+1 oy
129 göst.
Aile kategorisinde (163 puan) tarafından
Hanımlar oğlum 29 aylık şimdiye kadar hep gözüm korktu tuvalet eğitiminden. Çünkü oğlum hala tam olarak kendisini ifade edemiyor doğru düzgün tam konuşamıyor yani şu şekilde bir çok kelimeyi söyleyebiliyor ama bir çok kelimeyi de öğretmeye çalışmak zor oluyor iki kelimelik tek cümlesi anne gitti baba gitti bu yani. Tuvaleti gelince cisim geldi kakam geldi diyemiyor. Lazımlığa sadece elbisesiyle oturuyor oda bir süre. Ama bezini doldurunca çok rahatsız oluyor Eyy Eyy deyip duruyor. Şimdi var mı aranızda bir fikir verebilecek. Şu şekil yap şu şekilde öğret veya ben bu şekilde öğretmeye başladım diyen var mı . Nasıl yaparsam daha çabuk kapar öğrenir tuvalet işini ❤️

6 Cevaplar

0 oy
(163 puan) tarafından
Kimse bakmamış bile 
-Reklam-
0 oy
(636 puan) tarafından
Aşkım bilgim yok ama emin ol cinsellik postu olsa dolardı yorumlar
(163 puan) tarafından
Aynen canım ilgi çekici bir post değil demek ki
0 oy
(48 puan) tarafından
34 aylık oğlum 2 hafta oldu bıraktığımız ve zorluk çıkarmadan oldu diyebilirim daha önce çok denedim ama olmadı yapmadı huysuzlandi kesinlikle ilk başta kendini ifade etmesini bekle ve bezleri gözünün önüne koy 2 tane 1 tane tak bu son bezimiz  paramız bitti artık bezi takmayalım  de tuvalette sabırla onunla konuşursan olur ama herseyden önce kendini ifade etmesini beklemelisin
(163 puan) tarafından
Canım oğlum tam anlamıyor beni ya böyle uzun uzun cümleler kurunca kendini tam ifade de edemiyor ama artık bezden de kesmek istiyorum çünkü bezini değiştirince zorluk çıkarıyor bacaklarını açmıyor kalkmaya çalışıyor zorluyor baya beni
(48 puan) tarafından
Benimki de öyleydi ve psikolojim yıpranmışti  en son depremden önce denetim baktım yapmadı ağlıyordu bıraktım ondan sonra 2 hafta önce kendi çıkarıp tuvaletine gitti 2 gündür büyük çişini çamaşırına  yaptı şimdi tuvaletine yapıyor bence biraz bekle canım kendini yipratacagina  bekle derim kendileri hazı olunca bırakıyor emin ol ama sen anlat zemjni hazirla
(163 puan) tarafından
Denemek istiyorum aslında belki ters köşe yapar diye ama baktım olmuyor bırakıp tekrar deneyeceğim maalesef çok sabırlı biri değilim :(
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Ben kendi sürecimi profilimde paylasmistim canim bi bak istersen
(163 puan) tarafından
Tamam canım bakarım teşekkür ederim
0 oy
(163 puan) tarafından
Hanımlar ???
0 oy
tarafından
Oğlum 31 aylık bende yarın başlıycam inşallah 26 aylıkken denedim olmadı oructan önce denedim inat ediyordu tuvalete asla gitmem diyordu bayramdan sonrasına bıraktım havaların ısınmasını da bekledim 2 gündür elimi tutuyor banyoya götürüyor suyla oynamak için beni götürüyor ama oturup çişini yaptıktan sonra izin veriyorum kaç gündür bayram gezmesindeydik yarın bezi kesecem çocuğun kendini ifade edemiyorsa zor olur benim ki hep inat ediyordu ilk defa kendi gitmek istedi çüşş yaptım eee yaptm diyor bazen oturuyor anne olmuyor gelmiyor diyor kendini rahat ifade edebiliyor bakalım inşallah bi haftada bırakırız inşallah uğraştırmaz beni

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 123 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
21 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 198 göst.
3 Nisan 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 155 göst.