ötesi geçiyor:/ 

Bu erkeklerin soyuna sopuna...
(7,232 puan) tarafından
Noldu kız esmaa
(101 puan) tarafından
Aynen
-Reklam-
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Boşanma aşamasında mısınız? Bayramda sizle değil annesiyle geziyorsa devam etsin gönderme sensiz gitmesin çocuk ne saçma şey ya tövbe 
(101 puan) tarafından
Evet. Hiç gelip arayıp sevmezler oğlumu hep ayağına çağırıyorlar 9 kez gttin bir kere gtmedin snden kötüsü yok
0 oy
(80 puan) tarafından
Çok zor durum canım yaa rabbim yardımcınolsun, bende bayramdna önce boşanmak için ailemin yanina geldim 2 yaşında oğlum 8 aylik hamileyim geziyorum falan eve misafir geliyor, heryerde mutlu aile tablosu görmek beni çok üzüyor helede oğlumu babasız gezdirmek eğlenmeye götürmek üzülmesin anlamasin diye ama bilmiyorum baba oğul görünce sanki onun yerine ben burkuluyorum bayram geldi çocuğa bir bayramlik parası bile göndermedi ne aradı ne sordu oğlunu pislik  boşanma zor ama evlilikte burnundan geliyorsa yıpranmana gerekyok 
(101 puan) tarafından
Allah razı olsun senindede yardımcın olsun bnmkidr bir buçuk yaşında üç aylık da hamileyim daha doğmadan neler söylendi neler dendi dayanamıyorum artık aynı şeyleri yaşamışız Allah'a havale ediyorum ama sonumuz belli
0 oy
(12,951 puan) tarafından
Kusura bakma ama böyle bir evliliği sonlandırmalısın bence de. Kanunun çizdiği yasal bir çerçeve var ona uygun zamanlarda görebilir çocuğu 
(101 puan) tarafından
Öyle olucak zaten dayanamıyorum çünkü
0 oy
(3,330 puan) tarafından

Yorucu Arife gecesinde köye gittik kaynanamlar ile geçirdik 1. günü köyde kimse yok gezmeye 2. Gün eşim ise gidecek diye erken Yola çıktık yolda araba bozuldu kaza yapıyorduk neredeyse iki çocukla saatlerce yollarda süründük beklemekten yorulduk şuan uyandım ama bedenim uyuyor :ermm:

(101 puan) tarafından
Planli olmasına rağmen işler yolunda gitmemiş eski bayramlar da kalmadı zaten vardınizmi evinizr sağ salim
(3,330 puan) tarafından
Vardık çok şükür:/ hiç sorma 5 senelik evliyim bekarken geçirdiğim bayramları çok özledim:((
(101 puan) tarafından
Bende en son nişanlı iken köye gitmisdim evlendim evleneli eşim gtsede getirmiyor benide yollamiyor dört sene oldu gtmeyeli olduğumuz yerde sayıyoruz
(3,330 puan) tarafından
Kurban Bayramı'nda istiyorum gitmeyi bakalım iki çocuk 17 saat aklım eserse giderim
(101 puan) tarafından
Bende dogurmadan gitmek istiyorum hayırlısı olsun inşallah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 89 göst.
0 oy
10 cevap 200 göst.
+2 oy
3 cevap 300 göst.
21 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Nefes09729 (369 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.