0 oy
116 göst.
Aile kategorisinde (1,950 puan) tarafından
15 aylık bi bebeğim var. Şu aralar istediği bir şey olmayınca çok şiddetli ağlıyor. Kucağıma alsam, odaları gezsek bile fayda etmiyor. Kendini sıka sıka ağlıyor. Geceleri normalde pis pisle uyurdu artık kucakta gezerek uyumak istiyor. Kolların çok ağrıyor. Yere koyduğum an başlıyor ağlamaya. Uzun süre uğraşıyorum. Yine dışarıda yürümek istemiyor kucakta gezmek istiyor. Ne yapacağımı şaşırdım 

3 Cevaplar

0 oy
(2,295 puan) tarafından
Benim kızımda yaklaşık 1 2 ay öncesinde bisey isteğinde vermiyordum  telefon kumanda tv gibi  habire ağlayıp kafasını yere vuruyordu görmezden geldim  1 ay falan devam etti şuan yaomiyir bırak ağlasın canım şimdiden öğreniyorlar benjm kızım şuan 18 aylık yavaş yavas  osa öğreniyor ağlayarak bisey elde edemeyeceğini 
(1,950 puan) tarafından
Özellikle bu geze geze uyuma kısmı beni mahvediyor. Zaten artık büyüdü
(12,747 puan) tarafından
Burdan bi arkadaş demiştı Defne 8 aylıkken şimdi ya sen ustun çıkarsın yada o kim kazanırsa onun dediği olur diye . Kaynanam azarlanır mı bebek dedı ama dedığımı yapmadığı zaman salon ortaya oturtup karşısına koltuğa oturur almazdım oyle oyle alıştı şimdi 11 aylık gitme dedığım yere gitmez elleme deyince ellemez
(2,295 puan) tarafından
Aynen öyle oluyor gerçekten bizim kurallarımiza uymalarini saglayacaz
-Reklam-
0 oy
(1,802 puan) tarafından
Ben bebeklerin kullanacaklarını düşünmüyorum daha çok küçük ayrılma kaygısı dönemleri şuan 22 aylığız hâlen yanımda mis kokusu ile uyurum sürekli kucağımda belim kopsada ağrıdan omurilik eğriliğim olmasına rağmen bana terapi bebegim size ihtiyacı olduğu için sizin kucağınızda Yavrunuz başka bir beklenti olduğu için değil 
(1,950 puan) tarafından
Çalışan bi insanım. Hadi ev hanımı olsam neyse. Ama bakıcı ablamızda zaten hamile. Yanı bebeğimi sürekli kucağında gezdiremez. Gezdire gezdire uyuyamaz. Yarın mesela neler olacak düşünmek istemiyorum :(
(1,802 puan) tarafından
Allah'ım size yardım etsin çok zor yürüyorsa sıkılıyor olabilir parka götüremezmi güzel havalarda size özlem duyduğu içinde kucak ister o yaaaa kendimde anasifinda çalıştığım için çalışan annelerin çocuklarına hep üzülmüşümdür :(( anneye hasret şekilde büyüyorlar bu çok üzücü bir durum Rabbim yar ve yardımcınız olsun
(1,950 puan) tarafından
Ah ah imkanım olsa kesinlikle çalışmam  :(
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Allah yardımcımiz  olsun. Biz de 16 ayliğız istediği olmayınca inat etmeyi ögrenmiş, koltuğa çıkıyor oğlum düsersin diyip indiriyorum gözümün içine baka baka gülerek yine çıkıyor artık on sefer başka şeye dikkatini çekene kadar canım çıkıyor.. umarım geçicidir bu günler çünkü oyun zannediyor bazen ama oturamiyorum bile rahatça. He bir de istediğini yapmazsam daha önce neye kizdiysam onu yapıyor şuan yaptığı hatalı davranışlarda sesimi çıkartmadan uzaklastirmaya çalışıyorum bakalım umarım unutur bazı şeyleri.. ben de bekleyeyim şuralarda.  :( 

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 324 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zeynnpp (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
25 Aralık 2023 Aile kategorisinde sweetlady (629 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 220 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Bircis (2,291 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 68 göst.
9 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Hicret (3,552 puan) tarafından soruldu

381,752 soru

11,428,695 cevap

34,988 kullanıcı

...