0 oy
131 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (120 puan) tarafından
Selamün aleyküm hanımlar lazer epilasyon olmayı düşünüyorum. Mesela epilasyon olduktan sonra hamile kalsam tüyler hamilelikte çıkıyor mu bilgisi olan yazabilir mi ?

7 Cevaplar

0 oy
(1,547 puan) tarafından
Hormonlardan dolayı farklılık gösterebilir kiminin tamamen dökülür kiminin tekrar çıkar 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız çocukta çıkmıyor ama erkek çocuk testesteron hormonu salgıladığı için annede tüyler geri çıkıyor ilk hamileligim kizımda hic cikmadi 2inci erkek çıktı tamamende çıkmadı ama çokta rahatsız etmiyor canım
(120 puan) tarafından
Mesela eskisi gibi mi çıkıyor yoksa tek tük mu
(706 puan) tarafından
Erkek bebeğim olacak haftaya doğum var, gebeliğimde lazer yaptırdığım yerlerden hiç çıkmadı. Bana çok kolaylık oldu. Kişiden kişiye değişiyor bu.
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Eğer lazer tedavin yarım kalırsa tekrar çıkar fakat tamamen kökünü kurutup hamile kalırsan çıkmaz benim bacaklarimda çıkmadı fakat başka bir bölgemin tedavisi tamamlanmamıştı oradaki tüylerim çıktı 
0 oy
(10,333 puan) tarafından
Benim çıkmadı dıode makine 6 yıl bitti 
(120 puan) tarafından
Gebelik geçirdiniz mi lazerden sonra
(10,333 puan) tarafından
Evet bacı 3 yaşında bir kızım var
(120 puan) tarafından
Allah bağışlasın
(1,251 puan) tarafından
Diode nasıl acitiyormuydu
(10,333 puan) tarafından
Hayır canım sadece atışı hissediyorsun çok ağrısız buz lazer zaten.
0 oy
(763 puan) tarafından
Kızda çıkmaz erkekte çıkar diye birşey yok bu çıkadabilir çıkmayadabilir tamamen bünyesel benim oğlum oldu koltuk altım lazerli ama hiç çıkmadı annem mesela bana hamileyken tüylenme olmuş lazeri olmamasına rağmen annemde normalde tüy yok ama bikini bölgesinde çıkmış benim arkadaşım erkek oldu onda tüylenme oldu herkeste farklı yani
0 oy
(3,075 puan) tarafından
Evet daha kalın cikabiliyor ama gebelik sonrası eski haline dönüyor
(120 puan) tarafından
Nasıl yani çıkan tüyler doğumdan sonra dökülüyor mu
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Ben lazere gidiyorm sordum çıkıyor dedi 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 165 göst.
0 oy
9 cevap 153 göst.
12 Eylül 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Kursunes (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Kursunes (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 467 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Metesmoms (353 puan) tarafından soruldu

379,417 soru

11,357,264 cevap

34,835 kullanıcı

...