0 oy
45 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,911 puan) tarafından
14 haftalık hamileyim. En başta normal ilk gebeliğimdeki gibi beyazımsı şeffaftı sonra git gide sararmaya başladı şimdi iste kan yok ama kahverengi yani öyle koyu kan gibi değil de sarı kahve arası. Bu bir sıkıntı olduğu anlamına mı geliyor? Randevum Perşembe günü randevusuz almıyorlar en erken randevu da daha haftaya salı o yüzden sizlere sorayım neden olabilir bu durum? Gebeliğim başında riskliydi bebeğim tüp ve rahim arasında kalmıştı ama sonradan rahme indi doktor sorun yok demişti. Kan uyuşmazlığı var onu da ilk bebeğimde tedavi oldum bunun için de daha haftası gelmedi.

2 Cevaplar

0 oy
(1,408 puan) tarafından
Yerinde olsam acile giderdim 
(1,911 puan) tarafından
Yaa ama acil doğru düzgün bakmıyor ya geçen gün kalp krizi geçirdim bana çarpıntın var dedi gönderdi iyi ki gitmemişim de hastanede hemen müdahale ettiler
-Reklam-
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Benimde tam 14 haftamda geldi ilk gebeligimde leke falan olmamıştı. Acile gittim 2 gun yatış verdiler kanama alanı yoktu bende hastaneye girdiğimde kesildi bir daha hiç gelmedi ama ben yine de kaldım ne olur ne olmaz diye serum ve progestan verdiler. Bence acile git Allah korusun kanama alani falan olur önceden tedbirini almış olursun

(1,911 puan) tarafından
Ayy küçük bebeğim var ben yatamam en iyisi gideyim ağıelaşmadan

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 75 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,158 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,158 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 20 göst.
16 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prensannesi26 (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.

383,699 soru

11,481,099 cevap

35,106 kullanıcı

...