0 oy
82 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (158 puan) tarafından
Son zamanlarda bozmuş diyolar önceden çok övüyorlardi şimdi nasıl kullanan varmı yakın zamanda ben hiç kullanmadım uygun fiyatli bez arıyorum malum iki çocuk olunca 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
İlk defa duyuyorum öyle bez olduğunu 
(158 puan) tarafından
E bebeğin kendi markası
-Reklam-
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bende merak ediyorum bekliyim şuralarda.
0 oy
(2,832 puan) tarafından
Hiç kullanmadım canım bilgim yok post yukarı çıksın 
0 oy
(20 puan) tarafından
Oğlum ilk doğduğu andan itibaren hep babyme kullandım, aşırı memnundum, kremli olduğu için sanırım hiç pişik kızarıklık yapmadı. fakaaaatt sonra bir sızdırmaya başladı ama her kaka yaptığında hep sızdı, bence fiyat olarak eskisi gibi değil, diğer markalar ile resmen aynı fiyat. Sonra sleepye geçtim ilk zamanlar oda çok iyiydi Sonra paşam hareketlendikçe oda aynı şekilde sızdırmaya başladı. Şimdi molfix kullanıyorum, bezlerin en iyisi sanırım, oda oğlumdan dolayı çiş sızdırıyor, gece sürekli emdiği için oluyor 
(158 puan) tarafından
100 lu olarak satılıyor en azından diye düşündüm ama sizdiriyo inceltmis diyorlar
(20 puan) tarafından
En güzeli molfix canım. İnternetten alıyorum, kampanya olduğu zaman 100-130lu alıyorum, bir sonraki kampanya ya kadar rahatlıkla yetiyor
0 oy
tarafından
Bn kullanıyorum memnunum hem cırtlısı hem de külot bezi
(158 puan) tarafından
Anladım canım sağol
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Fiyati öyle uygun degil ki canim. İndirim yakalarsan baby turco daha uyguna geliyor
(158 puan) tarafından
Onunda pamuğu çok ince hep sızdırıyordu büyük kızıma kullanırken hangi bezi alsam tam dolmadan taşıyor Prima çok iyi ama alamıyorum malesef

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 125 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Sirac_23 (1,122 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde AYSEDNC (1,455 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 137 göst.
2 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 158 göst.
19 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sirac_23 (1,122 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...